Daktarui Ajbolitui

 • Mindaugas 27

  Sveiki, pastebėjau čia tokį žmogų pseudonimu Daktaras Ajbolitas. Labai sudomino kai kurios jo įžvalgos, ir turėčiau keletą normalių klausimų apie sveikatą ir gyvenimo būdą. Norėčiau net pasiteirauti gal būtų įmanoma susiorganizuoti kokią individualią konsultaciją, nes jaunas esu, daug ko nežinau. Tiesiog labai norėčiau rasti tą žmogų.

  Atsakyti

  Pastoviai eina organizme tai vienur tai kitur skausmai, turiu neramių kojų sindromą ,. tai skiria dažnai antidepresantus arba epilepsinius vaistus . Iš pradžių gal būt šiek tiek padeda,o vėliau vėl skauda. Ką patartumėt daryti ir kur kreiptis, Ypatingai daug metų vargina neramių kojų sindromas, Dėkinga už atsakymą.

  Atsakyti
  DAKTARAS AJBOLITAS

  Mindaugas, is kokio miesto esi? ka konkreciai noretum paklausti?

  Danute, neramiu koju sindromas, kuris vietas konkreciai, kaip tai atrodo, kada prasideda ir kada praeina?

  Atsakyti
  DAKTARAS AJBOLITAS

  Cia tu tas pats?

  Susidomejau
  2019-04-15 at 10:04

  Daktaras Aibolitas, ar būtų galimybė su tavim susisiekti pokalbiui, vartoju vaistus neesu kažkoks ten labai didelis ligonis bet čia paskaičius tavo komentarus pradedu tikėti tavim, jog psichiatrija labai didelis verslas kuris negalvoja apie žmogų o kaip sau į kišenę daugiau pinigų įsidėti, galim apie tai pakalbėti man daug kas įdomu ir turiu tau nemažai klausimų. Tai pridėk savo skype ar kitus kontaktus

  Atsakyti

  SARS-CoV-2 koronaviruso pandemija tęsis tol, kol mokslininkai parengs vakciną nuo koronavirusinės ligos, – interviu balandžio 12 dieną sakė Pasaulio sveikatos organizacijos „Covid-19“ specialusis atstovas Davidas Nabarro. Iskart buvo aisku kam sitas burbulas ispute…kad praturtetu farmkompanijos ir taip toliau. Pandemija tai isgalvotas terminas, virusologioje toku terminu nera..yra tik epidemija..dabar maksimum epidemija..ir tai nepasakyciau…butu tikra epidemija tai zmoniu mirtu daug daugiau.. O tai kad lietuvoje 100 zmoniu is 1000 patvirtintu pasveiko, tai tik ligonineje…galbut apie 100 dar guli ligonineje..o 800 kurie gydosi namuose, is ju gal 700 jau pasveiko , o gal ir visi..smile Latvioje pries savaite prasitese iki 12 geguzes karantina ( nors vakar buvo tik 2 nauju atveju ). Toi dar priverstinai skiepyti prades smile kol kiaule nedurs skiepu, neleies i kiema islisti .

  Atsakyti

  Esu iš Vilniaus. Dėl nerimo beveik kas antrą ar trečią dieną, jau metus vartoju Lexsatonil po 1,5 mg. .Padėtis nepagerėjo, o blogėja, nes pastebėjau, kad nerimas apima dar dažniau, atsirado panikos atakų.krito svoris,dega kojos paūmėjo nemiga. Nusprendžiau ” nebesigelbėti” vaistų pagalba ir jau savaitę nevartoju visai. Savijauta prasta, bet stengiuos apsieiti. Ar nepavojinga staiga nutraukti.?ką man patartumėte . Ar ilgai mane kamuos tie ,matyt, jau priklausomyb4s simptomai? Ačiū.

  Atsakyti
Atsakymas į: Daktarui Ajbolitui
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti