• This topic has 2 atsakymai, 1 dalyvis, and was last updated prieš 4 years by Rita.

Paaugliai ir narkotikai

 • Sveiki, gal patarsite kur kreiptis. Iš tiesų labai pasigedau mokyklose (kalbant ir su kitais tėvais) prevencinių programų. Kad pakaitytų paskaitas buvę ar net esami narkomanai. Gal tada išgirstų.
  Susidūriau su problema, kad nors ir kiek pasakoji, bendrauji apie priklausomybes vaiko noras išbandyti didesnis. Kalbu apie paauglę. Gerai, kad labai savo požiūrio neslepia, pabendraujame daug. Rūko nuo 13 metų, slepiasi,nepavyko suvaldyti. Dabar įtariu,galima sakyti žinau, kad karts nuo karto parūko žolę o gal ir net tik, labai sumažėjęs apetitas. Nenoriu išgąsdinti ,puldama daryti testus ,nes jei ir teigiamas, nežinau ką daryti toliau. Toks vaikas kuris labai nori viską gyvenime išbandyti, mokėsi labai gerai,bet dabar jau antri metai susigadino. Draudimais, taisyklėmis bandau, bet vis nepasitenkinimas,kad nieko neleidi, nėra gyvenimo, gąsdina išėjimu, savižudybe. Bijau perlenkti lazda, bet ir bijau paleisti.
  Atsiprašau už tokią ilgą įžangą, bet kur galėčiau kreiptis, kad ji realiai susipažintų, pamatytų kas tai yra. Kaip sakant moralai čia nepadeda. Daug internete ieškojau bet taip ir neradau kur galima būtų kreiptis. Juk dabar tai labai aktualu bet realių veiksmų visuomenės švietime maža.
  Ačiū

  Reply
  Gabrielė

  Na būna gyvosios bibliotekos , žmonės iš įvairiausiu socialinių grupių dalinasi savo patirtimi, taip pat galite supažindinti su narkotikų žala , informacija internete,parodykite sokiruojančiu šlykščių nuotraukų, tikiu, kad tokiame amžiuje norisi visko išbandyti, bet gal vertėtų atvirai pakalbėti su dukra, gal jai įtaka padarė netinkami draugai, gal jaučia spaudimą pritapti ir nenori būti atstumta draugų? Svarbiausia nemoralizuoti, o parodyti vaikui, kad rūpinates ir norite tik gero.

  Reply

  As zinau, kad mano dukra ruko zole .Nekarta pagavau darydama testus .Paskutiniu metu ipila vandens ,kad nepagauciau.Ka man daryti.Kur kreiptis.Gyvenam Kaune.

  Reply
Atsakymas į: Paaugliai ir narkotikai
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Reply