kas tas alkoholikas

  • Sveiki. Neramina mane mano būsena. Esu matyt silpnokas. Idėja apie aa susibūrimus aplankė šiąnakt netikėtai, po 4 alaus. Šiaip po naujųjų norėjau mažint kiekius. Bet nepavyksta. Nelietęs alko šiais metais buvau gal kokias 5 dienas. Geriu alų. Stiprieji vienam gert nepatinka. Tai nebent kokį koktelį ar vieną čierką padarau tekilos ar romo. Kartą į mėnesį. Bet alus 5-7 dienos per savaitę. Kiekis 1-4 buteliai. Alus man skanu ir daug ragauju visokių rūšių. Geriu tik kokybišką alų. Bet aš jo visada noriu. Turiu puikią žmoną, ir 2 dukras taip pat nuostabias. 1 ir 3 metukų. Bėdų šeimai nesudarau, nes geriu dažniausiai kai visos merginos miega. Dėl maitinimų ir dukrelės meilės mamai miegu svetainėj. Ir šiaip gerdamas alų tiesiog kaifuoju nuo skanumo. Alaus rūšys ir derinimas prie maisto yra beveik kaip hobis.
    Tai va tokia padėtis. Ar aš jau alkoholikas? Ar su tokia patirtim pas aa nepasirodyčiau balta varna. Nes jau ir per balius stabdau gėrimą, nes nemėgstu būsenos, kaip savęs nekontroliuoju. Man 31 metai.
    Tiesiog smagu viską surašyt. O žmonai nesinori užkraut 3 vaiko, savęs. O ir šiaip susiradau tokią žmoną kaip aš, abu kvaileliai psichologines, jausmų problemas ir pozityvus pakaupiam savyje. Tai santykiai stebėtinai puikūs.

    Atsakyti
Atsakymas į: kas tas alkoholikas
Jūsų informacija:




<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti