Priklausomybės

 • Kornelija

  Sveiki, ieškau žmonių, kurie galėtų pasidalinti savo istorijomis, tai yra patirę priklausomybes nuo alkoholio ar narkotikų? Kaip kovojo su tuo? Kaip užsikabino?

  Šiuo metu rašau istoriją apie tai, tačiau jūsų istorijos išliktų visiškai anominiškos, detalės pakeistos. Man tik reikia to sąlyčio su tikrove.

  Iš anksto ačiū.

  Reply

  Kornelija parasyk, el.pasta

  Reply

  Labas vakaras,kreipiuosi i jus noredama paprasyt pagalbos.Gal jus kartais zinot,kuriame Lietuvos kampeli yra stacionaras,kuriame priimami paaugliai turintis prklausomybe kompiuteriniam zaidimam ir gyvena virtualiam pasauly.Jei taip prasau parasykit adresa ir kitus kontaktus,kad galeciau susisiekti.Laukiu jusu qtsakymo

  Reply

  Na ką, prasidėjo nuo amfetamino, po to kristalai, ekstazi, o kokainas, metamfetaminas, žolė, Xanax, pliusai. Dozės didelės ir maišomos tarpusavija ieškant geresnio efekto,dažniausiai amfetaminas į tarpą žolė, taurelę takelis amfetamino ir po valandos takelis Xanax.

  Reply

  Labas Dainiau, norėdamas nevartoti turi nevartoti.
  Pirma – tiesiog kurį laiką nevartoji, žiūri kiek gali nevartoti ir kas darosi.
  Antra – kreipiesi pagalbos dėl fizinių simptomų palengivimo (greičiausia detoksikacija).
  Trečia – dirbi su savo galva (psichologas/savitarpio, grupinės terapijos grupės).

  Visada – gerai maitintis, gerti daug skysčių, naudoti vitaminus, kai geriau pasijusi sportuoti, pirtintis (prakaituoti) ir t.t.

  Dažniausia pirmas ir antras žingsnis yra lengviausia praeinami. O su trečiu yra sunku :)

  Reply

  Visi narkomanai iki vieno yra aborto liekanos, gyvenimo urodai ir visa cia istorija. Kol vartoji – tol tu toks. Pasaka baigta.

  Reply
Atsakymas į: Priklausomybės
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Reply