Paaugliai ir narkotikai

 • Sveiki, gal patarsite kur kreiptis. Iš tiesų labai pasigedau mokyklose (kalbant ir su kitais tėvais) prevencinių programų. Kad pakaitytų paskaitas buvę ar net esami narkomanai. Gal tada išgirstų.
  Susidūriau su problema, kad nors ir kiek pasakoji, bendrauji apie priklausomybes vaiko noras išbandyti didesnis. Kalbu apie paauglę. Gerai, kad labai savo požiūrio neslepia, pabendraujame daug. Rūko nuo 13 metų, slepiasi,nepavyko suvaldyti. Dabar įtariu,galima sakyti žinau, kad karts nuo karto parūko žolę o gal ir net tik, labai sumažėjęs apetitas. Nenoriu išgąsdinti ,puldama daryti testus ,nes jei ir teigiamas, nežinau ką daryti toliau. Toks vaikas kuris labai nori viską gyvenime išbandyti, mokėsi labai gerai,bet dabar jau antri metai susigadino. Draudimais, taisyklėmis bandau, bet vis nepasitenkinimas,kad nieko neleidi, nėra gyvenimo, gąsdina išėjimu, savižudybe. Bijau perlenkti lazda, bet ir bijau paleisti.
  Atsiprašau už tokią ilgą įžangą, bet kur galėčiau kreiptis, kad ji realiai susipažintų, pamatytų kas tai yra. Kaip sakant moralai čia nepadeda. Daug internete ieškojau bet taip ir neradau kur galima būtų kreiptis. Juk dabar tai labai aktualu bet realių veiksmų visuomenės švietime maža.
  Ačiū

  Atsakyti
  Gabrielė

  Na būna gyvosios bibliotekos , žmonės iš įvairiausiu socialinių grupių dalinasi savo patirtimi, taip pat galite supažindinti su narkotikų žala , informacija internete,parodykite sokiruojančiu šlykščių nuotraukų, tikiu, kad tokiame amžiuje norisi visko išbandyti, bet gal vertėtų atvirai pakalbėti su dukra, gal jai įtaka padarė netinkami draugai, gal jaučia spaudimą pritapti ir nenori būti atstumta draugų? Svarbiausia nemoralizuoti, o parodyti vaikui, kad rūpinates ir norite tik gero.

  Atsakyti

  As zinau, kad mano dukra ruko zole .Nekarta pagavau darydama testus .Paskutiniu metu ipila vandens ,kad nepagauciau.Ka man daryti.Kur kreiptis.Gyvenam Kaune.

  Atsakyti

  Laba diena, sūnus, paauglys 17m rūko žolę, buvo pagautas ne vieną ir ne du kartus, meluoja, prisiskolinęs pinigų is draugų, mums reikia pagalbos, patarkit kur kreiptis. Šiauliai, tačiau tinka ir kiti miestai.

  Atsakyti

  @Oksana
  Į priklausomybės ligų centrą Šiauliuose.
  Tačiau žmogus pats turi norėti nevartoti, o čia gali būti keblumų.

  Atsakyti

  Laba diena. Dukrai 17 metu, ruko zole. Kur galima butu kreiptis pagalbos privaciai ?

  Atsakyti

  Sveiki, manau individualios psichologo konsultacijos

  Atsakyti
Atsakymas į: Paaugliai ir narkotikai
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti