Kodėl taip sunku yra apsispręsti mesti rūkyti?

 • Nežinau, kaip kitiems išeina mesti rūkyti, bet man tai atrodo neįmanoma. Kiek kartų jau bandžiau, bet vistiek kažkas įvyksta tokio,kad vėl imu cigaretę. Atrodo apsisprendžiu, nusiteikiu tam, bet ilgiau nei paros neištempiu. Dažnai rūkau iš neturėjimo ką veikti. Aš be galo noriu mesti rūkyti, bet man tam neužtenka valios. Kodėl taip yra? Gal yra kokie nors veiksmingi būdai padedantys atprasti? Man labai reikia pagalbos, nes išvis nebeturiu sveikatos. Sergu lėtiniu bronchitu, tulžies pūslės akmenlige, turiu keletą cistų, galvos dideli skausmai, ir taip tiesiog dingo jėgos, jaučiuosi labai silpnai. Labai prašau padėti…. Ačiū.

  Atsakyti

  Pabandykite ExSmokers http://prevencija.lt/faq/dazniausia-uzduodami-klausimai/kaip-mesti-rukyti/
  Rūkymas, kaip ir bet kokia kita narkotinė medžiaga sukelia priklausomybę, tad nieko nuostabaus, kad sunku mesti. Viena yra fizinis pripratimas ir abstinencija. Kita, – psichologinis įprotis, parūkyti po kažko, bendrauti rūkant per pertraukėles, rūkyti neturint ką veikti ir t.t. Visada lengviau mesti kai aplinkoje nėra rūkančių. O mestus rūkyti, gerai lankyti nerūkančiųjų grupes.
  Daugiau apie rūkymą http://prevencija.lt/pagalbos-resursai/rukymas-psichine-liga/

  Atsakyti
Atsakymas į: Kodėl taip sunku yra apsispręsti mesti rūkyti?
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti