Narkotikai

 • Man 19m, esu vartojusi daug rūšių narkotikų(ratų,amfos,žolės,metaamfetamino,hašo ir t.t.) Nei vieniems narkotikams nejaučiau priklausomybės, visda jausdavau, kad reikia sustoti tai maždaug 3-4 dienas vartodavau,tuomet koki 2-4men svari bunu ir tada vel leidziu atitrūkti nuo realybės, bet tai man kolkas nesukėlė jokių problemų. Heroinas visuomet sakiau, jog tai žemiausios klasės narkotikas ir kad jo tai tikrai niekada nebandysiu. Bet papuoliau… Pries savaite susitikau su senai ir gerai pažystamu vaikinu(vartojo hera 8metus,bet po 5kartu rebilitacijos buvo nustojas), abu uostydavom amfa. taigi priuostem tos amfos(jis sake kad cia amfa, nors buvo hera) buvo taip malonu ir gera, kad man buvo vis vien jog nuo amfos jauciuosi visiskai kitaip,kad amfa velka visai kitaip,del nieko nesirupinau… taigi nuo pirmos dienos praejo sav, kekviena diena uoscau ir tame nemačiau nieko bloga. Nesuprantu kaip visa sav galvojau kad uostau amfa,tik siandien ryte supratau jog cia hera prasidejus lomkems. visos sav beveik nepamenu,viskas pro ruka. nezinau, ka daryti? nenoriu i rebilitacija, bet galbut as dar galiu issikapstyti pati? kolkas lomkes nedidelis,visa diena kenciu. Ant plaštakų issiplete kraujagysles, vietomis ant kuno parausta oda,issiplete vydziai,sunkiai kvepuoju,silpnas pulsas,kartais uzeina drebulys,kosciu sunkiai, per visa sav miegojau, apie 5h, ir dabar nesimiega,atsigulus i lova nerandu sau vietos,prastai matau,uzeina karscio ir salcio bangos,paakiai labai pamėlynave,noriu buti viena,seimos nariai, nepratardami nei zodzio jau nervina,troskulys ima. padekite man,kad galeciau padeti sau,savaite nera labai ilgas laikas todel tikiuosi,kad issikapstysiu pati,be rebilitacijos.

  Reply

  Ar dėl amfos didelio kiekio gali mėnesinių ciklas sutrikti?

  Reply

  Vartoju amfetamina jau beveik metai kiekviena diena.Esu ziauriai pavargusi ir prataskiusi kruva pinigu,o dar ir skolose iki ausu.NEZINAU KAIP NUSTOTI,BET NORIU SUSTOTI! Bijau to jausmo,kuris ateina tada kada amfa baigiasi.zinau,kad prasides savaites trukmes miego rezimas.Atsikelsiu tik i toleta ir paesti,vel apkibsiu lasiniais visur ir ispampsiu,.As vel tapsiu darzove ir pasyvumas toks ziaurus viskam absoliuciai,kad as net daikto numesto namuose ne vietoje nesugebu pakelti ir padeti ji i vieta,kur jis turetu buti.O ka jau kalbeti apie nuotaiku kaita ir depresija su kuria neimanoma susigyventi.PRASAU PADEKIT,As jau tiek ilai vartoju,kad ant manes net nesimato,net jau ir neveikia taip kaip turi veikti,jau tapo sniuras,kaip kavos puodelis ryte,per pietus ir vakare ,tik dar padauinti is 2 kartu

  Reply

  Labas Lina, niekas apart tavęs pačios nesugebės sustabdyti tavo vartojimo. Turi tiesiog sustoti ir išgyventi. Tai ką naudoji, daro savo įtaką (kalbu apie viską ne tik apie narkotikus, bet apie maistą, gėrimą, vitaminus ir t.t.). Emocijos irgi taip pat, reikia išgyventi nevartojus ir jos susitvarko. Dažnai vienam tokias situacijas praeiti sunku, tada NA grupės padeda https://www.prevencija.lt/pagalbos-resursai/na-grupes/ išsakyti kaip keitiesi/jautiesi ir išgirsti kaip keičiasi kiti. Kartu praleisti laiką kai nieko nesinori.
  Gydymo ir pagalbos asenelas būtų.
  Detoksikacija, psichologo/psichaitro konsultacijos, minesotos programa, 40 dienų pokyčių programa su vadovu, NA grupės, reabilitacija.
  Pradėk nuo NA

  Reply
Atsakymas į: Narkotikai
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Reply