Projekto vykdytojas Labdaros ir paramos fondas „Krizių prevencijų centras“ Įmonės kodas: 300665896

Virtuali savigalbos erdvė

Šios erdvės veikimo principas panašus į anoniminių grupių ar grupinės terapijos, – čia dalinamasi patirtimi, galite matyti ką rašo kiti, arba sulaukti specialisto komentaro konkrečioje situacijoje. Interneto erdvė atveria savus ypatumus, tai vieša bet kartu ir anonimiška teritorija kurioje galime dalyvauti visi.

Kaip naudotis?

Pasirinkite temą iš esamų grupių arba naudokitės paieška. Kiekvienos grupės viduje, apačioje yra galimybė užduoti naują klausimą (arba pasidalinti mintimis). Klausimų atsakymų srityje šiuo metu turime sukūrę šešias (alkoholizmas, internetas, lošimai, narkomanija, pornografija, rūkymas) su priklausomybėmis susijusias grupes. Prašome pasirinkti labiausia jūsų situaciją atitinkančią grupę.

Jeigu pageidaujate, kad būtų sukurta čia nepaminėta grupė, ar turite kitų klausimų, kviečiame apie tai mums parašyti per kontaktų formą.

Komentarai ir atsakomybės ribojimas

Po straipsniais ir pokalbiuose yra komentarų ir/ar klausimų atsakymų sritis, į kurią informaciją gali talpinti prevencija.lt lankytojai, už šių konsultacijų ir/ar komentarų talpinimą bei panaudojimą atsakingas pats skaitytojas. Komentarai dažniausia neredaguojami ir netikrinami. Komentarų turinys gali neatspindėti Krizių prevencijų centro nuomonės. Fondas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo ištinti netinkamo turinio komentarus. Komentarai su nuorodomis, reklama ar savireklama gali būti trinami. Reklamos klausimais prašome skambinti arba rašyti el.paštu.

Daugiau skaitykite privatumo ir slapukų politikos skiltyje.

Mums svarbi jūsų parama

Projektas sukurtas ir vystomas fondo lėšomis, todėl mums svarbus jūsų finansinis palaikymas. Prašome paremti fondą skiriant 2% nuo GPM, tai nieko nekainuoja jums, bet padeda mus išlikti.

Taip pat galite paremti mus tiesiogiai pervedant lėšas į fondo sąskaitą jums patogiausiu žemiau nurodytu būdu.

Labdaros ir paramos fondas „Krizių prevencijų centras
Įmonės kodas: 300665896

Banko pervedimas:
AB „SWEDBANK“; sąskaitos numeris LT527300010100473563

Paypal perlaida: