Padekit

 • Laba diena, norejau suzinoti ar galima priprasti fiziskai prie extazy tableciu (kitaip zinomu kaip ratai) pavartojus tris kartus? Vartojau paskutini karta uz uzvakar ir dar siandien nenoriu valgyt, geriu tik vandeni, purto saltis ir tirpsta kojos. Ar mano organizmas jau priprato? Labai prasau atsakykite…

  Atsakyti

  Labas Lina –

  1. Jeigu kažkas sako, kad tai ką jums duoda yra extazy, tai jis net pats gali nežinoti ko tabletėje yra. Paprastai platintojų tikslas pelnas, tad grynosios medžiagos kiekis dėl to mažėja ir atsiranda daug priemaišų nežinia kaip veikiančių ir kokius pėdsakus paliekančių (P.S. čia juk ne vaistinė).

  2. Bendra informacija – Pavartojus ekstazi, gali užplūsti energija, kilti pasitikėjimo ir simpatijos kitiems jausmas. MDMA ir kitos panašios medžiagos sustiprina uoslės, klausos, regėjimo pojūčius. Padažnėja širdies plakimas, kyla temperatūra, išsiplečia vyzdžiai. Pojūčius stimuliuojantis poveikis priklauso nuo dozės. Perdozavus gali prasidėti haliucinacijos, dažniausiai regos. Pavartojus didesnę dozę, jaučiamas pykinimas, sausumas burnoje ir didelis troškulys. Poveikis priklauso ir nuo priemaišų, esančių tabletėje. Praėjus ekstazi poveikiui, jaučiamas išsekimas, depresija, sutrinka miegas. Galimi baimės priepuoliai. MDMA sutrikdo organizmo termoreguliaciją – dėl fizinio krūvio pakyla kūno temperatūra.

  3. Bet kokiu atveju vanduo valo jūsų organizmą, tad jo gerkite ir daug. Jeigu yra galimybė naudokite vitaminus ir prisiverskite valgyti, bei miegoti. Pasistenkite prakaituoti (lengva pirtis, gal šiek tiek sportas – tik nepersistenkite, kad per daug neapkrautumėte širdies).

  4. Pasitikrinti ar tapote priklausoma, galite atsakydama į šiuos klausimus. Ar norite dar extazy? Ar kada nors gyvenime dar pavartosite extazy? Jeigu Taip. Vadinasi tapote.

  5. Fizinis diskomfortas praeis. Bet kaip bus tada kai fiziškai jausitės normaliai? Jums reiks išgyventi paprastas, ramias, neemocingas, gal net depresyvias dienas.

  Atsakyti

  Aciu uz labai issamu atsakyma,taciau mane neramina galvos svaigimas,bijau,kad galejau pazeisti smegenis.. Ar tai imanoma pavartojus tris kartus? Apie narkotikus daugiau net galvoti nenoriu,esu labai issigandus..

  Atsakyti

  Galvos svaigimas gali būti, dėl įvairių dalykų. Gal tiesiog peršalote ir susirgote. Nueikite pas šeimos gydytoją, pasakykite kaip jaučiatės.

  Atsakyti

  Laba diena, sūnus užsieny jau 8 metai, buvo 2 kartus grįžęs, kažkokie traukuliai jam, labai mėgsta alų, bet dukra sako, kad kažką parūko, ką daryt, turbūt grąžint kaip nors į Lietuvą ir gydyt, nes darbo ten nelabai padirba…

  Atsakyti

  Sveiki Janina, traukuliai turi savo priežastis, vykite pas terapeutą, kad gautumėte nukreipimą pas specialistą. Dėl alaus (alkoholizmo), – pasižiūrėkite preliminarius testus http://prevencija.lt/faq/dazniausia-uzduodami-klausimai/alkoholizmo-testai-ar-esu-alkoholikas/

  Dėl (parūko) narkotikų testų (seilių), – juos galite rasti vaistinėse.

  Jeigu nuspręsite atvykti į Lietuvą ir čia gydytis/reabilituoti nuo alkoholizmo/narkomanijos, nemokamų vietų dairykitės šiose įstaigose http://prevencija.lt/pagalbos-resursai/nemokamas-narkomanijos-ir-alkoholizmo-gydymas/

  Atsakyti
  Darius Jankauskas

  Sveiki aš esu Darius Jankauskas man 38 metai.
  Visą gyvenimą buvau nuotykių ir malonumų ieškotojas. Ir niekados nesuprasdavau kodėl visiems linksma ir smagu, o aš išsigandęs. Kažkur nuo 20 metų amžiaus isitraukiau i alkoholio, narkotikų, parnografijos pasauly. Per tą laiką isigijau nerimą baimę žmonėms. Be išgerimo aš negalėdavau bendrauti su žmoėmis normaliai. Jauname amžiuje gerdavau savaitgaliais, o poto su amžiumi perėjo i daugiadienes. Visa savo gyvenimo uzdarbį praleisdavau vėjais, prisirišau prie kompiuterinių žaidimu. Kazkur 18 metų praleidau tokiame gyvenimo stiliuje, iš kurio bandžiau bėgti daug kartu, bet pasprukti negalėdavau. Tik Jėzaus Kristaus mūsų Dievo dėka ta grandinė nukrito.
  Beveik visą vaikystę ir pauglystę praleidau pas močiutę. Ji man pasakodavo apie Jėzų labai dažai. Ir jau tuo metu aš jautriai regavau i tykėjimą, neatmetęs žinojimo apie Kristu gyvenau savo gyvenimą. Tik savo dabartiniame amžiuje aš supratau kiek Dievas man per visa mano gyvenimą parodė ženklų sapnų. Jis beldėsi į mano širdy nuo pat vaikystės .Jėzus mus labai myli. Aš nesupratau kad nuodemė tai barjeras, siena tarp mūsų ir Dievo. Rimtai pažvelgiau į Dievą prieš pusantrų metų, pažiurėjas vieno žmogaus Aleksandro išpažintį su Jėzumi. Jis pasakojo apie savo laikina mirty kurią patyrė tuo metu. Kaip jis pateko i pragarą, ir kaip po to kalbėjosi su Jėzumi. Poto gryžo i savo kuną ir papasakojo viską. Ir kada aš išgirdau visą tą istoriją, aš labai labai stipriai susimaščiau. Kaip sakiau aš anksčiau bandžiau mesti viską ir praleisdavau netgi kelis mėnesius be tų malonumų, bet blogis tempdavo atgal mane ir isitempdavo, kažkoks košmaras buvo. Bet tas kartas po Aleksandro išpažinties buvo paskutinis. Aš sau pagalvojau kad tebunie aš kentėsiu šalutinius pojučius metus kol išsivalysiu, bet i praitą gyvenimą nebegryšiu. Aš puoliau susirašiau visas nuodemes iki smulkmenu ant lapo, viską nuo pat vaikystės ir pagavau tokį momenta su Dievu, kada Jis man davė atsiversti, pradėjau verkti kaip vaikas, ir su ašarom išsakiau savo nuodemes Jam. Po to aš meldžiausi ir galvojau apie Jį kas dieną, Užsidegiau dideliu noru pažinti Ji. Ir po kažkiek tai laiko aš pajutau Jėzaus Kristaus apsireiškimą manyje. Dievas prie manes prisilietė su didele meile. Aš pajutau Dievo apgaubta meilę, tarsi Jis mane apkabintu ir sakytu sūnau aš tave labai myliu. Aš apsiverkiau labai. Aš tada supratau kaip jis myli mus visus, kaip jis nori kad mes visi pažintume Jį ir nusigrežtume nuo savo nuodemingo gyvenimo. Jo jėga ir meilė yra visagalė amžina. Jis juk atėjo gelbėti kiekvieno žmogaus. Juk Jėzus numirė už mūsų nuodemes ant kryžiaus ir trečią dieną prisikėlė kad mes tykėdami tuo gautume amžinąjį gyvenimą. Jis nemirė už viena givybę, Jis mirė už visas kartas iki po šiai dienai kuri prasideda nuo pat ryto.
  Tykejimas Viešpačiu Jėzumi padėjo man su priklausomybėmis, šiuo metu esu laisvas nuo ju. Aš gyvenu su Jėzumi ir žinau kad Jis manimi rupinasi, padeda auklėja, mokina. Jėzus yra atsakymas i betkokį klausymą. Jėzus pasakė, kad Jis yra kelias šviesa ir tiesa. Ir niekas nenueina pas Tėva tiktai kaip per Jį. Ir dar pasakė kas ieško tas randa.
  Jis gyvas, toks koks buvo yra ir bus.
  Biblija(Šventasis Rastas), pasakoja apie Jėzų, Jo kentėjimus, mirtį ir prisikelimą. Visa tiesa ten surašyta, ir kitokios tiesos nera. Štai Aleksandro irašas , kuris ačiu mūsų nuostabiam Dievui padėjo man atsiversti.

  Rūsų kalba:
  https://www.youtube.com/watch?v=xO0kDNcO2hg
  Anglų kalba:
  https://www.youtube.com/watch?v=T7OH8PHvwZg

  Malda priimti Jėzų Kristų

  Viešpatie Jėzau man labai Tavęs reikia, dėkoju tau kad Tu mirei ant kryžiaus už mano nuodemes.
  Atveriu gyvenimo duris, ir kviečiu tave mano Išganytojau ir Viešpatie. Tvarkyk mano gyvenimą, kad bučiau toks kokį Tu nori mane matyti.
  Amen.

  Nuoširdžiai pasimeldę ir pakvietę Jėzų Kristų į savo gyvenimą, galit būti tikri, Jis atėjo. Patikėkite Jis atleido jūsų nuodemes, padarė jus Dievo vaiku ir suteikė amžinąjį gyvenimą. Jai trokštate Viešpaties Jėzaus pilnatvės, kalbėkite su Juo kasdiena maldoje. Šventąjame Rašte suraskite savo gyvenimo kelią ir eikite juo, kartu su Kristu mylinčiais ir sekančiais žmonėmis. Visada prisiminkite Jo nuostabų pažada.
  Jūsu niekad neapleisiu, Aš su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

  Atsakyti
Atsakymas į: Padekit
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti