• Ši tema yra tuščia.

Narkomanija

 • Sveiki likimo nuskriausti broliai ir sesės, as esu vaikinas kuri lydi priklausomybe pirma karta pakartojau būdamas 17 metu, žymaus DJ koncerto metu, buvo vartojamas amfetaminas, po pirmo karto nevartoju visiškai nieko dvejus metus būdamas 19 metu,išvykau I Anglija, ten būdamas inikau I metamfetamina, kuri vartojau 3 metus su daugiausiai 2 dienų tarpu. BET atsidures dugne savo jėgomis sustojau, nebevartojau 9 metus … Atsitiko bet .. Siandien yra 2 metai kai esu atkrites, vartoju amfetamina, ne kasdien l, I savaite viena karta l, bet arkliskom dozėmis , kaip pavyzdys: trečiadieni šios savaites, suvartojau 5g per nakti. NORIU sustoti

  Atsakyti

  sveiki kiek laiko turi praeiti po stimuliantu nutraukimo kad isnyktu sapnai apie ta mesla? kad nekamuotu epizodai kaip vis yra vartojama(sapne)

  Atsakyti

  @rasa
  parastai per penkias/septynias dienas kūnas fiziškai susitvarko. Tačiau mintys gali persekioti tolygio mažėjančiu intensyvumu ilgus metus. Gera žinia yra tai kad kuo daugiau praeina laiko tuo jos retesnės. Pradžioje labai svarbu pačiam jų neskatinti, prisiminimais ir pokalbiais.

  @T
  norint sustoti, primiausia reikia sustoti (nevartoti), o tada dirbti su fizinio ir psichinio balanso atstatymu. Vienam gali būti sunku. Tad narkomanų anonimų grupės padėtų, yra ir online

  Atsakyti

  Gal kas nors gali paaiškinti, ką gamina triukšmingi viršutiniai kaimynai. Veiksmas vyksta vėlai vakare ir naktį. Kažką smulkina, lygtai pjausto, jungia kažkokią ūžiančią aparatūrą,(mano įsivaizdavimu presą). Tai trunka apie valandą. Po to ilgai leidžia vandenį virtuvėje arba vonioje. Praėjusio sekmadienio vakarą dirbo nuo devintos valandos iki vienuoliktos. O ryte paaiškėjo, kad kanalizacija užkišta. Niekada to darbo nedirba dieną. Gal būt todėl, kad tik vakare gauna žaliavą savo produkcijai? Man labai reiktų žinoti.

  Atsakyti
  Šventoji

  Gal tiesiog darosi veganiškus kokteilius, vakarais prieš miegą lenda į dušą, dieną praleidžia darbe, kanalizacija užsikišti gali bet kada.
  Gal tiesiog nueikite be išankstinių nuostatų ir pasiteiraukite

  Atsakyti
  Esu Klausimas

  Sveiki mano draugas vartoja heroina, jis nestsbilus… Ir net nemalonus bet iš pradžių viskas būvo gerai. Dabar prasidėjo melas ir pn. Ima pinigus kad ir paskutinius būtent kad pakaifuot .. jis žino kad aš žinau ir elgesį tikrai šlykščiai mano psihika eina sau sprogsiu atrodo nesuprantu kaip jis gali būt toks antžmogis.. buvo perdozaves po to galvojau viskas baigsis bet ne… Nori jis nevartoti isideda ampuole bet jei ištirpus jis toliau vartoja… Aš noriu juo tikėti.. bet AR vertą?

  Atsakyti
Atsakymas į: Narkomanija
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti