Priklausomybės

 • Kornelija

  Sveiki, ieškau žmonių, kurie galėtų pasidalinti savo istorijomis, tai yra patirę priklausomybes nuo alkoholio ar narkotikų? Kaip kovojo su tuo? Kaip užsikabino?

  Šiuo metu rašau istoriją apie tai, tačiau jūsų istorijos išliktų visiškai anominiškos, detalės pakeistos. Man tik reikia to sąlyčio su tikrove.

  Iš anksto ačiū.

  Atsakyti

  Kornelija parasyk, el.pasta

  Atsakyti

  Labas vakaras,kreipiuosi i jus noredama paprasyt pagalbos.Gal jus kartais zinot,kuriame Lietuvos kampeli yra stacionaras,kuriame priimami paaugliai turintis prklausomybe kompiuteriniam zaidimam ir gyvena virtualiam pasauly.Jei taip prasau parasykit adresa ir kitus kontaktus,kad galeciau susisiekti.Laukiu jusu qtsakymo

  Atsakyti

  Na ką, prasidėjo nuo amfetamino, po to kristalai, ekstazi, o kokainas, metamfetaminas, žolė, Xanax, pliusai. Dozės didelės ir maišomos tarpusavija ieškant geresnio efekto,dažniausiai amfetaminas į tarpą žolė, taurelę takelis amfetamino ir po valandos takelis Xanax.

  Atsakyti

  Labas Dainiau, norėdamas nevartoti turi nevartoti.
  Pirma – tiesiog kurį laiką nevartoji, žiūri kiek gali nevartoti ir kas darosi.
  Antra – kreipiesi pagalbos dėl fizinių simptomų palengivimo (greičiausia detoksikacija).
  Trečia – dirbi su savo galva (psichologas/savitarpio, grupinės terapijos grupės).

  Visada – gerai maitintis, gerti daug skysčių, naudoti vitaminus, kai geriau pasijusi sportuoti, pirtintis (prakaituoti) ir t.t.

  Dažniausia pirmas ir antras žingsnis yra lengviausia praeinami. O su trečiu yra sunku :)

  Atsakyti

  Visi narkomanai iki vieno yra aborto liekanos, gyvenimo urodai ir visa cia istorija. Kol vartoji – tol tu toks. Pasaka baigta.

  Atsakyti

  Noreciau mesti siuos visus reikalus, taciau vistiek kartais buna nuklydimu tad norejau paklausti ar po kokso vartojimo arba ratu galima isgerti bromozepamo ar xanax kad nusiraminti uzmikti ar tai nekenkai gyvybei siu medikamentu maisymas?

  Atsakyti

  Nesistimuliuok kad nereiktų paskui slopint savęs. Vartodama narkotikus pateksi į kanalizaciją.Narkotikai- apgaulė. Trumpalaikė laimė, o pakenkimas kūnui ilgalaikis. Su tinkamu, tave mylinčiu žmogum, kiekviena diena ypatinga. Meilė, tai ko reikia žmonėms, ne narkotikai. Portugalija įrodė kad kai narkomanams pakanka meilės jie narkotikų nebevartoja.

  Atsakyti

  Visa tai zinau bet klausiu ar lb blogai kad po stimuliantu vatojama bromozepamas?

  Atsakyti
Atsakymas į: Priklausomybės
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti