• Ši tema yra tuščia.

Heroinas

 • Sveiki,
  gyvenu su draugu kuris 1,5 metų vartoja heroiną. Pats pavargęs nuo to.. Tačiau šiuo metu tokia situacija jog nėra palanku keliauti į reabilitacijos centrą. Šiuo metu esame užsienyje, Vokietijoje. Stengiasi darbe, ir tikrai neblogai sekasi. Sugebėjo gerai pasirodyti ir pakilti pareigose. Tikrai atsakingas ir darbštus žmogus. Iš šono net negalėtum pasakyti jog jis narkomanas. Tačiau jis toks.. Aišku, savarankiškai nusimušė dozę, su methaddict 40mg. tabletėmis (jas vartoja gerą mėnesį). Šiuo metu per parą išgeria 0,75 tabletės ( trys ketverčius). Vakarais po darbo lengviną savijautą su žolyte, padeda greičiau užmigti ir pavalgyti.
  Žinau jog nuo tablečių taip pats atsiranda abstinencijos sindromas..Gal galite patarti kaip tinkamai mažinti jų dozę? Gal įmanomą pagelbėti papildomais vaistais ar vitaminais? Gal žolė daro papildomą poveikį abstinencijai?
  Gal kas žinote klinikas Vokietijoje (prieinamomis kainomis) kur daro keliu savaičių organizmo detoksikacijas? Esu net girdėjusi apie 3 dienų organizmo valymą, gal esate kas bandę? Tiesiog patarkite ką daryti… Žmogus pats nori, tačiau per abstinencijos sindromą tiesiog neatsilaiko… Į Lietuvą vieną išleisti bijau (kartu važiuoti negaliu, esame paskendę skolose). Nuo Lietuviško heroino jam visiškai stogas važiuoja (būna neatpažystamas), nuo Vokiško viskas visiškai kitaip, jis daug ramesnis, mintys švaresnės, elgiasi edekvačiai.. Iki jo niekada nemaniau jog narkomanai gali būti tokie žmonės: atrodyti minioje lyg normalūs, prisižiūrintys žmonės, kilti darbe aukščiau, ir gyventi be nusikaltimų.. Be proto noriu padėti jam, tačiau nežinau kaip.. Prašau padėti, ir patarti.. Busiu dėkinga už bet kokia informaciją.

  Atsakyti

  Lietuvoje, galima išsikviesti detoksikaciją ir į namus. Ją dažniausia teikia privačia praktika užsiimatys gydytojai. Vokietijoje gal irgi tokia paslauga yra. Pasižiūrėkite vietine kalba. Bet kitas dalykas yra psichologinis poreikis vartoti, jis niekur nedingsta su tuo reikia dirbti.

  Atsakyti

  Labas. Heroino atsikratyti praktiskai neimanoma. Reikia begti is miesto, o dar geriau is salies. Jis gali sustoti vartoti, bet ateis laikas – prades vel greiciausiai. Ar vis dar jis vartoja ?

  Atsakyti
Atsakymas į: Heroinas
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti