ar tai heroinas?

 • Pasimetusi

  Labas. Bičiukas kuris mėto man sako, jog tai amfa, pažystamas užrodęs šį bičiuką ir sako, kad amfa. Taigi milteliai baltos spalvos, dažniausiai toki drėgnoki lyg, limpa prie kortelės, o kartais būna toki net kaip košė kad šniurio neįmanoma padaryti. Pavartojus norisi būti vienoje vietoje, rega suprastėja,nerišliai kalbu,kartais nežįmiai pykina,labai atsipalaiduoju. Viskas tampa taip malonu,mylima… Neįsivaizduoju kaip apibūdinti jausmus,euforija turbūt…O kita pusė, prasideda nustojus uostyti. bemiegės naktys, lovoje vis vartausi, kartais noriu perlaušti sau stuburą, rankas, kojas. Oda raudona kaip krabo pasidaro,rankos dreba, vydžiai išsiplėčia,pradedu kosėti ir sloguoti,paakiai labai pamėlynuoja,apetito nėra. Negaliu ir nesinori nieko daryti, net į kitą kambarį nueiti atrodo kaip tūkstantis mylių,prasideda paranoja,nenoriu su niekuo bendrauti,noriu būti viena. Užsidarau kambaryje ir taip 2-3 kartais 4 paras užtrauktom užuolaidom kankinuosi. Atsigavus prabūnu 3-4dienas, ir vėl uostau 3-4 paras, tada vėl kankinuosi ir taip jau beveik 1metai… Amfą esu vartojus daug kartų ir žinau, kad pirihodas nu nuo amfos ne toks. Uoščiau retai, nes laisvai galėjau būti ir neuoščius. O šitas šūdas nepaleidžia manęs,tokia kvaila jaučiuosi vėl ir vėl sakau sau, kad paskutinis kartas. Žiauriai silpna jaučiuosi.

  Atsakyti

  Man taip pat panašu į heroiną. Tiek prichodas tiek lomkės viskas labai panašu. Aišku, kad taip tiesiai internetu nepasakysi. Gali pabandyti pasižiūrėti į akis tamsoje. Nuo Amfos prie bet kokios šviesos vyzdžiai (tie juodi taškai), labai dideli. O prie opiatų vyzdžiai labai susitraukia, – tampa maži ir tokie būna net ir tamsioje patalpoje.

  Bet kokiu atveju, narkotikai labai keičiasi ir mašosi, negali tiesiai pasakyti ką žmogus vartoja, kartais pardavėjai patys nežino ką parduoda, čia gi ne vaistinė.

  Lominkis tas keturias paras ir eik į http://prevencija.lt/pagalbos-resursai/na-grupes/
  Bendra informacija apie heroiną http://prevencija.lt/pagalbos-resursai/heroinas-opioidai/

  Atsakyti
Atsakymas į: ar tai heroinas?
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti