Minesotos programos dienotvarke

 • Ar galima rukyti kurso metu? Nakvoti namuose?

  Atsakyti

  Jeigu kreipiatės dėl alkoholizmo, tai rūkymas yra jūsų asmeninis (žalingas) reikalas. Programa yra stacionare, gyvenate įstaigoje. Dėl išlygų prašome kreiptis tiesiai į tą įstaigą kurioje praeidinėsite kursą.

  Atsakyti

  laba diena turiu problemu su alkoholio naudojimu,norejau paklaust ar minesotos programoje kaune yra leidziama naudotis mobiliuoju telefonu ,kompiuteriu ar besigydantieji bendrauja tarpusavyje?labai aciu.

  Atsakyti
  Audrius Batisa

  Sveiki, taip galite bendrauti tarpusavyje. Dėl telefono ir kompiuterio pasitikslinkite tiesiai, paprastai įstaigose šiuo klausimu būna savos taisyklės. Logiškai mastant turėtų būti galima suderinti darbą ir gydymą Minesotos programoje.

  Atsakyti

  Laba diena, gydausi Kauno klinikų psichiatrijos klinikoje, esu priklausoma nuo alkoholio. Ar reikalingas koks siuntimas gydytis nuo priklausomybės? Ar tai galima iš karto po to, kai išsirašysiu iš klinikos?

  AČIŪ

  Atsakyti

  kaip suzinoti,kur kreiptis,del tel.nr. ,Kiek skaitau,lokio konkretumo !

  Atsakyti

  Kreiptis dėl Minesotos programos reikėtų:

  Vilnius (8 5) 213 7480
  Kaunas (8-37) 333255 (bendras)
  Klaipėda (8 46) 41 50 25 (bsndras)

  Atsakyti

  gal galiu gauti asmeniskai info i emaila. kaip uzsiregistruoti i minesotoskursa klp. jei nesu registruot lietuvoje o uzsienije.

  Atsakyti

  Ar yra Panevėžio mieste Minesotos programa.

  Atsakyti
Atsakymas į: Minesotos programos dienotvarke
Jūsų informacija:




<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti