Vyras -narkomanas

 • Sveiki, istorija tokia. Aš esu kategoriškai nusistačiusi prieš narkotikus ir mano vyras tą puikiai žino. Gyvename kartu 5-erius metus, nesenai sužinojau kad vyras jau kelis metus vartoja narkotikus, konkrečiai- amfetaminą, marihuaną. Įtarimų buvo jau seniai, o ir pati jaučiau kad jis vartoja, tiesiog sugebėdavo kažkaip prisidengdamas įvairiom veiklom tą nuslėpti. O pradėjus man kalbą apie tai ką pastebiu, būdavau apšaukta, išvadinta ligone, paranojike ir pan. Vyras yra našlaitis, neturi nei artimųjų nei savo būsto, tad vis jo pasigailėdavau. Kažkuriam laikui viskas aprimdavo, gyvenome toliau bet karts nuo karto jį „užgaudydavau”. Priėmiau sprendimą ir paskutinį kartą paprašiau skyrybų.Žinoma jis skirtis nesutinka, neva mane myli, pasikeis, nebevartos. Ir kad vartoti jau nėra tikslo nes aš žinau, o tai jam nebekelia „ekstrymo”..bet aš nebetikiu jo žodžiais ir tikėti jau nebėra jėgų. Ar įmanoma dar kažkokiu būdu jam padėti?Ar veiksmingas gydymas nepriklausomybės ligų centre?

  Atsakyti

  Sveiki, kaip suprantate, narkotikai nepardavinėjami vaistinėse ir jų sudėtis visada neaiški, bet to, ten kur nelegali prekyba vienokiais narkotikais, ten galima gauti kitokių ir ne tik narkotikų, galima įsivelti ir į visokias baisias istorijas.

  Priklausomybės ligų centrai, siūlo įvairius gydymo būdus. Pradedant kodavimu ir baigiant ilgalaike reabilitacija. Narkomanijos gydymas yra sudėtingas ir ilgas procesas. Jo metu žmogus turi įgauti naujų įgūdžių (t.y. išmokti linksmintis, liūdėti, džiaugtis, gyventi tempe ir monotonijoje, darbe ir poilsyje) tiek kad, sugebėtų šiose situacijose susitvarkyti ir normaliai gyventi be narkotikų. O tam reikia su jomis susidurti ir sugebėti jose nevartoti. Esu sudėliojęs mano manymu efektyviausią neskaitant narkomanų reabilitacijos gydymą:

  Rekomenduojami narkomanijos ir alkoholizmo gydymo etapai

  1. Asmuo „koduojamas” (6 mėn ar kažkuriam kitam laikui). Kodavimas pats savaime narkomanijos priežasčių nešalina, veikia daugiau kaip priemonė kurios dėka žmogus tam tikrą laiką nevartoja.

  2. Minesotos programa, kuri vykdoma beveik visuose priklausomybės ligų centruose. Ten žmogus gauna visus pagrindus blaiviam gyvenimui. Sprendžiamos psichologinės priežastys. Ir įgauna trumpą blaivaus gyvenimo praktiką.

  3. AN ar AA grupės (jas pasiūlys ir minesotos programoje), jose žmogus tvarkosi su socialinėmis narkotikų vartojimo priežastimis ir mokosi integruotis į visuomenę jau pasikeitęs.

  Derėtų daryti visus 1.2.3. žingsnius. Taip žmogus nustotų vartoti narkotikus/alkoholį ir gautų kompleksinė pagalbą. Tuo pat metu artimiesiems derėtų apsilankyti AL-Anon grupėse.

  Kitas variantas tik reabilitacija, priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenėse, kur terapija trunka iki 18 mėn, o mėnesio kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 lt mėnesiui. Žinoma yra ir nemokamų bendruomenių, jose kartais prašoma paremti ten gyvenančiuosius maistu ar pinigais.

  Atsakyti

  Sveiki, na jeigu man padejo isgyti nuo heroino priklausomybes, vartojau 8 metus issigydziau per 3 menesius nevartojau jau poapsilankymo, bet pilnai save pradejau laikyti visiskai sveiku ir nepriklausomu nuo heroino… Kartu su juo atsikraciau ircigareciu ir alkoholio, dbr esu sveikuolis ir puikiai man sekasi gyvenimas, palyginus su ankstesniu gyvenimo budu man sekasi nuostabiai. Nu nezinau kodel mazai kalbama apie uzkalbejimus, bet galiu pasakyti is patirties, kad tai puikus budas atsikratyti savo priklausomybiu daug ka buvau isbandes ir is pradziu netikejau, bet nuvaziavau kaip sakoma ant duro ir stai rezultatai 9 menesiai as nepriklausomas nuo jokio sudo. Rekomenduoju UZKALBETOJA… Uzkalbejimo metodas tikrai veiksmingas. Patariu tikrai isbandyti ir tikrai nereikia tukstanciu, ir metu gydymosi…

  Atsakyti

  Justai džiaugiuosi, kad jums puikiai sekasi. Tačiau medikai neigiamai žiūri į „užkalbėjimus”, o visuomenėje tai prieštaringai vertinamas metodas. Kolegos ir Nacionalinės alkoholio ir tabako kontrolės koalicijos, taip pat žiūri skeptiškai. Gal visuomenei reikėtų šiek tiek daugiau informacijos apie patį metodą. Kartais būna taip, kad tas pats būdas skirtingai vadinamas.

  Pačio Mindaugo (jeigu tai tas pats asmuo) aprašymas žemiau.

  Užkalbėjimo metodą įgijau iš savo prosenelių, esu užkalbėtojas nuo daugelio žmones kankinamų ligų.

  Žmones užkalbu nuo 18 metų man dabar yra 22 metai, mano klientai nors ir jų nėra daug yra patenkinti mano darbu, jie dažnai man paskambina siūlo savo pagalba, domisi kaip man sekasi ir panašiai, kad aš suteikiu jų gyvenimui prasmę užkalėdamas juos nuo juos kankinančių ligų.

  Po vizito pas mane žmonės kitaip pradeda žiūrėti į gyvenimą, jie pajaučia gyvenimo malonumą ir prasmę, antgamtinių jėgų dėka jie supranta savo pašaukimą ką jiems daryti kuo užsiimti, kad juos kankinančioms ligoms neliktų vietos jų gyvenime žodžiu po vizitacijos žmonėms tikrąja to žodžio prasme pradeda sektis gyvenimas visapusiškai nes aš kaip užkalbėtojas manau ir žinau, kad mūsų gyvenimą kuria ne mūsų pačių pastangos ir norai, o dvasios supančios mus.

  Todėl su Dievo pagalba aš užkalbu žmones nuo ligų ir kitų blogių kurie supa mus, nes dėl savo padarytų klaidų esame ne mes kalti o mus supantys demonai kurie užgožia geras dvasias ir daro didelę įtaką mūsų gyvenimui…. Dievas visiems žmonėms linki tik gero, bet atsiminkime, kad egzistuoja ir velnias kuris šaiposi iš mūsų ir veda mus į pražūtis… turiu pakankamai daug kritikų dėl savo darbo, bet kiek žmonių tiek nuomonių. Todėl neskelbiu savo pavardės nes gali atsirasti Žmonių norinčių pakenkti mano reputacijai, o magija aš neužsiimu aš tiesiog turiu dievo dovaną ir mano gyvenimas yra paskirtas žmonių gydymui….

  Kadangi pas mane tikrai nesilanko minios žmonių, aš neturiu ir konkrečių kainų… Šiuo metu užsiimu tik alkoholizmu sergančiais žmonėmis…. O išgydau klientus nuo alkoholio iš pirmo seanso… metodikos negaliu atskleisti pilnai todėl, kad tai yra konfidenciali informacija kurios nesu niekam išdavęs ir nesiruošiu niekam išduoti. Galiu pasakyti tik tiek, kad po mano užkalbėjimo žmogaus organizmas apsivalo ir daugiau alkoholio ar kitko nereikalauja užkalbu druską ir vandenį kuriuos žmogus turi vartoti nuo 1 mėnesio iki 2 mėnesių po šio gydymo žmogus pilnai atsikrato potraukio alkoholiui….

  Pagarbiai Mindaugas
  Užkalbėtojas

  Atsakyti

  Laba diena gal galite paršyti užkalbėtojo(jos) kontaktus į tel 8 60019389 būsiu labai dėkinga

  Atsakyti

  Sveiki, kontaktų neturime.

  Atsakyti

  Mindaugo el.pastas telefono neturiu [email protected]

  Atsakyti

  Negalėčiau jo rekomenduoti, metodai visiškai nepatikrinti!!! Geriausiu atveju prarasite laiką ir pinigus ir dar protą sujauksite.

  Atsakyti

  Laba. Ar gali pasidalinti kontaktais ?

  Atsakyti

  audrius batista kaip tave fb rasti? turiu baisi informacija apie nefri dos klinika..ziauriai tikrai…

  Atsakyti
  Atsakyti

  Sveiki norėciau šiek tiek daugiau sužinoti apie jūsų galimybė padėti atsigauti asmeniui ,pagal jūsų užkalbėjimų būdą..

  Atsakyti
Atsakymas į: Vyras -narkomanas
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti