• Ši tema yra tuščia.

Nemoku pasakyti ne

 • Sveiki visi,

  Mano gyvenimas lyg kaip visiškai neišmanomas sitcomas, kuriame kiekvienas pasiūlymas virsta nuotykiu, ir niekas nesiliauja siūlyti „pasiimam dar”. Bet šį kartą neturiu omenyje kavą ar šokoladus. Ne, tai nėra dar vienas kavos šaltinis, o kovos su narkotikais.

  Taigi, štai aš, prisėdęs prie kompiuterio, ieškau pagalbos čia, „prevencijos.lt“ forume. Kai kada atrodo, lyg mano draugai nesupranta, ką aš čia bandau pasiekti, ir tęsia siūlyti „pasiimam dar” – tik šįkart ne šokoladus ar kavą, bet kažką, kas man ne tik kenkia, bet ir kelia didelę grėsmę mano gyvenimui.

  Prisimenu, kaip viskas prasidėjo nuo pasiūlymo „pasivaikščioti gryname ore” – aišku, kad turiu prisipažinti, jog ši pasivaikščiojimo veikla baigėsi neįtikėtinu noru „pasiimti dar” tam tikroje vietoje. O štai ir prasidėjo mano kelionė per narkotikus, o ne šokoladus.

  Dabar mano draugai į kiekvieną pasiūlymą įtraukia vis naujus dalykus. Pirmiausia tai buvo „pasiimk dar”, o po to jau kažkas visiškai kitoks – „pasiimk dar vieną pakelį”, arba „pasiimk dar, bet tik jei įsitikinai, kad išsprendei visas problemas”. Ir kas šiek tiek juokinga, tai tai, kad mano košmarai apie tai, kaip aš visą laiką pasiimu vis daugiau, tampa vis rimtesni.

  Netgi mano sapnai dabar susiję su tuo. Sapnuoju, kaip mano draugai mano sapne manęs ragina „pasiimti dar” kažką, kuris man tikrai nereikalingas. Aš netgi sapnuoju, kaip mano šeima ir draugai mane ragina nesiimti to, bet aš tiesiog negaliu atsispirti.

  Todėl dabar aš čia, šiame forume, su šia pergyvenimo istorija, kurią sukėlė ne kava ar šokoladai, o mano nepajėgumas atsisakyti „pasiimti dar”. Galbūt kas nors iš jūsų turi patarimų, kaip susilaikyti nuo to, kad kiekvienas mano sprendimas gyvenime nenusidarytų baisiu narkotikų sąjungininku?

  Ačiū už pagalbą ir supratimą. Su viltimi, kad galiu šiek tiek pasijuokti iš savęs,

  Atsakyti
  Gediminas

  Pabandyk pakeisti aplinka, dar a, isvaziuoj pamedituoti,pamatysi kitokias prmaogas, apsupk save kitokiaos veikejais

  Atsakyti
Atsakymas į: Nemoku pasakyti ne
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti