Ytarimas

 • Alkoholis

  Sveiki, turiu labai keista klausima..

  Turiu vaikina jam 13 metu, zinau jog jis ruko Elektronine cigarete, ir geria vodka.. Jis man gyresi kad parukes apsvaigo, dare nesamones, juokesi, verke zodziu keitesi nuotaika. Apsiveme. Ar tai normalu kad visa tai vyksta parukius elektrinine cigarete.

  O kai prasidejo vasaros atostogos jis gere su 8 klasiokais, 1litra baltos. Ir nieko nepajaute. Ar tai irgi normalu?

  O kai mes susirasinejame ir kartais labai nersiliai raso, uzpyksta is nieko kad ilgai neatrasau..

  Gal galit kokiu patarimu duot kaip suzinoti ar jis vartoja narkotikus??

  Labai dekoju uz jusu atsakyma.

  Atsakyti

  Sveiki, kai vaikinui 13 metų, o jau vartoja alkoholį ir rūko, labai sunku nuspėti ką jis darys kai jam bus 18/20 metų. Potencialiai toks žmogus, pats save pasmerkia. Kadangi besivystantis organizmas patiria negrįžtamų pakitimų susijusių tiek su fizine tiek su psichine sveikata, kuri įtakoja ir vartojančio jaunuolio vaikų sveikatą.

  Apsivemti apsinuodijus alkoholiu ar dūmais yra natūrali organizmo apsauginė reakcija.

  Dėl narkotikų, – privačių seklių agentūros turi narkotikų aptikimo aplinkoje testus, taip diskretiškai galima sužinoti ar žmogus yra aplinkoje kurioje yra narkotikų. O Jeigu įtarimai pasitvirtina, tada reikia daryti seilių arba šlapimo testą, bet tai dažnai komplikuota, nes žmogus gali atsisakyti tokį testą atlikti. Seilių ir Šlapimo testus galimas nusipirkti vaistinėse.

  Youtube galite pasižiūrėti paskaitų apie rūkymą ir alkoholio vartojimą paauglystėje.

  Atsakyti
Atsakymas į: Ytarimas
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti