heroinas

 • justina123

  sveiki, katik issiaiskinau savom jegom, kad mano draugas kartais ruko heroina ir retkarciais leidziasi. jis sako, kad nera priprates,,, kad gali ju nevartot,,, jis tai daro daugiau negu metai man atrodo. ka man daryt, nuo ko pradet ir kaip su juo kalbet… esu nescia,vaikas gims bet kuria diena,,gyvenam kartu, bet nezinau ka daryt,,,begt, padet ir kaip… aciu labai.

  Atsakyti

  Sveiki Justina. Prie heroino yra priprantama beveik nuo vieno karto (turiu galvoje skirtingiems žmonėms tas pripratimo laikotarpis ar kartai šiek tiek skiriasi). Po penkių dienų, naudojimo jį nutraukus, bet kokiam žmogui po 24 val pasireiškia abstinencijos simptomai, pradžioje panašūs į stipraus gripo tik „dvigubai/penkiagubai” sunkesni. Nelabai įsivaizduoju žmogaus, kuris po metų vartojimo galėtų sustoti ir nevartoti. Geriausia ką jis gali tai matyt gerti raminančius, nuskausminančius, migdomuosius, – nuolat miegoti, arba vartoti alkoholi bei kitokius svaigalus, bent taip elgiasi didelė dalis narkomanų išgyvenančių abstinenciją ir jeigu pavyksta išgyventi abstinenciją po kelių dienų ar savaitės vėl pradeda vartoti. Taip yra dėl to, kad narkomanija ne tik fizinė bet ir psichinė liga. Kalbant paprastai žmogus žino greičiausią būdą pasijusti labai gerai, ir jam nesvarbi kitų nuomonė ar aplinka kurioje jis yra, o potraukis toks didelis, kad aplinkybės taip pat nesvarbios.

  Vienintelis būdas, kaip jūs galite jam padėti, – motyvuoti jį gydytis (sudaryti tokias situacijas, kad jis pats sakytųsi, – noriu sustoti, pasveikti ir daugiau nevartoti). Tada jis galės pasinaudoti pagalba kuri yra teikiama priklausomybėmis sergantiems asmenims.

  Kelias link sveikimo, bendrais žodžiais surašytas čia – http://prevencija.lt/faq/dazniausia-uzduodami-klausimai/
  Jeigu prireiks konkrečių kontaktų parašykite. Ramybės, sėmės ir stiprybės jums.

  Atsakyti
Atsakymas į: heroinas
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti