Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas „Krizių prevencijų centras
Įmonės kodas: 300665896
Trakų raj. sav. Dembinos k.
Rašykite mums: [email protected]
Tel. nr.: +37069943275 (administravimo klausimais).
Konsultacijos priklausomybių gydymo klausimais teikiamos bendrąja tvarka.

AB „SWEDBANK“; sąskaitos numeris LT527300010100473563

Mums svarbi jūsų parama

Projektas sukurtas ir vystomas fondo lėšomis, todėl mums svarbus jūsų finansinis palaikymas. Kviečiame paremti fondą skiriant 1,2% nuo GPM, tai nieko nekainuoja jums, bet padeda mus išlikti.

Taip pat galite paremti mus tiesiogiai pervedant lėšas į fondo sąskaitą jums patogiausiu žemiau nurodytu būdu.

Labdaros ir paramos fondas „Krizių prevencijų centras
Įmonės kodas: 300665896

Banko pervedimas:
AB „SWEDBANK“; sąskaitos numeris LT527300010100473563

Paypal perlaida:Apie fondą

Dirbame narkotinių ir psichotropinių medžiagų žalos mažinimo srityje

Tikslas, – sumažinti su narkotikų vartojimu ir rizikinga elgsena susijusias neigiamas socialines, pasekmes visuomenei ir asmeniui.

Kaupiame ir skelbiame informaciją apie egzistuojančius pagalbos resursus

Reabilitaciją, AA grupes, Adaptaciją, Adatų ir švirkštų keitimą, Al-Anon, Alkoholizmą, Detoksikaciją, Dienos centrus, Kodavimą, NA grupes, Narkomaniją, Pakaitinę terapiją, Prevenciją, Priklausomybes, Priklausomybės ligų centrus, Rūkymą.

Socialinis konsultavimas ir atstovavimas

Teikiamas konsultavimas asmenims sergantiems priklausomybės ligomis ir jų artimiesiems, bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Konsultacijų metu suteikiama pirminė informacija apie priklausomybių gydymą. Nustatomas paslaugų poreikis, sudaromas sveikimo planas, tarpininkaujama dėl tolimesnių sveikimo etapų įvairiose, paslaugas priklausomybės ligomis sergantiems asmenims teikiančiose, įstaigose. Esant poreikiui padedama nuvykti į reabilitacijos įstaigą, teikiamos dokumentų tvarkymo ir atstovavimo paslaugos.

Dalinimasis patirtimi vyksta klausimų – atsakymų, pokalbių grupėse. Taip pat galite naudotis publikacijų komentarų sritimi.

Komentarai ir atsakomybės ribojimas

Po straipsniais ir pokalbiuose yra komentarų ir/ar klausimų atsakymų sritis, į kurią informaciją gali talpinti prevencija.lt lankytojai, už šių konsultacijų ir/ar komentarų talpinimą bei panaudojimą atsakingas pats skaitytojas. Komentarai dažniausia neredaguojami ir netikrinami. Komentarų turinys gali neatspindėti Krizių prevencijų centro nuomonės. Fondas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo ištinti netinkamo turinio komentarus.

Daugiau skaitykite privatumo ir slapukų politikos skiltyje.