Komentarų 27

 1. Rita

  Labas.Mano sunus alkoholikas.Isgerinedavo ir anksciau,bet dabar po zmonos mirties geria kiekviena diena.Jis pripazysta kad pats neisbris is to liuno.Gyvena ne Lietuvoja.Prasau,patarkite kokiu tel.nr.galeciau paskambinti i Minesotos programa del konsultacijos,juolab kad ir pats sunus nori gydytis.Aciu uz bet kokia informacija.

 2. Nerija

  Esu jauna 27metu, ir nebenoriu visiskai vartoti alko… nes pavartojus tampu labai baisiu žmogumi, man reikia pagalbos. Noriu užsikoduoti. Kur galiu kreiptis? Nenoriu , kad kas sužinotu iš artimuju.. bet jeigu taip ir toliau prarasiu šeima..

 3. Ausra

  Prasau patarimo. Esu epileptike, tas veikia dar tai, kad esu priklausoma nuo tabako. Kokios paslaugos man gali buti teikiamos del priklausomybes nikotinui? Esu is Klaipedos rajono

 4. Elijus

  Kažkada kodavausi pas daktara Sergej Gorskov. Jau du metus nevartoju. Važiavome irgi pagal rekomendacija. Draugas buvo,atlaike metus.
  Aišku priklauso nuo žmogaus nori jis pats ar ne.Jis priema Šermukšniu g. Idomus toks žmogelis su savo harizma.
  Alkoholio-kodavimas.lt
  Dabar užsirašiau ir del rukymo,žiuresiu kaip bus

 5. Robertas

  Laba diena nuorečiau užsikodoti nuo auhoholio priklausomybės, jau 10 metų vartoju auhoholi ir net nežinau kaip sustoti.šio metų esu vokietijoje. Norėčiau apsilankyti jūsų klinikoje. Per kiek laiko žmogų užkuodojat kiek tai kainuoja

 6. Tautvydas

  sveiki, kaip padeti broliui issigyti priklausomybe nuo alchogolizmo? geria jau 15metu, o girtas yra agresyvus,vairuoja automobili ir daro visokias nesamones, kenciam visi artimieji….

 7. Tautvydas

  „noriu nusoti gerti” tai pradek nuo to, ar tikrai nori, jeigu nori ,rasi 100priezasciu negerti arba atvirkciai !

 8. Virga

  Labas klaipėdoje koduoje daktaras ir tikrai padeda kodavimas kainuoja 120susiraskit sadolitas ten tel nr yra ir pasiskambinsit tiksliai suzinosit kada daktaras atvyksta visa informacija

  1. Petras

   Nedariau, bet jeigu raminamuosius skyrė gydytojas, gal verta pasitarti su juo. Be priežasties gi neskire.
   Atlikus detoksikacija simptomai gali atsinaujinti.

 9. Neda

  Laba diena ar galeciau gauti informacijos apie kodavima nuo alkoholizmo?.Turiu jauna broli,kuris pastoviai vartoja alkoholi.Labai noriu jam padeti pasveikti nuo priklausomybes,taciau man bet kokia informacija apie kodavima yra labai svarbi. Ar pas jusu yra suteikiama zmogui pagalba kaip organizme alkoholio valymas? Jei taip kiek sis organizmo isvalymas kainuoja?Situacija tokia,kad zmogus pats nebegali sustoti vartoti alkoholi,ir domiuosi kaip pirmiausia jam padeti,kad issivalytu organizmas.Ar pas jusu suteikiamas gydymas,tik kai zmogus atvyksta 10 dienu nevartojes alkoholi?Labai jums busiu dekinga uz bet kokia informacija.

 10. Grazina

  Laba diena, As ir mano draugas noretumem pagalbos nuo rukymo,kodavimas, kiek kainuotu, rugpjucio menesiui, nes as dabar siuo metu esu ir dirbu Voketijoje Dekui

 11. Alkoholikas Svajūnas

  Nėra tabletės nuo priklausomybės keista galvoti kad kodas padės vienintelis kelias Minesotos programa ir A A ir tai procentaliai iš šimto trisdešimt .

  1. Vaiva

   Jau 5 metai kai negeriu . Nepadėjo niekas anksciau . O kodas padėjo . Reikia norėt pakeist gyvenimą .. Ir valios daug reikia ..

 12. Lina

  Sveiki
  Norečiau sužinoti kodavimo kaina nuo alkocholio,žmogus gali būti negeres kiek reikia,tiesiog paslysta tam tikrose situacijose,sprendžia problemas alkocholyje.ačiū

 13. Vaida

  laba diena, draugas pagaliau nusprende priimt mediku pagalba-pripazista ,kad pats nesusitvarkys su vartojamo alkoholio gausa. Jis kalba apie kodavima. Ar pas jus atliekamas jis? Kiek nedraustam zmogui kainuoja? Kiek dienu reikia pries tai nevartot alkoholi?

 14. Rasa

  Sveiki, vartoju alkoholi apie maziausiai 15 metu , bet buna nustoju apie kelis menesius , ir Kai kokia problema uzgeriu vel menesiais.
  Atsibodo .
  Noriu keistis
  Galvoju apie kodavima ….nes gryztu greit i Lietuva , tik menesiui.
  Kiek kainuotu kodavimas , as gyvenu danijoje 17 metu , lietuvj jokiu mokesciu nemoku.tiksli kaina? Aciu

 15. Minde

  Sveiki, turiu sesri priklausoma nuo alkoholio jau dveji metai, kiek kainuotu gydymas pas jus ir kiek jis truktu ?

  1. Audrius

   Sveiki, jeigu Minesoto programoje (28 dienas), priklausomai nuo situacijos. Draustas asmuo apie 200€ nedraustas šiek tiek virš 400€.
   Jeigu priklausomybės ligų bendruomenėje, labai įvairiai. Galima surasti nemokamai, gali kainuoti apie 500€ mėn., Turkmė 12 arba 18 mėnesių.

 16. Irma

  Sveiki. Brolis rūko ,,žole,, jau kelinti metai.. noriu jam padėti ,nes nebe į žmogų panašus.. gyvena savam psaulyje… Ką daryt,kur reikia kreiptis pagalbos? Ačiū labai.

 17. Neringa

  Labas vakaras ka reiketu daryt nes mano draugas geria beveik kiekviena ir jis neturi valios atsisakyt kartais ir i darba neiseina

 18. Rimas

  Laba diena. Gal ptarumet kokia butu gydimo kaina Klaipedoj pagal Minesotos programa ir laiko trukme. Gyvenu me Lietuvojr

Komentuosite?