Po staigios vyro mirties ir patirto infarkto atsirado nerimas dėl priepuolio pasikartojimo su dažnu kraujospūdžio pakilimu, Vartoju Mezar ,aspiriną 100mg, statinus 5 mg, Aukšto kraujospūdžio pakilimo metu ,medikai skirdavo lexsatonil, kurį vartoju apie metus tik
pakilus aukštam kraujospūdžiui, pastebėjau,kad atsirado panikos priepuolių,kurie dažnėjo, o išgėrus 1.5 lexsatonil nurimdavo, paskutinius tris mėnesius „gelbėjausi“ vis dažniau, beveik kas antrą,trečią dieną geriant po 1,5 mg.Atsirado daug nemalonių reiškinių nereguliarus kraujo spaudimas, tai krisdavo iki 90,tai vakarop kildavo iki 190, , pradėjo ištisai degint kojų pirštus,paūmėjo nemiga ir baimė prieš nakt,kad neužmigsiu, staigūs karščio mušimai su sustiprėjusiu širdies plakimu., dažniau apima nerimas. ,suprastėjo atmintis,krito svoris,padidėjo dirglumas keldamas įtampą ir nerimą dėl menkiausių buitinių rūpesčių,krito darbingumas. Lankiausi pas psichiartą,kitų vaistų nepaskyrė,lexsatonil pasiūlė nutraukt lexsatonil su rekomendacija išgert per mėnesį ne daugiau dešimt tbl..Gyvenimo kokybė prasta, įtardama,kad tai gali būti lexsatonil pasekmė nutariau pasistengti išvengt vartoti visai ir jau savaitę nevartoju,Visi reiškiniai išliko, bet prakenčiu,Ar tai man jau abstinencija?Ar nėra pavojinga staigus nutraukimas.? Kaip elgtis?Ačiū už atsakymą.