• Ši tema yra tuščia.

Mama geria – aš kenčiu

 • Bernadeta

  Sveiki, galbūt yra kažkokių galimybių padėti geriančiai mamai? Nežinau ką ir daryti. Pastaruosius metus gėrė iki ”komos” , pati nesuvokdavo ką kalba ką šneka ir t.t. Ir šiai metais atėjo lyg nušvytimas nustojo gerti, padėjau susirasti darbą, atsistoti ant kojų , kabintis į gyvenimą, vis drąsinau , jog pagaliau nustojo vartoti. Bet štai prasidėjo po darbų išgėrinėjimai, po to darbe, kol galiausiai prarado darbą. Pasikalbėti neįmanoma, nes meluoja, šneka , nusišneka, būną išvis nekelia ragelio, o jeigu pakelia tai beviltiška ir šnekėti… Šiuo metu yra susižeidusi, veidas visas mėlynas , akis puliuoja pas gydytojus neįmanoma nuvesti, vis kalba savo nesąmones. Aš jau pati esu palūžusi, kas vakarą sėdžiu ir verkiu ir galvoju kaip jai padėti. Bandžiau įkalbėti, jog kreiptusis į psichistrą, AA, į ligoninę, bet viskas beviltiška. Drąsinu sakau, jog būsiu šalia palaikysiu ją, o ji vistiek savo. Galbūt yra galinčių patarti kaip man jai padėti? Galbūt kažkaip priverstinai?? Ar dar kaip? Prašau patarimo, nes skaudu matyti mama tokia. Ji pati kaip teigia nori nebegerti, bet pasiūlius apsilankyti savo noru pas tam tikrus specialistus tai kalba iškart pasibaigia. Gal yra kažkoks įstatymas ar dar kas, jog giminaičiu sutikimu gydytų, ar žmonių kurie suteiktų naudingų patarimų kaip padėti? Žinau, jog išsiblaiviusi ji padėkotų , jog padėjaimu išsikapstyti iš šio liūno.

  Atsakyti

  Klausimas kiek tau metu ? Jej virs 18 galiu pasakyti privalai ir turi buti savarankiska. Pamirsk tu ta mama, tu reliai nesuvoki gyvenimo desniu, nereikia kisti pagalbos ten kur taves neprasho. Verki del mamos kuri geria o tavo mamai ant tavs poxui o tau nea. (Neadekvacios empatijos sindromas)

  Atsakyti

  kiek mazdaug mamai metu? kaip butent nusisneka? kalba tai ka neatitinka realibei?

  o alkoholizmas tai liga, ikiri ideja suvaroti psicho aktivi medziaga..bet tai ne savo noras, o patologija, psichine priklausomybe. jeigu tai zinos zmogus, tai ir problemu ne bus mesti, jeigu tai ne trecia alkoholizmo stadija kai jau visi organai smegenys ir viska kita pazeista.

  Atsakyti
Atsakymas į: Mama geria – aš kenčiu
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti