vartojau heroina ilga laika

 • vartojau heroina ilga laika buvau uzrises ir po metu va db vel poajutau nora karts no karto vartoju yra daug skolu ir nzn kadaryt.girdejau kad yra kodavimas kazkur kur isiuva ampule i kuna ir nevartoji o pavartojus arba nko nejauti arba sutrinka sirdies veikla ir gali mirti..ar yra kas panasaus .prasau padeti nes nenoriu gaddint savo gyvenimo ir taip per ta hera nemazai pagadinau…. dekui uz betkokia info padedant atsikratyt sios bedos.

  Atsakyti

  Sveikas, jurka. Mano manymu tau reikėtų susirasti priklausomybių reabilitacijos bendruomenę ir ten praeiti visą gydymą. Na žinoma gali bandyti 1-Koduotis, 2-Minesota, 3 AN grupės.

  Rekomenduojami narkomanijos ir alkoholizmo gydymo etapai

  Asmuo koduojamas (6 mėn ar kažkuriam kitam laikui). Kodavimas pats savaime narkomanijos priežasčių nešalina, veikia daugiau kaip priemonė kurios dėka žmogus tam tikrą laiką nevartoja.

  Minesotos programa. Ten žmogus gauna visus pagrindus blaiviam gyvenimui. Sprendžiamos psichologinės priežastys. Ir įgauna trumpą blaivaus gyvenimo praktiką.

  AN AA grupės (jas pasiūlys ir minesotos programoje), jose žmogus tvarkosi su socialinėmis narkotikų vartojimo priežastimis ir mokosi integruotis į visuomenę jau pasikeitęs.

  Derėtų daryti visus 1.2.3. žingsnius. Taip žmogus nustotų vartoti narkotikus/alkoholį ir gautų kompleksinė pagalbą. Tuo pat metu artimiesiems derėtų apsilankyti AL-Anon grupėse.

  Kitas variantas tik reabilitacija, priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenėse, kur terapija trunka iki 18 mėn, o mėnesio kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 lt mėnesiui. Žinoma yra ir nemokamų bendruomenių, jose kartais prašoma paremti ten gyvenančiuosius maistu ar pinigais.

  Atsakyti
Žymos: 
Atsakymas į: vartojau heroina ilga laika
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti