• Ši tema yra tuščia.

Mama geria

 • Sveiki,
  prasau padekite, mano mamai 51, ji stipriai geria – kiekviena diena nuo ryto iki nakties, „pusryciams“ visada alus (apie puse 6 – 6 ryto), tada pora val. prablaivejimui, tada apie 11 val. i parduotuve – treju devyneriu, zaliu devyneriu, brendzio ir poros alaus kitam rytui. Kartais per diena vieno butelio neuztenka, vakare vaziuojam dar vieno (prie vairo).
  Mama issilavinusi, igijusi auditores sertifikata, nedirbanti apie pora metu del alkoholizmo. Alkoholizma neigia, jeigu tik uzsimini, iskart puolimas. Visi seimos nariai mato ja geriancia, kad ir kaip ji besisleptu. Buvo patekusi i reanimacija del trukusiu stemples kraujagysliu. Diagnozuota kepenu ciroze. Net po ligonines pagerdavo, bet maziau. Praejus keliems menesiams vel uzgere. Geria be perstojo. Kiekviena diena lygiai metus.
  Baisu del mamos, 3 susirupine vaikai. Ka daryti? Ar imanoma pries jos valia ja patalpinti i gydykla? Vienas jos auginamu vaiku nepilnametis (12m.).
  Prasau, padekite, mama visiskai neadekvaciai reaguoja i aplinka, jai vaidesi.
  Jos dukra Ilona

  Atsakyti
  Gabrielė

  Matau, kad tekste paminėjote , kad gėrimas vyksta lygiai metus, gal galėjo kokie aplinkos veiksniai iššaukė tokius mamos pasikeitimus, gal vertėtų pasišnekėti, parodyti , kad rūpinates, norite tik gero ( jokiu atveju nepulti ir nepriekaištauti), rūpestis turėtų parodyti, jog tikrai esate sunerimę dėl esamos situacijos ir norite tik gero, na o visada galima kreiptis ir psichologo profesonalios konsultacijos, kuris suteiktų profesonaliausią pagalbą.

  Atsakyti
  DAKTARAS AJBOLITAS

  Ilona, ar geria iki siol?

  Atsakyti
Atsakymas į: Mama geria
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti