Nuotolinė konsultacija

30 

Nuotolinė konsultacija alkoholizmo, narkomanijos ir kitų priklausomybių klausimais. Gali vykti telefonu, skype, zoom, messenger kt..

Pas mus užsakius vieną iš Pokyčių programų, ši konsultacija nemokama.

Produkto kodas: NKM30 Kategorija:

Aprašymas

Konsultacijų metu suteikiama pirminė informacija apie priklausomybių gydymą. Nustatomas paslaugų poreikis, sudaromas sveikimo planas.

Konsultacijos teikiamos asmenims sergantiems priklausomybės ligomis ir jų artimiesiems, bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Konsultuoja socialinis darbuotojas / priklausomybių konsultantas.

Kaip užsakyti?

  1. Susipažinti su paslaugų teikimo sutartimi https://www.prevencija.lt/paslaugu-teikimo-sutartis/ ir jeigu sutinkate pereiti prie apmokėjimo.
  2. Apmokėti bankiniu pavedimu. Perveskite pinigus į Labdaros ir paramos fondas „Krizių prevencijų centras“ Į.K. 300665896 Bankas: „Swedbank” AB Sąskaitos numeris: LT307300010114088588
  3. Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Nuotolinė konsultacija“ bei pateikite vardą, pavardę jeigu skiriasi nuo mokėtojo.
  4. Apmokėjimo patvirtinimą atsiųskite elektroniniu paštu [email protected], nurodykite kontaktinį telefono numerį.

Su Jumis nurodytu telefonu, dviejų valandų laikotarpiu, susisieks darbuotojas ir užregistruos nuotolinei konsultacijai. Jeigu Jūsų užsakymą ar el. laišką gausime ne darbo metu, paskambinsime artimiausią darbo dieną.

Esant poreikiui
Tarpininkaujama dėl tolimesnių sveikimo etapų įvairiose, paslaugas priklausomybės ligomis sergantiems asmenims teikiančiose, įstaigose (užsakoma atskirai).

Padedama nuvykti į reabilitacijos įstaigą, teikiamos dokumentų tvarkymo ir atstovavimo paslaugos (užsakoma atskirai).