Šioje temoje yra 4 atsakymai, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Nijole prieš 1 m. 8 mėn..

reikalinga informacija

 • sveiki visi . gal galyte man padeti.. ar imanoma kur Vilniuje isigyti subotex 8mg tableciu… labai reikia

  Atsakymas

  Sveiki Živile, kreipkitės į savo šeimos gydytoją. Jis gali rekomenduoti specialistą ir parašyti nukreipimą. Leiskite gydytojams atlikti savo darbą.

  Atsakymas
  Jevgenijus

  Menesi vartojau gerojina ir nezinau kaip isigit jau 6 paras nevartoju ir kankinu savo artimosius naktim ir dienom negaliu ne miegot ne gulet ne valgit gal kas patarsit kaip greitai atsigaut kad nesuzinotu dar daugiau mano artimuju Sirdingai dekoju Klaipeda😢😢😢padekit

  Atsakymas

  Sveiki Jevgenijau, paprastai 5 kartais 7 paros būna kritinės. Po to pradėsite jaustis geryn fiziškai, bet galvoje visvien liks poreikis vartoti. Kritiniu laikotarpiu gerkite vandenį/arbatas, naudokite vitaminus. Vėliau BŪTINAI!!! eikite į NA grupes, nes jeigu nesigydysite ir nesilankysite grupėse 90% tikimybė, kad vėl pradėsite vartoti.

  Atsakymas

  Laba diena padiekit prasau turiu broli kuris jau apie 7 metus tury preklausomibe herojinui noriu jam padieti kur man kreiptis???

  Atsakymas
Atsakymas į: reikalinga informacija
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakymas