Raminamieji ir migdomieji vaistai

Dažniausi raminamieji vaistai yra šie: diazepamas, temazepamas, nitrazepamas, kiti benzodiazepinai bei panašios medžiagos (tai jų cheminiai pavadinimai). Šiems vaistams reikalingas receptas.

Poveikis

Daugelis raminamųjų vaistų veikia panašiai kaip alkoholis – svaigina. Vartojami siekiant slopinti nerimą, depresiją, gerinti miegą. Vartojant juo nepasitarus su gydytoju, galimas neigiamas poveikis. Raminamieji ir migdomieji vaistai sukelia mieguistumą, lėtina mąstymą, mažina įtampą, nerimą, sutrikdo koordinaciją, silpnina reakciją. Dėl šios priežasties juos vartojantiems asmenims negalima vairuoti automobilio ar dirbti su mechaniniais įrenginiais. Šių preparatų negalima vartoti kartu su alkoholiu, nes poveikis stiprėja ir yra sunkiai prognozuojamas. Dažnai vartojant raminamuosius ir migdomuosius organizmas prie to pripranta ir poveikiui patirti reikia vis didesnių dozių. Organizmas, įgijęs toleranciją (atsparumą poveikiui) benzodiazepinų grupės vaistams, turi stipresnį atsparumą ir alkoholiui. Jei asmuo dažnai vartoja raminamuosius ir nuolat didina dozę, rizikuoja tapti priklausomas nuo jų. Kai kurių raminamųjų švirkštimas į veną gali sutrikdyti kvėpavimą.

Perdozavimas

Šios grupės preparatų perdozavimas gali būti pavojingas gyvybei.

Abstinencijos sindromas

Bandant nutraukti įprastų dozių vartojimą, jaučiamas nerimas, baimė, panika, nemiga. Gali atsirasti ir traukulių. Taigi abstinencija nuo barbitūratų kur kas sunkesnė nei nuo heroino ir negydoma gali baigtis mirtimi. Gydant abstinencinį sindromą laipsniškai mažinamos raminamųjų ir migdomųjų dozės.

Raminamieji vaistai – antidepresantai

Išvaizda ir vartojimas

Geriamos tabletės, injekcijos. Tai vaistai, padedantys žmonėms įveikti krizines situacijas; paprastai skiriami ligoniams, kankinamiems nemigos, turintiems rimtų asmeninių problemų. Bet juos leidžiasi ir tie, kurie vartoja nelegalius narkotikus.

Poveikis pavartojus

Slopina nervų sistemą, sukelia mieguistumą, lėtina mąstymą, mažina įtampą bei nerimą. Daugelis raminamųjų vaistų veikia panašiai kaip alkoholis – svaigina. Suvartojus didesnę dozę raminamųjų, kūno judesiai tampa nestabilūs, kalba neaiški, prasideda haliucinacijos, lengvai prarandama sąmonė. Itin pavojinga raminamuosius maišyti su alkoholiu – tuomet jų poveikis stiprėja ir yra sunkiai prognozuojamas.

Vartojant nuolat ilgesnį laiką

Vartojant ilgiau negu keletą mėnesių, atsiranda psichologinė priklausomybė, tam pačiam poveikiui sukelti reikia vis didesnio vaistų kiekio. Galima depresija, neprognozuojamo, agresyvaus elgiasio priepuoliai. Nustojus vartoti, atsiranda nuovargis, nerimas.

Abstinencijos sindromas

Bandant nutraukti įprastų dozių vartojimą, jaučiamas nerimas, baimė, panika, nemiga. Gali atsirasti traukulių. Abstinencija kur kas sunkesnė nei nuo heroino ir negydoma gali baigtis mirtimi.

 Šaltinis: http://ntakd.lrv.lt


Komentarų 381

 1. Gabrielė

  Sveiki, parduodu Anticol 2 pakuotes vaistų nuo alkoholizmo, man jie netiko. Sumokėjau 50eur, parduodu už 30. Tik su gydytojo žodiniu leidimu. Veiklioji medžiaga: disulfuramum.
  Dėkoju.

  1. Robertas

   Geriu 3 metus psichiatrų parašytus nuo depresijos. Pregabalino 75mg ryte ir vakare. Dar lorazepamo 1 mg, olanzepino 5 mg ir mirtazapino 30 mg vakare. Pripratau, mėginau mesti, bet neišgėrus pregabalino labai proga po kelių val. Mėginu mažinti vaistus, pjaustau. Bet pregabalinas kapsulė, nėra kaip mažinti. Patarkit ką daryti. Svaigsta galva, skauda, pykina, kyla spaudimas, tirpsta galūnės, panika, šalta, drebulys. Esu ant ribos. Patarkit ką daryti. Gydytoja ramiai išrašinėja vaistus. Negaliu mesti, o kenčiu ir su vaistais. Iš paskutinio nedidinu dozės.

   1. Petras

    Labas @Robertas – jeigu gydytoja nekalba apie nutraukimą, gal būt reikia paklausti. Jeigu vis tiek nieko, paklausti ar taip visą gyvenimą ir turėsite naudoti tuos vaistus. Taip pat gera praktika gauti kito psichiatro konsultaciją.

  1. Audi

   As pvz turiu daug raminamuju,
   migdomuju, visi man paskirti daktaro, galeciau gerti 10 rusiu, bet as nepiknaudziauju, ir geriu tik pagal reikala, ir tik kai buna labai blogai, man priklausinybes jokios nera. Todel man israso „juodai dienai” kad turet, jai ryciau be saiko, kazi ar rasytu. Kaip ir su viskuom reikia tureti saika, o jaigu jau yra nepakeliama, ne ryti vaistus uzsidarius, o vaziuot i ligonine, kur dozes ir pats zmogus bus priziurimas.

   1. Rita

    Susirgau depresija prieš metus, dėl įtempto sunkaus darbo, buvau paguldyta į ligoninę, darėsi tik blogiau paguldė vėl ir man ėjo tik blogyn, tiesiog per metus gulėjau 5 kartus, geriu antidepresantus ir nejaučiu jokio poveikio, bandžiau išeiti iš gyvenimo, bet nepavyko, guliu ant patalo pasikelti sunku

    1. Erika

     Gal turite parduoti,kokį lapelį miegui
     Aš kaip,jūs geriu kai reikia,db.daug darbo,nebemiegu visai.Trumpam,pagelbėjimui.

  2. Ramybe

   Galima nusokt jei labai nori …..patekaubi ikalinimo istaiga uzsienyje kur neimanoma gauti raminamuju net jei israses seimos daktaras ir tt….vartojau xanaxa,bromazepama apie 20 metu,tai pora savaiciu pasipurciau pasiprakaitavau praktiskai nemiegojau,bet treciojw savaiteje pradejau gryzt i save viskas pradejo gereti apart miega (tikriausiai laiko reikia) imanoma viskas tik pasikaniint truputi reik….bet isleido i laisve ir viskas vel po ranka atkritau po siai dienai vartoju rminamuosius pries miega stengiuoszbet situacija rodo kaad galima nusokt nuo benzos jei tibyra norasbirvtikslas

 2. Lietuvos kriminalinės policijos biuro Narkotikų kontrolės valdyba

  Dėl nelegalios receptinių psichotropinių vaistų paieškos ir platinimo jus stebi Lietuvos kriminalinės policijos biuro Narkotikų kontrolės valdybos virtualusis patrulis.

 3. Saulėns

  Noriu paklaust, gal kas žino. Anksčiau šeimos gydytojas galėjo išrašyt xanax. Dabar jis sako, kad tą vaistą gali išrašyt tik psichiatras. Ar jis nenori išrašinėt ar tikrai neturi teisės? Ačiū.

  1. Estera

   Gydytojas sako tiesą. 2022 m pasikeitė įstatymai ir dabar raminamuosius, migdomuosius, antidepresantus ir pan psichotropinius vaistus, gali išrašyti tik psichiatras.

 4. daktaras

  gera pamoka gavot kas vartojot visiems smegenis parejo.gerkit ginkmedzio lapu ekstrakta smegenis atstatys kazkiek

 5. Audrius Batisa

  Susirašinėjimai susiję su nelegalia prekyba receptiniais vaisytais perduodami epolicija.lt

  1. Audrius Batisa

   Šeimos gydytojas ir vaistinė. Visi kiti pardavinėja nežinia ką ir iš kur nes tai nevieta perdadaug klausinėti.

  1. Audrius Batisa

   Kreipkis į šeimos gydytoją, tas duos siuntimą pas specialistą, neužsimk savigyda. Nusigydysi

  2. Tomas

   Sveiki ar buvo kam nuo zoloft kazkoks lengvas toks kaip galvos svaigimas ir neryskus matymas,ta prasme sunku sufokusuot demesi?Nuo sausio vartoju,bet pries menesi kazkas pasidare.

  1. Andrius

   As niekada nevartojas raminamuju ,kazkada seip ant idomumo pasemiau is savo mociutes viena tabletike tokia maza maza ir isegriau tj galvojau kad numirsiu taip bloga pasidare tj manau kad geriau nebandyk

 6. Cymbalta

  Sveiki, menesi vartojau cymbalta 30mg israsytus psichiatro nuo nerimo. Menesi pavartojau gydytoja negalejo priimt ir prasidejo galvos svaigimas, spaudimas labai aukstas, tragedija ne gyvenimas. Vel pradejau gert susitvarke viskas, bet apsisprendziau mest. Nenoriu but priklausoma nuo tokiu stipriu vaistu. Kaip vartoti ir kiek vartoti kad atprasti su visam laikui?

  1. Aston manual

   Mažink po ciut ciut iškart mėnesį,kad ir po kelis mg kasdieną , kol organizmas grįš į savo vietas. Neryk tik krūvos vaistų kaip lieps dakatarai

 7. Diana

  6 metus vartojau barbitūratus, Lorafen, pasidarė neįmanoma susišnekėt su žmonėm, mačiau kad jie pradėjo manęs bijoti. Nustojau juos vartoti, abstinencija buvo tokia baisi, kad prasidėjo haliucinacijos, atrodė kad nuėjus miegot nesulauksiu ryto, apniko baimės, paranoja. Išėjus iš šito košmaro pradėjus sveikti pasidarė lengva bendraut su žmonėm, nustojus vartot vaistus pamačiau kad aplinkiniai jau nebijo manęs, dingo agresija ir baimė. Migdomųjų vartojimas nuveda į beprotybę, žmogus nepastebi kad vyksta elgesio pokyčiai, kurie gąsdina aplinkinius, mes pradedam pykti ant aplinkinių, galvojam kad jie mūsų nesupranta ir yra blogi. Blogi yra tik vaistai ir blogis mūsų mąstyme, galvojame kad vaistai mus atpalaiduos ir duos ramų miegą, Migdomieji mus apgauna, iškreipia realybę, suardo santykius su aplinkiniais, padaro mus silpnus. Dabar naudoju nereceptinius augalinius papildus ir arbatas miegui.

 8. Tomas

  7 metai ant clonazepamo. 1-2 tabl per dieną. Su alkoholiu. Dabar po detoksikacijos. Mėnesis be cloniku tik ant relaniumo, o dabar jau savaite be nieko visai. Kankinuosi žiauriai… Nesinori būti kančią mamai. Nesinori taip gyventi. Dabar nesikeliu net iš lovos. Jai bandau kažką per NENORIU būna labai blogai… Kiek dar reiks kentėti… Įmanoma pilnai atsistatyti???labai būsiu dėkingas

  1. @Kiek dar reiks kentėti

   Dėl anglies nieko negaliu pasakyti, skamba logiškai. Taip pat galima naudoti magnio, B, D vitaminus ir daug skyščių. Su prakaitu šalinasi ir kenksmingos medžiagos. O vitaminai didina atsparumą stresui.

    1. Tankas

     Lipk nuo tų benzodeziapinų, jie gerai trumpai arba jei slopini nemigą, mažink dozę ir lipk žemėn bus lengva.

     1. Tomas

      Dabar aš sausas jau mėnesį, bet sunku adaptuotis. Viskas lyg tvarkosi. Jai pavartosiu biški bromazepamo,ką manai?

     2. Diana

      Labai padeda jeigu zmogui panikos priepuoliai at silpnumas uzeina.kam ryt metu metais juos kasdien?

  2. daktaras

   per lengvai nulipai nuo clonazepamo, jis sukelia per 10 dienu priklausomybe, jau po 1 – 2 menesiu be pagalbos nenuimsi taip lengvai.

 9. Eina geryn

  Pavartokit aktyvintos anglies pades greiciau isvalyt organizma :) as vartojau savaite laiko ir tikrai daug geriau jaučiuos ;)

 10. Kažkoks tai kosmosas

  Sveiki kaip kam sekasi gydytis po amfetamino? Pasipasakokit labai idomu :) aš jau tris metukus kai zombis vis dar turiu vilties pilnai atsigaut :)

  1. daktaras

   gal tai buvo druskos visokios, jie veikia kitaip..po ju busi gyvas lavonas, jie ir psichika pazeidzia ir priklausomybe sukelia.. tu pats nezinai ka vartojai, ka deda i tabletes..ir heroina gali deti ten, tan narkomanai patis nezino ka vartoja ir dozes nezino, todel zmogus gali nuo vienos tabletes mirti.

 11. Tankas

  Hebryte, jokios maldos neveikia, jokios jogos neveikia, gal tik tuo momentu ir kažkiek sportas padeda, o visa kita yra kančia. Aš 30 metų sergų, jokių narkotikų nevartojau, o jaučiu paniką kiekvieną dieną 24h, tai per tiek laiko išbandžiau viską, nuo jogų, meditacijų iki dievų ir vaistų. Veikia tik vaistai, sportas tuo momentu, o ryte vėl ta pati dainelė. Įsivaizduojat? Man čia nuo vaikystėje tėvų barnių. Vot taip ir kenti dabar, ką gėriau, kas sumažino depresiją, bet panikos neima niekas, tik laikinai. Gėriau Amitriptiliną, tada Escitalopramą, kuris tikrai geras ir pakėlė iš sunkios depresijos. Tada bromazepamą po 24mg į dieną, o max 30 yra, nebuvau pripratęs, bet jie taip veikia, kad nuo tokios dozės panika ir depresija pati sugrįžta, jei nulipi cold turkey būdu, aš 3 kart taip iškenčiau, tai vienu metu norėjos venas plautis iš psichologinių kančių, bet čia po pirmo karto tik, kiti buvo lengvesni, nes žinojau ko tikėtis iš vaistų ir patarimas – nereaguokite, ką jūsų jausmai, protas jum sako ar rodo, kol esi ant vaistų, viską reikia nuleisti ant juoko, net ir kančią. Tai va, nulipti nuo didelės dozės bromazepamo ar kito benzo yra sunku, bet įmanoma, nors tave daužo, iš patirties po 2 sav lomkių viskas mažėja ir po 10 mėn dingsta visos lomkės, įskaitant ir SSRI. Labai gerai jaučiaus ant tokios dozės, bet panika pramušdavo ir tą dozę, kiti jau miegotų, dar prie to pačio gėriau halcion miegui 3-4 tabletes, nes nuo mažiau neužmigdavau. Geri vaistai. Aišku, jei mažinant dozę, tai tokių kančių nebūtų, bet man taip klostėsi, kad aš jų nebegavau, tada vėl gavau. Todėl taip nulipinėjau negražiai. Bet tai nėra tragedija, ką šalutiniai daužo, tai reikia tik pakentėti ir užimti smegenis geriausia filmai, sportas, žaidimai kokie, kad būtų gili konsentracija. Tai va, tuo metu, kol valiaus cold turkey ir nebuvau pasveikęs viskas gilėjo, du metus iš lovos neišlipau, priaugau 120kg, nuo 80. Ir jau kai kojos tinti pradėjo nuo svorio kažkur jėgų radau vėl, sportas vėl į trasą po 10km bėgiojau, boxas, aišku viskas lėtai, per 5 mėn numečiau iki 85kg viską, bet depresija yra dar, tik daug lengvesnė, o panika tokia pati. Stengiuos jokių kavų, energetinių negerti, tik pieną ir vandenį, nes kofeinas mane veikia juodai. Dabar sėdžiu ant seroxato 15mg, planuoju didinti iki 30mg ir geriu po 2 tabletes lexotanil kai einu kur, būna sportuojant išgeriu, bet tada sunkoka truputi bėgioti, nors atpalaiduoja trumpam. Jaučiuosi geriau. Man ptsd su depresija vidutinė + socialinis nerimas buvo, liko viskas, tik daug žemesniam lygyje. Iš viso šito išvados, kad miegas būtinas naktį, tai pats svarbiausias dalykas, o ne jokios maldos, tada butinai prisiversti sportuoti, nes tai kaip kognityvinė terapija tau, bei vaistai. Man depresija nėra tiek sunki, kiek panika nepagydomai sunkiai gydoma. Nors jokių narkotikų nevartojau, bet matyt, chroninė ir užleista, nes tėvus dbilus turėjau, kuriem buvo dzin, kaip aš jaučiuosi. Ir taip 30 metų, tada, kam sunku ar kenčiat porą mėn, metų, tai aš tame pragare daug ilgiau ir kabinuosi. Beje, perskaičiau šimtus knygų apie religijas nuo krikščionybės iki islamo, budizmo ir išvada, kad tai apgaulė. Gerų žodžių yra, bet dievo nėra, o žmogus tik bio robotas, kai mūsų smegenys mus valdo, o pats tik stebi tą procesą ir nieko pakeisti negali, tai primena labiau virtualų stebėtoją kažkokiam bioroboto kūne.

  1. Tankas

   Escitalopram gėriau 20mg 2 kart į dieną. Amitriptilino lyg ir po tabletę ar dvi, bet širdį ėmė permušinėt, tai mečiau, čia iki kol nebuvau pas psichiatrą, tokia savigydą dariau pasiskaitęs.

  2. Edik

   Sveiki, vartoju klonus xanus jau puse metu(zinoma ne is daktaro). Baryga dingo, priklausomybe jauciu, kur kreiptis kad netureciau problemu?

  3. Tomas

   Patiko man tavo labai žinutė. Seni prašau tavęs pasakyk man ką daryti… 7 metai ant clonazepamo. 1-2 tabl per dieną. Su alkoholiu. Dabar po detoksikacijos. Mėnesis be cloniku tik ant relaniumo, o dabar jau savaite be nieko visai. Kankinuosi žiauriai… Nesinori būti kančią mamai. Nesinori taip gyventi. Dabar nesikeliu net iš lovos. Jai bandau kažką per NENORIU būna labai blogai… Kiek dar reiks kentėti… Įmanoma pilnai atsistatyti???labai būsiu dėkingas jei atsakysi

   1. Tankas

    Aišku įmanoma, tik turi nulipti nuo benzodeziapinų, jie negydo ilgalaikės panikos, tik nuima simptomus, miegui gerai, bet turi režimą tvarkyt, miegui halcion liuks, tik visi jie trumpai turi būt naudojami, aš va pasveikau, remisija, sugėriau seroxato 60mg pusę metų su mirtazapinu 30mg prieš miegą, nes sedacija ir dingo visos panikos, baimės, švari galva, jokių reakcijų, dirgiklių, kaip žmogus eini ir nereik nieko. Lipk nuo benzodeziapinų, lomkes prakentėk porą savaičių ir taip po kelių mėn bus ok, biški laužys, prakaituosi, norėsi tos ramybės, o geriausiai pakeisti į antidepressantus.

    1. Tomas

     Dėkui, bandau kažkaip, dar yra darbo,bet didelius žingsnius padariau. Reiks grįsti kai bus viskas ok į čia ir papasakoti savo istoriją kas ir kaip, nes žiūriu čia pasveikusiu mažai, bet kas skaitot tai supraskite – pasveiksta žmogus ir jam dzin, negrista į čia, bet pasveikti įmanoma;)

  4. Gaja

   Tau gali padėti egzorcistas Valkauskas iš Ruklos. Tvirtai sakau – pabandyk. Nežiūrėk ironiškai, nes tai EEGZISTUOJA. Tu gali tam priešintis ir nenorėti. Tai dar labiau patvirtina, kad reikia. Žmonės, pateikiu pasiūlymą, kuris bent keliems iš jūsų tikrai pakeis gyvenimą.

  5. Di

   Labas. Isbandyk anulom velom pranayama. Ryte 30 min per pietus 30 min vakare 30 min nakti. Labai subalansuoja, tiesiog isjungia visas nesamones

  6. Lija

   Laba. Ir as kankinuos del tevu barniu. Isbandzizu antidepresantu visokiu. Issaukia panika,nemiga. Tik venlafaksinas buvo 6 men padejes. Nutraukiau nes psoriaze paastrejo. Nesenai bandziai vel tai uzteko 1 kapsules kad daugiau nenoreciau ju. Jau 8 savaites kai meciau rukyt. Visai nemiegu. Baime suastrejo nenormaliai. Noriu eit i sporto sale ir bijau iseit. Kai bunu lauke nurimstu. Bet man 54 ir gyvenu jau 23 metai olandijoj. Cia giminiu nera ir vaiku neturiu. Tiesiog nera tikslo. Kazkuom rupintis. Jei isgeriu baime dingsta o kita diena dar blog8au. Per 2,5 metu 15 kart koinik9j buvau. Atsigaunu. Iseinu sveika ir laim8nga. Cia klinikoj tik vonios truksta ir pavad8nciau 5 zvaigxduciu sanatorija. Bet po 8 savaiciu man vel blogai. Depresija. Tada po ilgos kovos vel isgeriu. Uzina verkimo priep9liai. Tada su crize vel klinika. Kaip iseit is to uzburto rato. Ka pakeist jei esi visada su baimes jausmu.
   Dekui

  1. DAKTARAS AJBOLITAS

   nelabai tas preparatas, krauja kersia,gali net smegenu kraujavimai prasideti. tai ginko bilobos preparatas.

   1. Ervinas

    Gal žinote pas kokį daktarą galėčiau kreiptis dėl stiklo išvaizdos akių? Pabaigus vartot amfetamina mano akys paliko stiklines.. Ir visalaik atrodau kai apsivartojes nors nebevartoju metus laiko.. 3kartus buvau pas akiu daktaru sako kaip ir viskas gerai :D aš matau i veidrodi pažiūrėjęs, kad nelabai viskas gerai labai labai vargina mane jau tos akys, negaliu pilnaverčio gyvenimo gyvent.. Nei mašina galiu vairuot nieko emocijos viskas kitkas jau kaip ir pagerėjo.. Bet va tos akys tai siaube kai erzina mane

    1. Tomas

     Užjaučiu bičiuli, bet galiu pasakyti, kad ir man tas pats buvo. Kiek aš supratau, „stiklinės akys”, yra daugiau vidinė būsena,kuri atsiranda po amf vartojimo. Šito gali kiti ir nepastebėti, bet tu pats momentais taip jautiesi ir tiek.
     Man po kelių metų psichologinio ir dvasinio gydymo, tai praėjo. Bet kartais būna momentais pajuntu tai vėl, bet dabar dėl to jau taip nesiparinu, ir iš palengvo nusiraminu. Patirtys kurias turėjome, įsirašo mums į atmintį visam laikui, bet einant tinkamu keliu, eina išmokti su tuo susigyventi.

     1. Amfike

      Na kiek suprantu reikia tvarkyt savo psichine būsena ir turėtu susitvarkyt tos akys :) o kaip tu? Dažnai žiuredavai i veidrodi ir atrodydavo kad kažkas negerai su akimis ne? O dabar nebėra stiklines po tiek laiko gydimo ? Ar nebeimi i galva apie tai?

     2. Ervis

      Ar gerdavai kokius vaistus? Raminamuosius? Jeigu gerei ka gerei ir kiek laiko?

     3. Ervinas

      tomai, o tu vartojai kokius vaistus ? raminamuosius ? Dėl tu akiu?

   2. Laima

    Bet jus tada ne koks daktaras jai Tanakanas kelia kresejima tada as karaliene.Prancuzai su Tanakanu gydo net insulta.Tanakane harmoningai derinasi per 40 ingredientų (aktyviausiųjų iš jų daugiau niekur nerandama), tai ir lemia unikalų vaisto farmakoterapinį poveikį. Tanakano sudėtiniai komponentai yra farmakologiškai aktyvūs, jų aktyvumas ypač padidėja natūraliame mišinyje. Klinikinį gydomąjį Tanakano efektą padeda pasiekti apsaugančios, gydomosios ir patologinį procesą keičiančios savybės.
    Šis vaistas pasižymi mišriu farmakologiniu veikimu: antiagregantiniu (sulipimą mažinančiu) poveikiu jis gerina galvos smegenu kraujotaka …..

  2. zalezolyte

   Sveiki. Aš gal ne į temą. Bet varojau narkotikus. Ypač Amfetamina. MdMA dūmai.. Amfetamina įpatingai. 4metus su pertraukomis. Į mėnesį tikrai bent keletą kartų. Nevartoju mėnesis. Jaučiuosi prastai.. apima depresija verkiu visiškai jokio noro nėra kažką daryti. Psichologiškai labai sunku. Užsiregitravau pas psichiatrą. Ar nuėjus man pas jį sakyti kad vartojau narkotikus? Labai bijau esu dar jauna todėl šiek tiek bijau paminėti tai. Ps esu Pilnametė.

   1. Agne

    Man kad tikrai vertetu pasakyti apie narkotikus tuokiu atveju psichologas zinos kame beda ir gales suteikti reikiama pagalba

    1. Andtej

     Tu ką —- policijoje dirbi?ar stoka įpiršti nori?žmonos dalinasi patirtimi kad padėti.o čia —- kur gavote?maksimoj

     1. Audrius Batisa

      @Andtej – čia vieša vieta, prašau nenaudoti keiksmažodžių.

     2. TaPati

      @AudriusBatisa
      Kur čia keiksmažodžiai? Kas pats toks būsi, visų ligų ekspertas?

 12. Rolandas

  Labai padeda meditacines muzikos klausymas , ta kuri paleidzia negatyvias mintis, maldos, Biblijos skaitymas,zodziu didele itaka daro teigiamos mintys.

   1. Violeta

    dievas padėtų jeigu jis egzistuotų :) Reikia kereiptis į profesionalus, o ne i kazkokią apšepusią fantazijų knygą.

    1. Tomas

     Violeta, po daugelio metų studijavimo tikėjimo ir visokių filosofijų, galiu pasakyti, kad tikejimas ar netikėjimas, nėra mokslo sritis. Mokslas šitoje vietoje bejėgis, nes jis tiria tik enpirinius dalykus. Blogiausia kai yra statoma priešprieša tarp mokslo ir tikėjimo, nors tai yra visiškai suderinami dalykai. Aš ir pats naudojuosi psichologų paslaugomis ir sakau jiems didelis ačiū. Bet tikrai iš patirties suprantu, kad ir psichologija bei mokslas yra ribotas, ir momentais žmogui nebegali padėti.
     Geriausių reabilitaciju centrų auksinis receptas: psichologai+tikejimas.
     Pirmas, kad suprasti dalykus, antras, kad pamilti save ir gyvenimą.

 13. Laura

  Prieš daugiau nei metus eksperimentavau su narkotikais. Bent jau buvo laikotarpis kai norėjos daug ką „paragauti”. Metus laiko taip „eksperimentavau”. Stengiaus apsiskaityti ką vartoju ir kaip „saugiai” tai daryti, kad išvengti kaip įmanoma daugiau žalos. Jokių narkotikų nemaišydavau su kitais narkotikais įskaitant ir alkoholį. Į mėnesį bent kartą imdavau mdma. Bet jis ne tik, kad su laiku pradėjo neveikti euforiškai, bet atvirkščiai – atrodo veikė ant nerimo ir jaučiau tarsi kepa smegenys. Po paskutinio tokio blogo potyrio daugiau jo neemiau ir po 7 mėnesiu man atrodo mane vis dar tas jausmas persekioja. Tame narko vartojimo laikotarpio tarpe metus laiko kas mėnesį dar imdavau LSD, kelis mėnesius amfetaminus bandžiau, vieną kartą xanax ir vieną kartą Golden mushrooms haliuciogeninius grybus. Bet sakau, po paskutinio mdma potyrio viską nutraukiau. 7 mėnesius gyvenau su siaubingom panikos atakom, nerimu, depresija… tai taip greit ir intensyviai pasireiškė, kad net nežinojau kur save dėt. Galvojau širdis sustos. Kartais tai būdavo taip intensyvu, kad net pradėdavo tirpti galūnės ir veidas, jausdavau svaigulį, alpimą… negalėjau normaliai dirbti, funkcionuoti, negalėjau nieko planuoti, išeit susitikt su draugais… jaučiaus kaip daržovė. Ir vis dar taip jaučiuos po 7 mėnesiu. Momentais pagerėdavo, bet gryždavo su kaupu. Per šituos mėnesius nieko daugiau nevartojau, tik karts nuo karto išgerdavau alkoholio. Mečiau rūkyti net. Rūkau tik kai labai labai susinervinu. Kreipiaus pas gydytojus bet sakė jog sveika, o psichiatras išrašė antidepresantų ir raminamųjų. Jų nevartojau nes prisiskaičiau kokie šalūtiniai poveikiai. Ką dar galiu padaryti? Man gaila artimųjų, širdis plyšta su mintim kad galbūt aš tapsiu visiškai nefunkcionali ir būsiu jiem vargas manim rūpintis. Nenoriu aš to niekam užkrauti, desperatiškai ieškau kaip save ištraukt iš šitos savijautos bet nerandų jokių gerų sprendimų… ar tai iš vis praeis ar blogės? Tiek klausimų bet jokių atsakymų… ir išeinu, ir bendrauju, užsiimu, dviračiais važynėjų, mitybą pagerinau, atrodo tikrai stengiuos pagerint savijautą bet kartais atrodo kad viskas labai veltuj nes taj gryžta taip intensyviai kad noris tik pasislėpt nuo pasaulio. Ne kartą per tokią savijautą kuri vedė į alpimą buvo kviesta GMP bet atvažiuodavo, nieko padėt negalėdavo, nuo koronos patikrindavo, kraują paimdavo ir paleisdavo…. Labai noriu sau padėti, prašau, atsižvelgsiu į patarimus tikrai.

  1. Petras

   Labas Laura,
   manau geras pasirinkimas buvo psichaitras ir jo paskirti vaistai. Taip išties nuo jų gali išsivystyti priklausomybė, bet tam ir yra psichiatras, kad nepadaryti jūsų priklausoma. Bet kokiu atveju pati turite suprasti, kad gydymas gali būti ilgalaikis. Jeigu nepasitikite būtent tuo psichiatru, pabandykite nuvykti pas kitą. Dvi nuomonės geriau nei viena.
   Dėl savigalbos, – vitaminai D, B, Magnis jums gali būti gera pagalba. Tik skaitykite lepelių instrukcijas dėl kiekių. Jeigu turite galimybę dėl kiekių pasitarkite su kokiu mediku, gal turite kakažkį pažįstamą. Maitinimasis ir sportas labai svarbu.

  2. Ervinas

   Laura man tas pats yra ką tu parašei… Tik aš vartojau vien amfetaminus dideliom dozėm. Viskas labai labai pablogėjo. Žinok tau nusimato labai sunkus ir ilgas gydimas. Maždaug 2 ar netgi 3metus gausi atsistatinėt.. Sveikai maitinkis, plaukiok baseine, jeigu yra galimybe prakaituok.. Vitaminu vartok… Negalvok kad visi gyvena normalius gyvenimus ir tu turi viena kentėt tą siaubą.. Man tas pats kaip ir sakiau. Aš jau kariauju virš metų laiko.. Labai labai lėtai viskas atsistatinėja… Man panika dingo jau.. Nebebijau žmonių.. Tik man per rega kabino dar… Akys kai žirniai.. Vaizdas nutolęs toks tebėra.. Buvau pas akių daktarų sako kaip ir viskas gerai.. Tikriausiai iš vidaus kažkas bus sugede , kad akių daktarai negali pamatyt :) bet galiu pasakyti nekreipk dėmesio tu i tai.. Aš nevartoju jokiu raminamųjų nes kai pradėdavau vartot vien mintys apie savižudybę būdavo.. Galvojau pasveiksiu ir be jų.. Bet sakau nekreipk dėmesio.. Stenkis dirbt, nesedek namuose kad negalvotum visalaik apie tai… Kai dirbi mintys visai kitokios būna ir negalvoji apie tai.. Turi judėt :)

  3. lina

   Daug kam ateina tokios mintys ir sunku daugeliui. Bet gyvenimas labai trumpas ir laikas lekia. Tiesiog leisk tam laikui skristi. Nei vienas cia neuzsibusime. O dar gali padeti kam nors. Gal man?

   1. Petras

    Gal dar šiek tiek pabūkime :) Kad ir kaip tas laikas lekia, statistinis žmogaus gyvenimo amžius virš 70 m. Per tiek galima daug ką nuveikti :)

  4. Gabriele

   Sveiki visi. Kadangi sunkiausiu laikotarpiu ieskojau iseities visur ir padejo kitu zmoniu pasidalinti isgyvenimai, dalinuos ir as. Dirbau stresiniam darbe (filmavimuose) po daug valandu (be to turiu tevus alkoholikus) tad ismokau uzspausti emocijas (nes niekam jos neidomios), tad tiesiai is darbo mane isveze i psihiatrine ligonine, gulejau ten 2x. Visa gyvenima buvau pries vaistus ir narkotikus, bet nebeturejau kur detis, nes panikos priepuoliai buvo tokie stiprus, kad 5 ryto pasokdavau is lovos, dusdavai, begdavau i lauka lakstyt ratais, kad tik sumazinti susikaupusi adrenalina. Kartais bijodavau zmoniu, kartais vietu, labai bijodavau likt viena, todel eidavau i akropoli ir vaiksciodavau ratais 2h. Israse escitaloprama. Bet emociju buvo tiek susikaupe, kad vaistai nepadejo. Zodziu buvo sunkiausi 5men mano gyvenime. Atrode buciau viska padarius, kad tik neatsibust kita ryta ir nekest tos kancios, taciau pagal ezoterika, nusizudymas -atemimas gyvybes dar neatejus tavo laikui uztraukia siaubingas sielos kancias dvasiniuose pasauliuise, ir siela negali inkarnuotis vel. Zodziu nebenorejau nei pirkt kazko, nei keliaut, nei pramogaut, dingo noras viskam ir kas baisiausia as buvau isitikinus, kad viskas-dabar sitaip bus visa gyvenima, nes niekas negereja.

   Kas man padejo?

   -Laikas. Kai gydytojai sake, kad reikes 2m pasveikti, galvojau taip taip…pezekit cia, susitvarkysiu per menesi. Deja.
   -Joga. Kadangi joga nera tampymasis kaip daug kas galvoja, o to proto balso kuris visa laika mums ciauskia kazka, raminimas per skausma. Atsipalaiduoja parasimpatine ir simpatine nervų sistemos, kvepavimo pratimu deka smegenys gauna deguonies. Lankau jau 6m, ir jauciu, kad mano sveikata, mintys, emociju israiska labai susitvarke. Uzeinu nervuota, iseinu-visus myliu ir noris linketi gero. Sportas irgi veikia, nes su prakaitu gaminasi endorfinai laimes hormonai.
   -Vaistai, nors buvau labai pries. Ir taip jie turi siaubingus salutinius poveikius, bet kai renkiesi ar sokt per balkona ar gyvent su salutiniu poveikiu, antras variantas priimtinesnis. Yra buves menuo kai geriau lexotanili (bromozepama) 3x per diena. Bet priepuoliai baiges ir nustojau vartoti. Tik antidep.mirtazapinas labai didina svori (priaugau 10kg), o escitalopramas uzblokuoja seksualini susijaudinima.
   -CBD (LT deja sitas kanapiu ekstraktas yra vis dar nelegalus, nors Vokietijoje ji jau legalizavo, padare daug tyrimu, jis padeda nuo begales neurologiniu ligu, vezio, chemoterapijos, miego sutrikimu, yra straipsniu anglu k.). Nuo jo pasidariau ramesne, bet jis neuzglusino manes. Tada dar nusipirkau tokia pypke, kur cbd maisytas su kanapem. Ir kai uzeidavo panika, itraukdavau 2 dumus, ir praeidavo, bet neapspankdavau kaip nuo lexotanilio, kai nebegali dirbt.
   -Dieninis stacionaras Vasaros g. 5. Trukme 9-14h (ten ieina pietus), 5savaites. Nors nuo vaikystes lankiausi pas psihiatrus, man nieks nepasake, kad yra toks dalykas, kol nepagulejau ligoninej. Ten kiekviena diena su tavim dirba profesionalu grupe (kuriu privati konsultacija kainuoja nuo 50eur), o cia apmoka ligoniu kasos ir duoda bilioteni.
   Grupines terapijos (kaip anoniminiuose alkoholikuose), kur issipasakoji, atsipalaidavomo praktikos, privatus psichologai ir kt. Labai padeda ir buvimas tarp tokiu pat zmoniu 5sav, supranti kad tu ne vienas ir kiti pasidalina savo isgyvenimais ir patyrimais ir labai palaiko.
   -Meditacija. Nors 3men negalejau isvis ramiai nusedet vietoj, ir kai man aiskindavo pradek medituot, norejos juos pasiust kuo toliau ir rekt nieko jus nesuprantat. Bet po kazkiek laiko vel grįzau i vezes.
   Yra puiki meditacija pradininkams ivedus i youtube sadhguru meditation, kur kartoji mintyse-im not the body, im not even the mind. https://youtu.be/KxgD9En6Vso
   -Psichologas. Atvaiksciojau metus. Jis padeda suprasti kur uzsispaudzia emocijos ir neiseina, kai pagauni technika, galima stebet save savarankiskai. Pas mane tiesiog neiseidavo pyktis kitiems, nukreipdavau ji i save.
   -Gyvenimo budo susitvarkymas. Pagerejus sveikatai, vel pasiemiau filmavimo projekta ir bandziau sau kazka irodyt, kad as geresne nei kiti. Ir vel i ligonine, tik kitakart dar ir bipolini sutrikima diagnozavo tad kaip bandomasis triusis geriau visokio tipo vaistus, nuo licio iki olanzepino.
   Uzteko proto pagaliau pasimokyti. Susiradau ramesni darba (susimazinau poreikius, nes maziau moka, bet esu daug laimingesne, ramesne). Visa laika siekiau buti geresne nei kiti, kad irodyt tevams kad as verta ju meiles. Bet tiesiog susitaikiau, kad esu prastesne nei daugelis kitu zmoniu, yra daugiau pasiekusiu ir talentingesniu ir linkiu jiems laimes. Cia ju kelias, mano matyt kitas. Atsirenku zmones su kuriais bendrauju, dingo noras pletkint ar kalbet apie nereiksmingus dalykus. Nebendrauju ir su tais kurie mane vercia jaustis menkaverte ar prastesne. Beje dirbti irgi labai svarbu, nes kai buvau be darbo 3men, vel prasidejo depresyvios mintys. Zodziu, disciplina, sveika mityba, sportas\joga, psichologas(is sveikam verta pavaikscioti), darbas be streso, samoningas emociju nekaupimas(isleidimas), laikas ir viskas isgydoma. Beje as vis dar geriu ketvirti escitalopramo, bet ateinancius menesius planuoju nustoti. Didziausios jums visiems sekmes ir sveikatos, nes ji tikrai pats didziausias turtas kaip senukai sako!
   P.s. labai rekomenduoju paskaityti Sergejaus Lazarevo knyga – Karmos diagnostika. Ten raso, kad visos ligos atsiranda is neteisingo musu poziurio ar minciu. Kad reikia linketi visiems tik geru dalyku, myleti zmones, o is agresijos ir pykcio atsiranda nemazai ligu ir pataria kaip jas gydytis.

   1. Inga

    Sveiki.as ir nutraukiau xanaxa,nerandu vietos,kaip uzsukta,panikos,lakstau laukais,kosmaras.paskyre daktare relaniu. Ir valdoxana.bandysiu.kapanotis.lankau dienos stacionara ir eisiu i joga snd.nebezinau ka daryt.nei atsibust nei gyvent nenoriu

    1. Vardas Pavardė

     Aš naudojau po 10mg xanax du kartus per dieną (rytas/vakaras). Ilgai, gal kelis metus. Pradžioje laužiau rytinę tablete per pusė. Taip gyvenau apie mėnesį. Tada pagal savijautą, jeigu labai nusivarydavau (fiziškai pavargdavau nuo darbo su tikimybė kad iųkart užmigsius) lauždavau ir vakarinę per pusę. Taip irgi tesėsi pakankamai ilgai. Tada visai nusiėmiau rytinę (arba imdavau ketvirį) o vakarinę atsistačiau visą (čia vėl pagal savijautą). Irgi apie mėnesis. Ir tada mažinau jau tik vakarinę pusė/ketvirtis kas antrą dieną. Bet viską reguliavau pagal savijautą. Jeigu blogiau taistatydavau žingsniu atgal. Dbar jau daugiau nei pusmetis be jokių ratų. Tik vitaminai (Magnis, B, žuvų taukai) ir maitinimasis, pasivaikščiojimai sportas.

     Sėkmės visiems. Tai atsikratoma. Kadangi vaistus buvo skyrusi šeimos gydytoja su ja ir konsultavaus, bent kartą per mėn.

     1. LINA

      labas ,mano vardas lina norejau paklausti kaip sau padet. geriu xanax ju apie du metus ir su pertraukom . paskutis jau savaite po 0,25 tris kartus per diena nerimas baime stipriai sala rankos ir kojos prakaituoja delnai ir kojos

   2. Sandra

    Sveiki, CBD aliejaus galima isigyt ir Lietuvoje (be THC medžiagos, kuri sukelia euforiją). Gan brangus dalykas, bet esu girdėjus, kad kovojantiems su nerimu jis padeda.

    1. Audrius Batisa

     Kanapės, grybai, druskos, arbatos, vaistai… ir t.t. Tai tik trumpalaikė pagalba kuria reikia trumpai ir naudotis siekiant atstatyti savo fizinio kūno pusiausvirą. Toliau yra dvasiniai dalykai kurie ir palaiko tą formą. O jie formuojasi per klausymą, skaitymą, mastymą ir praktiką

     https://www.bernardinai.lt/dievas-ar-beprotis
     Skaitytojas sau sakys: „Ką jūs čia man dabar aiškinsit. Bandysit įtraukti į savo sektą, versit patikėti tuo, kad apie Jėzų parašyta tiesa… /

     1. Sandra

      Taip, Audriau, Dievas yra tikroji atrama.. ir nuostabu tai, kad jūs čia primenate tai žmonėms, kurie ieško pagalbos. Taip, bus dauguma sakančių, kad čia bandymas įtraukt į sektą ir pan., bet gal atsiras bent keli, kas pabandys ieškot atramos aukštesnėse jėgose..

  5. Dzeikis

   Sveikinu Laura. Tu uzsaldei savo smegenis su mdma. Esu lygiai toj pacioj vietoj kur ir tu. Tik asvartojau daug daugiau ir visko ir daug daugiau metu. Labiausiai susigadinau savo smegenis su kristalais (metamphetaminu) man kertasi kalba, nukrites iq betka galiu pasakyti. Ai tiesaas taip pat meciau rukyti nes istimdavo tokie panikos priepoliai kad tirpdavo visas kunas net kavos atsigerus lasa. Viskas tik del to nes mes neatsakingai vartojom, negerbem situ narkotiku todel dabar turim atsakyti uz tai. Issivyste visokios socialines fobijos ir t.t. duosiu tau patarima: gerk tu tuos antidepresantus. Mevisi jie tokie sudini. Escitalopramas turi maziausiai neigiamu faktoriu ir jis padeda atsistatyti tikrai gali gerti dienini ir tave nei slopins nei ka. Tiesiog turi priimti savo dabartini likima kad nieko nepakeisi. Priimk tai kaip pamoka ir stenkis vartoti atsakingai kad ir ka vartotum
   Viskam yra ribos ir tai mes visi zinom tik nenorim tu ribu laikytis. Sekmes tau didziausios tikiuosi atrasi save ir pasijusi geriau. Daug sporto ir vaisiu padeda atstatyti pazeista seratonina. Pagerk 5-htp nusipirk melatonina miegui, l triptofana ar GABA laikui einant pamatysi kad nera jau taip blogai. Viska imanoma pataisyti

  6. Ernestas

   Kreipkis I an, ar ilgalaike reabilitacija jie kaip tik dirba su visais tavo klausimais ir gydo be vaistu 12zingsniu programa ir tikejimas Dievu, ten visi tokie kaip tu ir dar sunkesni su ivairiom priklausomybem zmones. Reb.centru pilna dabar nuo krikscionisku nemokamu iki vsi istaigu. Kainos ivairios nuo 100 iki 400€per menesi, bet tu ten gyveni, dirbi,valgai, bandai pazint savo jausmus ir vidu centre buvimo laikas ivairus iki metu ir ilgiau, bet cia viskas priklauso tik nuo taves ir tavo vidiniu pokyciu.
   Sekmes ir buk palaiminta.

 14. Vik

  Sveiki, patarkite ką daryti ir kur kreiptis. Trumpai esmė pasakysiu. Mano mama dirba užsienyje kelis metus, aišku nervai sunkus darbas labai. Varė kaip reikalas, praeitais metais jai pradėjo blogėti su sveikata, tirpo ranka, jausmas buvo lyg tuoj nualps, tyrimus viską atliko buvo uzpaustas kaklo nervo slankstelių, šitą dalyką issigyde ir jai pasakė kad reik pas psichologą nueiti, sakė kad jai depresija ir t.t. Pradėjo ją maitinti bromozepamais, paskui escilatoprama gėrė ir nuo escilatopramo jai pradėjo blogėti, regėjimas bloget pradėjo, jausmas lyg tuoj nualps, baimė atsirado. Gydytoja sakė gerti kad viskas praeis. Pagerbė mama kažkiek laiko tuos vaistus ir kuo toliau tuo blogiau. Nutraukė jų vartojima visai. Kelis mėnesius visai nevartojo vaistų. Ir dabar jai atsirado didžiuliai galvos skausmai ir regėjimo sutrikimas, jausmas lyg kažkas būtų akyse, buvo pas okulistus viskas gerai turi matyti. Nuo nežmonisko skausmo numalšinti, jai išrašė gabapentin 300. Apie mėnesį laiko geria po 3 tabletės per diena. Ir jai nemažėja skausmas, o viskas tik blogėja. Atrodo kad tirpsta viršutinė galvos dalis, ir dar labiau duoda per regėjimą. Šiandien nusprendėm po biski mažinti tas tabletės po 2 tabletės per dieną. Patarkite ką daryti, ir kaip padėti mamai viso šito atsikratyti??

  1. Vik

   Tiesiog kas galite susisiekite, papasakosiu plačiau problema. Kaip viskas nuo ko prasidėjo. Kas susidūrėte su bromozepamu, escilatopram ir su gabapentin tabletėmis. Nes gydytojais beprasmiska pasitikėti, atrodo tik labiau kenkia žmogui. Susisiekite su manim kas galite.

   1. Petras

    Sveiki Vik, turbūt jau bandėte, bet visteik parašysiu. Pabandykite nuvykti pas kitą šeimos gydytoją ir gauti nukreipimą pas specialistą. Tada vykite pas kitą specialistą. Bet visų pirma pakeiskite šeimos gydytoją.

    1. beware

     Vik, aš vartojau bromazepamą kaip priedą prie vaistų, mažinančių kraujospūdį. Manau, kad tikrai man šio preparato reikėjo. Turėjau didelių problemų, nuo jų ir spaudimas užkilo. Bromazepamą man patarė greitosios pagalbos gydytojas, o šeimos gydytoja pritarė, kad tikrai bus naudinga jį pavartoti. Niekas nė žodžio nepasakė, kad šis preparatas yra pavojingas, nes sukelia priklausomybę. Bet aš pati labai domėjausi, ką vartoju, ir po kiek laiko nusprendžiau, kad turiu bandyti gyventi be raminamųjų. DOZES MAŽINAU LABAI ATSARGIAI, PO TRUPUTĮ, kad nepasireikštų abstinencija. Jokiu būdu negalima raminamųjų nutraukti staiga, arba nuo „normalios” dozės staiga pereiti prie pusiau mažesnės!!! Man pavyko išvengti panikos priepuolių, nemigos, naktinių košmarų ir kitų abstinencijos reiškinių. Bet net ir labai atsargiai mažindama dozes, naktimis jaučiausi prasčiau. Taigi, nebijokite raminamųjų, bet griežtai laikykitės instrukcijos (ją pasiskaitykite vaisto įdėkliniame lapelyje, nes gydytojai ne viską pasako!!!). Atsipratinimo laikotarpis truks ilgiau, jeigu raminamuosius vartosite ilgiau. Man atsipratinimui prireikė 2 savaičių. Sėkmės Jums ir nepraraskite pasitikėjimo savimi!

   2. Ausra

    Viki as turiu didele priklausomybe nuo xanax nezinau kaip nutraukti ir as Londone negaliu pasakyt nieko daktaram nes gaunu nelegaliai.
    Susisiekime gal padesite nes dyrbu pardaveja bijau prarasti darba ir isproteti

    1. Petras

     Labas Ausra, xanax nelegaliai reiškia savigyda, t.y. jūs galite švelniai tariant nusigydyti iki psichiatrinės…

     Iš patirties, – reikia palaipsniui mažinti dozę iki pusės tabletės per dieną. Taip kurį laiką, kokią savaitę gal dvi, pagal savijautą. Tada daryti tarpą kas antrą dieną ir taip tolinti dienas. Prie viso šito, gerai maitintis ir naudoti vitaminus, sportuoti, dirbti, skaityti ir t.t. Pats procesas gali būti gana ilgas metai ar pusmetis.

     Jeigu yra galimybė, bent privačiai lankytis pas psichologą, geriau pas psichiatrą

     Sėkmės

     1. Ausra

      Petrai bet as geriu 4mg per diena kaip man sumazinti as jau nebegaliu svoris krenta nevalgau nera apetito jauciuosi nykstanti visai. Ar galite parasyti y mesengery Ausra Petrosiene
      Labai prasau ar vatcap
      07454709417
      Prasau padekite

    2. Marina

     Laba vakarą po tėvelio mirties pradėjau vartoti brozopama dar nutraukti staigei ir jaučiuosi blogai vietos sau nėrandu nerimas širdelė dreba vietos nerandu

   3. Danutė

    Labas. Sergu general. nerimo sutrikimu . Siūlė gerti escilopramą bet dar nepirkau bet nerimas didėja ir somatiniai požymiai didėja gal galit ką patarti. Gal galit parašyti kaip su Jumis susisiekti

   4. Anželika

    Lab diena Vik, 15 m.geriu bromazepamą,šiuo metu alventa ir zolpidem,noriu viską nutraukti,šiuo metu jaučiu didžiulę agresiją,kalbėjausi su psichiatrais,bet toks įsp`ūdis,kad jiems nusispjaaut ant žmogaus norinčio iš visko išlipti

    1. Kam vardas

     Taip ir yra. Visiems yra vienodai. Mintyse galvoja kad greičiau „atsoktum” ir nepi**um proto patiems.
     Aš jokiais psichologais ir pan. nepasitikiu todėl net negalvoju kreiptis. Bandžiau draugei pasipasakot.. nes galvojau reik tik išsipasakoti. Trumpam padėjo po to pasiuntė… Likau vienas. Nx tie vaistai. Bandžiau xanaxus bet dar nepastovesnis buvau. Bandžiau pasismaukt bet pridusau ir atsipalaidavo diržas – atsigavau. Kita kart ilgesnį trosiuka ir nuo aukštai žemyn. Tik yra kas stabdo. Gal tas stabdis išlaikys o gal…
     Stengiuos nereaguoti per stiprei į tai kas verčia taip galvoti bet nu būna kad neatlaikau… Visas drebantis… Neaišku jai tuo metu būčiau apsvaigęs..

 15. profesoris

  Neurotropiniu preparatu sarasas kurie daro dydeli zala organizmui, kenksmingiausi preparatai medicinoje, kurie veikia labai primitiviai ir pavojingai, grubiai blokuoja ir istverkia neuronu veikla smegenyse ir visame organizme, o be neuronu organizmas normalei veikti negali.

  licio karbonatas quilonum monolith, valproatas depakine, melperone buronil, haloperidole, quetipine seroquel, olanzapine zyprexa, paliperidone, aripiprazole abilify, cariprazine reagila, risperidone, ziprasidone, sulpiride, amisulpride, truxal, fluanksol, tiapride, zuklopentixole cisordinol, levomepromazine tisercin, clozapine, fluphenazine moditen..fluoxetine prozac, citalopram, escitalopram, paroksetine, sertraline zoloft, vortioxetine brintellix, agomelatine valdoxan, mirtazapine, venlafaxine, duloxetine, amitriptiline, bupropion elontril mysimba, atomoxetine strattera, trazadone trittico..diazepam relanium, xanax alprazolam, lorazepam lofaren, clonazepam, bromazepam lexotanil, zolpidem, zopiclone, carbamazepin, gabapentin, pregabalin, lamotrigin.

  nuo situ preparatu prasides pragaras jusu gyvenime..sitie prepratai sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu..navikus, adenomas, cukrini diabeta, osteoporoze, kaulu luziai, galaktoreja, ginekomastija, disterioze, amenoreja, dismenoreja, nevaisinguma, ekstrapiramidinius neurologinius pazeidimus, distonija, akatizija, veliavoji diskenezija, parkinsonizma, vidurini pavojinga nutukima kai riebalai tarp organu..sirdies kraujagisliu ligos, infarktai, insultai..psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, kliedesiai, halucinacijas, depresija, disforija, nerima, silpnaprotyste ir taip toliau..ir visa tai negriztamai.

  mazo to kad balti chalatai plaintojai 99.9% atveju sodina ant situs nuodus sveikus piliecius ir tai yra nusikaltimas, tai dar ir visam gyvenimui, tai 2 nusikaltimas, 3 nusikaltimas tai kad vietoje 1 preparato platina iskart po 5 – 10 preparatu, 4 nusikaltimas tai kad israsineja arkliskas dozes..faktiskai zaloja sveikata naivuoliams, o ne gydo. Atsiminkit, kad sutrikimai del kuriu israsineja situs preparatus nera gerai zinomi, etiologija nezinoma, o sitie preparati buvo atrasti atsiktinai, dar pries 50 – 70 metu, ir nieko gydyti negali, butent del to kad etiologija nezinoma, substrato nera, nera i ka veikti. Kai kuriu is situ preparatu lietuvoje per metus suvartoja 10 – 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje ( per 1000 gyventoju ). Butent todel kad lietuvoje praktiskai nera kompetentingu gydytoju, visus kaip kiaulius bando sodinti ant situs preparatus, taip jie ne jus gelbija, o save.

  1. Inga

   Kuo remiantis tą tvirtinate? Ar tai realu? Geriu ir haliperidoli ir quetepina, bet nieko tokio dar nepajaučiau.

 16. Almina

  jau metus laiko geriu šiuos vaistus du kartus i. diena… bandziau mazinti doze bet buvo blogai.. nezinau ka daryti

  1. Tomas

   Mazink doze labai po truputi, pagerk ZMA (kulturizmo parduotuveje nusipirk) Cia yra pagerinto isisavinimo Cinkas Magnis Ir B6. Skirtas paprastai pagerinti miega po sunkiu treniruociu. Sie mineralai raminana smegenis. Beje, kai mazini doze, sunku uzmigti, ima nerimas, o nerimas, stresas salina tuos pacius mineralus ir organizmo per slapima ir nerimas dideja… Tai pat po pirties ar sunkiu treniruočių reikia siuos mineralus atstatyti.

   Dozeje yra trys kapsules.. isgeri viena atsiguli ir bandai uzmigti, neiseina, po 5min geri kita. Moteriai maksimali paros doze yra 2 kapsules, vyrui 3

   As koki siunciausi is Ebay ar amazone, tai buvo Magnio aspartatas 113% rpm, Cinko Monomethioninas + aspartatas 200% rpm ir B6 525%
   Kaip pajusti, kad magnio pakankamai, tai turi pavykti lengvai atpalaiduoti kaktos raumenis ir akies viduje esancius lesiuko raumenis, lesiuko raumenis po siunkios dienos labai sunku buna atpalaiduoti – magnis padeda.

   Jeigu magnio per daug pavartosi, ir jausite negilu kvepavima ir tai jus gazdins – pavartokite arba kavos arba Kalcio citrato. Nors siaip tai nera pavojinga ta busena, kiek vartojau – vis dar gyvas.

   Magnis isplecia jusu kraujagyskles – Kalcis sutraukia.

   Beje šie migdomieji yra nereceptiniai ir neturi šalutinio poveikio – ryte nebus sunku.

  2. Tomas

   Ir beje ne aš išgalvojau, kad reikia vartoti ZMA, o yra moksliniai straipsniai apie Zinką, Magnį ir B6, anglu kalba. Be jų melatonino (miego hormono) gamyba ir pats miegas neįmanomas. O Monomethioninas susrištas su cinku padės Serotoninui naktį virsti į Melatoniną

   Sėkmės

  3. DAKTARAS AJBOLITAS

   Reikia po truputi, ziurint kokia doze, ir kiek kartu per diena? nereikia jokiu papildu..

  1. DAKTARAS AJBOLITAS

   baik vartoti stimuliatorius, nes gali pakenkti smegenims negriztamai, ypac druskos, spaisai, metamfetaminai..ir visa kita taip pat.a

  2. Vardenis

   Smegenų seimininkas ir tai, kas gyvena kūne. Protas gyvena kūne.
   Dėmesys yra (aš esu), smegenys yra mano aplinka.

   Kur žmogus kreipia dėmesį, ten ir vyksta,
   smegenys reaguoja į tai kur smegenu sheimininkas kreipia demesi.

   Kreipti demesi su emocija reiskia pusti simptoma, smegenys istisai dirba ant sehimininko.
   Budi ir budrauja kas jam svarbu ir uzrasineja i naudojama nenaudojama.
   Regavimo budai prasideda, reguot su nerimu, panika, isterija. Elgesio modeliai, priklausomybe nuo tokio elgesio.

   Kompiuteris ant stalo yra žmogaus smegenų pratęsimas.
   Žmogaus smegenys yra tikras subtilus kompiuteris.

   Tai yra žmogaus smegenu pamatas.

   Dėmesys (sąmoningumas-savimone) esu kuno seimininkas ir vairuotojas.
   Zmogaus smegenyse negali vykti nieko kam jis neskiria demesio.

   1. Ervinas

    Ačiū Vardeni viską labai suprantam viską parašei :) ir klausimėlis dar vienas.. Kaip dabar tavo akys?

  3. Vardenis

   As nors ir susipazinau su raminamuju zala vistiek juos pradejau vartot.
   Suradau toki kuris maziausiai svaigintu bromazepama.
   Po narkotiku vartojimo sugadinau skrandy, pazeidziau kepenis, supisau imuniteta.
   Busena buvo toke pasiekta, kad jobtvaimat variau i provoslavu baznycia prasyt dievo pagalbos.
   Gavau letini atrofini gastrita ir hepatita.
   Bromazepamas skiriamas prie visokiu dirgliu zarnos sindromu.
   Padejo aisku issivyste priklausomybe.
   Dar vis gydau skrandi ir kepenis darzovem, vaisiais teisingu vandens gerimu.
   Pas mane puse metu hemaglobinas buvo 170, daugiau nei 130 skaitos dehidratacija.
   Jau net ir puvimai prasidejo zarnose autoimuniai procesai. Is ko sprendziu ?
   Pvz raminatys vaistai ypac benzodezepinai slopina autoimuninus procesus.
   As ilgai tempiau be tu vaistu, bet kai pamaciau, kad cia daros visai sudas.
   Veido oda tiesiog pradejo luptis, pleiskanot, nagai luptis.
   Utekdavo isgert rameku gerai issimiegot ir ant akiu visokie spuogai nuo galvos veido pradingdavo.
   Tuos vaistus reikia vartot kritinese situacijose as isvis savo nuoziura paprasiau, kad israsytu seimos daktare.

   Labai daug visko patyriau ispudinga.
   Jau virs metu sergu situacija gereja i pora menesiu po koki 10procentu kitaip issireikst negaliu.

  4. Vardenis

   Dbr bandydamas mazint vaistus bromazepama ijungiau priemoses Gaba amino rugsti ir triptofana.
   Gaba yra butent ta amino rugstis kuri randasi smegenyse ir pvz benzodezepiniai butent sistema stimuliuoja-simuliuoja.
   Triptofanas amino rugstis is kurios konkorezine liauka smegenyse sintetina melatonina, seratonina, dmt.
   Tris menesius vartojau bromazepama.. Dienai nutraukt ji buvo zopa iskart sulaukdavau fizinius simptomu.

   Pavartojau gabos kartu su triptofanu isejo istverti 3 dienas be vaistu.
   Esmej gaba veikia raminanciai ir mazina stresus naturaliu rezimu zmogaus smegenyse kai jos nera uzglusintos svaigalais ir neisbalansuotos.
   Triptofanss taip pat veikia raminanciai ir dar priedo is jo sintetinamas melatoninas, miego hormonas kuris reguliuoja cikardinius miego ritmus.

   Zodziu kodel pasirinkau amino ?
   Letinis atrofinis gastritas su mazu skrandzio rugstingumu. Blogai virskinamas maistas, ko pasekoje blogai nepakankamai mesa, baltymai suvirskinami iki amino rugsciu.
   Uburtas ratas.

  5. Vardenis

   Kitos priemone esmine MEDITACIJA.
   Medituojam tam, kad suvaldyti smegenis, demesi, situacija, realybe.
   Meditacijos apibrezimas suvesti naudojimasi kunu ir smegenimis ir minimumo.
   Ilgai ir reguleriai medituojant isnyksta beveik visos smegenu patologijos kol nera mechaninio pazeidimo.
   Net ir prie mechaninio pazeidimo ziurint „koks” galima pilnavertiskai gyventi pakeitus poziuri-pasauleziura.

  6. Vardenis

   Kas yra nerimas, panika?
   Panikuoti ir nerimauti yra procesas. Tai yra rekcija i kune vykstancius biocheminius procesus.
   Perdetas regavimas, neislavintas regavimas.
   Gali staigiai sukilt dopaminas, seratoninas, endorfinai, adrenalinas iki raudonu lempuciu.
   Tada reakcija ir dazniausiai nerimas… Kuo daugiau nerimo perauga iki panikos… Kuo daugiau panikos perauga iki depersonalizacijos.. O tai reiskia, kad jau kaip reikiant kaitina centrine nervu sistema… Metai keli depersonalizacijoje jei durnas zmogus nesitvarko pucia drama perauga i shizofrenija…

   Nustojus reguoti perdetai kas uzkurineja neigiamas tendensijas.
   Reikia tvarkyti impulsus del kuriu kyla tokios visokios kiekvienam skirtingai pagal poziuri reakcijos.
   Reikia tvarkyti fizini kuna, mazint stresus, pakeist mityba, tvarkingai pradet valgyt, teisingai gert vandeni ir vel is naujo pradeti didinti stresa iki sveiko streso ribu ir atsistatys cns ir daug kitu sistemu kune.

 17. sam

  sveikatos ministerija leidzia aferistams apgaudineti visuomene…visoiems sarlatanams :) nes patys lietuvos „medikai” neismano kaip ka gydyti :) yra tokiu aferistu kurie uzdejo ant save balta chalata, paime i ranka prietaisa, kurie nieko nematoja, kur viduj viena mikroschema ir lempute :) paliecia zmogu per taskus, pajungia prie kompjuterio, ir pradea apgaudineti, kad zmogui yra infekcija, inkstu, skrandzio ligas, arba yra arba bus neuzilgo !!! prigasdina ir pradeda reklamuoti maisto papildus, del kuriu tik amerikoje 25000 zmoniu ar daugiau patenka i ligonines..ypac negalima sirdininkams..tai SAM leidzia taip mulkinti visuomene !! tik perspejo savo puslapije kad yra tokiu nusikalteliu !!! bet nedraudzia jiems tai daryti !!! tai gal narkotikus leisim pardavineti ??? tik perspesim puslapije kad tai blogai?? zmogus mazo to kad paskunti sveikatos bukle gali del maisto papildu, kur viduje buna daug chemines medziau realiu, pasleptu kapsules medziagoje, nuo amfetaminu, iki viagru purgeno NVNU ir taip toliau..tai dar zmogus gali sirgti sunkia liga, o aferistai ja mulkis kad jam infekcij parazitai, ar panasei…platins maisto papildus, o liga vietoj nestoves, o paskui gydyti bus pervelu…dabar aferistai su maisto papildais konkuroja su medicina..nes ir medikai apgaudineja pyliecius panasei nurasinejant visus i psichiatrini pragara. zudant su psichotropiniais. tai tada geriau jau maisto papildai tikrai, kurie negydo, bet ir zalos dazniausiai nedaro. aisku nevartociau maisto papildus, bes vistiek tai maziau pavojinga, tai panasu i homeopatija, negydo, bet ir zalos nedaro, o placebo gali sveukti.

  1. Ervinas

   Ačiū tau gerasis žmogau :) Vardenis.. Pasakei daug naudingos informacijos pats visko labai daug skaičiau domėjaus kas man gali būt.. Vartojau amfetamina aš jau netoli metu gliučina mane akys kai žirniai buvai pats kažkada rašęs kad pas tave irgi akys kai žirniai buvo nuo amfos.. Kreipiaus pas akiu gydytojo 2kartus sake praeis po kokiu 4menesiu susitvarkys tos tavo akys nei lašiuku nieko neišrase.. Sako sveikai maitinkis daug vitaminu.. Mečiau rukyt bet viskas kaip buvo taip ir tebėra.. Net realiai nežinau kur kreiptis daugiau.. Ir patarimas nebandykit vartoti amfetamino dideliom dozėm.. Paims jus i tokius spąstus.. Vizija užges prasidės paranoja nesibaigiantis košmaras o kaip tu Vardeni susitvarkei akis?

   1. Vardenis

    Seip tai tau regos iliuzija galimai gali but metamorfopsija, makropsija, mikroskopija.
    As nejau pas jokios akiu daktarus dejau ir viskas.
    Zeuri panika budavo jeigu ziuredavau i lekste akys sufokusodavo kazkaip iki zirniuko ir patirdavau ta metamorfopsija.
    Pradejau ilgai nebeziuret mazus daiktus ir jeigu taip istikdavo stengdavausi nepanikuot.
    Valdziau demesi kiek galejau.
    Esme suprast subtilius smegenu veikimo principus kur tavo demesys ten ir tu. Be to smegenys reguoja i tai kaip tu reguoji. Kuo stipresne emocija prie visokiu sutrikimu tuo didesne tikimybe, smegenys uzrasys, kad tau tai svarbu…

   2. Vardenis

    Galiu pasakyti taip. Jeigu tu vartojaj metus laiko tai dbr turesi ilgai uzsideguse nervu sistema trigubai tiek laiko turesi atsistatineti.

    Nesakau, kad nesilankyk pas daktarus, bet zmogau stenkits i tai nekreipt demesio.
    Kentek, prisimk atsakomybe, nesistenk pabegt nuo pasekmiu.

    Demesio valdymas eina lygegreciai su pasauleziuros keitimu.

   3. Vardenis

    O seip regejimui varto beta-karotina vit A, bet ne vitamino A papildus jokiais budais.
    Kepenys gamina vit A is beta-karotino ir zino tiksliai kiek jo pasigaminti.
    Beta-karotino rasi vaistinese saltalankiu aliejuje.

    1. Ervinas

     Ačiū Vardeni viską labai suprantam viską parašei :) ir klausimėlis dar vienas.. Kaip dabar tavo akys?

    2. ervinas

     jau viduje esu toks ramesnis.. sveikai stengiuos maitintis .. vaisiai, daržoves… sportuojuu kažkiek . prakaituoju . nusipirkau dar maisto papildu.. tik vo su akytem kažkas yra .. belenkai pergyvenu dėl .. realiai metus laiko galvoju apie tas savo akis .. kai ištysai galvoju apie tas akis tai bendraut su žmonėm neina normaliai .. ir vaizdas šiaip pasikeites yra .. dabar dar pastebiu, kad man dar yra taip.. kartais buni toks laimingas kad gali sokinet is dziaugsmo o po to apatija .. vel pradedi nekest visu

     1. Petras

      @Ervinas, emocijoms reikia laiko. Natūraliai tokie ribiniai išgyvenimai pas žmones nėra dažni. Toliau emacijos tolygės. Šaunu kad viskas link gero krypsta. Tik nelabai suprantu kas su akim?

     2. ervinas

      ir pats nelabai suprantu kas joms yra, bet labai nervina .. tai tikriausiai kaip ir Vardenis sakė bus metamorfopsija, nors akiu daktare pasake, kad viskas praeis per 2-4men.. bet nepraeina.. . bet pastebėjau, kad po visų narkotikų kai nustojau vartot po 2savaiciu prasidejo regos haliucinacijos.. nemoku apsakyt koki vaizda per akis regiu dabar. bandysiu nusipirkt dar Beta-karotino saltalankiu aliejuje kur yra.. jis ten padeda regejimui .. pavartosiu ir žiūresim kas čia gausis . o šiaip mano akys dabar stiklines tokios ir mašinos net nevairuoju . Bijau, kad jei kas pamatys mano akis įtars, kad apsivartojęs, nors nebevartoju išvis jau kurį laiką.. jūs net neisivaizduojat ka gali padaryt amfetaminas kūnui

    3. Ervinas

     O kaip tavo vardeni dabar akys po tiek laiko gydimo? Ar ir tebėra kaip sakei kaip žirniai? Ar susitvarke ir yra kaip anksčiau gražios akys? Gal parasyk man i el pašta jei gali

 18. Audrius Batisa

  Nefrida, parašykite tiesiai kaip jums buvo, arba bent tai ką tikrai žinote. Dabar čia „šakėmis per vandenį”.

  1. nefrida

   Bukit atsargus, NEFRIDOS klinika ne tik mulkina, klaidina savo klientus per suklastotus testus, kurie visiems rodo stipri depresija, ne tik slaptai apgaudineja, ir raso siuntime visai kita ne sako klientui, faktiskai uzsakineja klientus kitam „gydytojui” per siuntima…bet dar ir duoda pasirasyti tuscias lapeles..kas yra taip pat nusikaltimas.

   manosveikata lt/lt/aktualijos/naujienos/uostamiescio-mediku-prasymai-sokiravo

   ps. Audrius jus cia moderatoris? kam naikinot postus? as ir rasau kaip man buvo ir kitiems kaip buvo.

   1. Audrius Batisa

    Sveiki nefrida, taip aš trinu ir vėl trinsiu, manosveikata lt nėra nei autorių nei kontaktų kaip susisiekti, yra reklamos kontaktas, kitaip tariant svarbu kad žmones pritraukti ir rodyti reklamą. Kas dėl turinio, – greičiausia rašo kas į galvą ateina ir šalinasi nuo atsakomybės, kitaip nurodytų autorius ir informacijos šaltinius.

    Jeigu jus apmulkino, tai taip ir rašykite, – kad mane apmulkino ir tai bus jūsų nuomonė ir ji kaip nuomonė bus vertinga.

    1. spec

     tu man panasus o blondine mazvaike kuri nieko neteki )) ir neteki tuo kas raso manosveikata :) jie prisapnuoja tai kad nefrida zmonems duoda tuscius lapelius pasirasyti? tu labai geros nuomones apie „gydytojus” :)) mano manimu dydziausiu nusikalteliu nera pasaulije nei „gydytojai” siolaikinai :) beto jie yra ir daugiausiai nepakaltinami :) tai kad man dave testa, nereiske kad kitiems neduoda :) jeigu man dave reiske duoda ir kitiems beto viena is gydytoju prisipazino kad duoda ta testa visiems !! o i klausim akodel rodo sitpri depresija, pabego !! man neaisku del ko jus naikinot mano komentara?? tai tegul tai mano nuomone o kodel naikinat?

    2. haha

     o tu matai ka raso manosveikata? ten parasyta kad kalbeta su direktorim, tai viska prigalvota? o diena lt apie ta rase irgi prigalvota?

     klaipeda.diena.lt/dienrastis/miestas/uostamiescio-mediku-prasymai-sokiravo-373262

     1. demesio

      Tai tie nefridos „gydytojai” nesenei pareigune viena statutine is darbo isvare, kai jai blogai darbe pasidare, sufabrikavo sizofrenija, ir pasodino ant sunkiausius neuroleptikus, kurie sukelia daug ligu, navikus, diabeta, parkinsonizma, infarktus , insultus ir taip toliau..tai pavartojus jai ziauriai pablogejo busena, kaip fizine taip ir psichine..ziuri i knyga mato figa..o jokios sizofrenijos ir nebuvo jai…tai dabar ir darba, karjera pradado, ir sveikata. o paduoti teisma nenori nes ten dirba teismo psichitrai kuris gali ju ginti. ir jo zmona psichiatre ir sufabrikavo pareigunei diagnoze. Taip pat del ju nekompetitingumo nesenei mire jauna moteriske.. kuri prarado 30 kg, kentejo stipriai, o jie juokindavosi is juos, sake ne ieskokit sau ligu… tada jos dukra nuveze i VLN, ir ten jai rado 4 stadijos navikus, laikas buvo prarastas, mire, o nefrida pradejo klastoti jos med knygele po mirties, prirasyneti informacija. aplamai atsilepimu saitose galima paskaityti komentarus, ka zmones raso.

     2. demesio

      i klausima direktoriui ir administratorei, ar ismokejot kompensacija jos dukrai? faktiskai del ju nekompetitinguma mire jos motina..nes jie nieko neismano nieko nesugeba ivertinti ir spajut norejo i visus..jie tesiog pradejo sleptis, blokuoti ir taip toliau..jokiu kompensaciju jie neismoka, pagal komentarus net neatsipraso savo klientus.

   2. Audrius Batisa

    Jeigu iš tiesų jums taip buvo, tada rašyti reikia taip,
    P.S. Žemiau tik komentaras apie tai kaip rašyti pirmu asmeniu.
    „Bukit atsargus, nefridos ambulatorijos „gydytojai“ mane apgavo, suklaidino, apmulkino (kai kreipiausi del kraujavimo ir skausmo del konkreciu fiziniu negalavimu, jie man duodavė suklastotus depresijos testus…“
    O ne taip kaip rašote
    „Bukit atsargus, nefridos ambulatorijos „gydytojai“ sukciauja, klaidina, mulkina savo klientus, ( kai zmones kreipiasi pvz del kraujavimo, skausmo ir taip toliau, del konkreciu fiziniu negalavimu ) viena is idomiausiu ju aferu yra tokia, duoda suklastotus depresijos testus…“

    P.P.S. Visa ši tirada bus ištrinta jeigu nerasime nuo savęs parašyto komentaro.
    P.P.P.S. Aš su jumis kiaulių neganiau, nesitujinkite!

    1. nefrida

     ispirmo tu sakei rasyk kaip tau buvo arba ka tikrai zinai…tai ir rasau kai pman buvo ir ka tikrai zinau ka kitiems daro..o daro ta pati ir ne tik !! todel nebutinai turiu rasyti kaip man buvo..is kur paimei kad turi butent taip rasyti? rasau kaip man patinka.

     1. Audrius Batisa

      Čia labai konkretus kaltinimas nefridai, todėl yra svarbūs faktai ir kaltintojas. Jeigu tai ką rašote tiesa (t.y. jus apgavo suklastodami diagnozę), pirmu reikalu kreipčiausi į Sveikatos apsaugos ministeriją, kad pradėtų tyrimą, gal net į policiją.
      Jeigu apgavo ir kitus, – juos matyt žinote, ir juos paraginkite taip pasielgti bus didelė nauda Lietuvai.
      Klaipėdos dienoje straipsnis ir 2011 metų įvykis numanau taip pat to laiko, gal vyko kažkos tyrimas?

     2. ne frida

      tai nefri dos direktoris zino ir administratore zino kad jie mulkina, nes kai pasakiau! jiems no to nei silta nei salta, o direktoris bande suklaidinti mane, pasiule man panaikinti ismesti tuos testus..sako testai sitie tik seip sau !!! gali ismesti !! isivaizduojat?? o nefridos psichiatrai fabrikuoja diagnozes pagal seimos „gydytoju” uzsakimus..susitarineja per telefonus per siuntimus..o visus tyrimus daro del imitacijos..krauja, rentgenus..pastovei ta pati daro kad zmous pamatytu kad dirba. apie net prezidentui parasiau feisbuke, zodziu reikia gera advokata rasti, ir paduoti teisma. nes jie nieko nebijo, istikruju net teismo nebijo, ta nusikalteliai seimos gydytoja kuri daro tai, nors jinai ne viena tai daro, dar viena prisipazino kad daro tai..nepagalvojo kad as suzinosiu kad testas suklastotas.. tai ta seimos gydytoja dave notaru kazkokiu adresa, zodziu jinai nieko nebijo..kaip supratau jie bijo tik viesuma..va tai jiems nepatinka labai, tada jie pradeda visus gasdinti su policija su teismais. policijai sakiau, jie suprato tesiog kad tas direktoris ir ta sharazhkina kontorele nusikalteliai tesiog, ir pasiule sam rasyti..bet sam manau nieko netirs..FB jierms rasiau jie tik is 100 karto suprato kad jie duoda suklastota testa..ispirmo rase ta pati per ta pati kaip robotai..kad tetas lietuvoje registruotas..bet nesuklastotas gi :) reikia tesiai jiems rasyti maila..bet ten reikia e paraso ir taip toliau..asmes dokumentu….lengviau paduoti teisma nes rasynetis su sam. rasiau valstybine psichiatrijos tarnyba, te paprasciausiai atsake pakeisk istaiga irgi is 100 karto tik..ispirmo pradejo nesamones rasyneti kad tetas registruotas…kaip supratau jiems no to tik geriau kad nefrida mulkina ir siuncia jiems klientus :) nes kaip sake buvusis lietuvos vyr psichiatras, dainius puras, psichuskos turi but uzpildytos, psichuskams mesos riekia. nera psich ligoniu, sugalvosim, sufabrikuosim. as dar rasysiu apie tai i prokuratura ir taip toliau. nes noriu kad nusikaltelius nubaustu. tokiu naglumo nesu mates dar. jie mano to kad klaidina, apgaudineja, tai dar smeizia, juokiesi, zemina, klientus. sako jus visi patis kalti kad einat pas mus, taip mes nusikalteliai , bet jus patis cia ejnat. bando suktis kaip gyvates ant keptuves. o kai zmogus skambina ir praso pagalbos, tai meta ragele, tyli, arba nepaima ragele.. vienas vyrukas rase atejo i nefrida pats nes ragele nekele, registraturio stovi skambina, ziuri jie tarpu save kalba, telefonas skambina, neidomu jiems…o kai as skambinu prasau pagalbos, jie tesiog zino kas skambina irnepakelia ragele..arbo sako kviek greitoji, o greitoji sako eik pas savo seimos „gydytojai” jie vienas pas kita nurasineja, vienas i kita su pirstu rodo..o i klausima nefridos darbotojams kam jus reikalingi, jeigu jus patys nieko neismanot, jus sakot kviesk greitoji, o tie irgi nieko neismano, jie tik veza, i ligonine, o ten daro paprasta krauja tyrima, kuris niekada nieko neparodys. faktiskai nefri dos darbotojai ir „gydytojai” supranta patys kas jie tokie :) apgaudineja kitus tiek kiek zmogus leis save apgaudineti.

     3. nefr ida

      fotografijose uzfiksavau kaip man ir kraujas buvo, kur akys ir ausije ir taip toliau..o nefridos „gydytojai” tik juokdavosi is to, sake nieko padeti negalim, ka tu is mus nori mes paprasti seimos „gydytojai”, vyr gydytojas atsake, nieko nezinau, tu zinai kiek visokiu ligu pasaulije? !!! tai sako vyr gydytojas kuris taippat viska daro del imitacijos, israsineja nereikalingus vaistus pvz skrandziui ar panasei..vitaminkus, cirkas…po to viskas tapo aisku kas jie tokie. jie realiai ne i viena med klausima nezino atsakyma. kas jiems licenzija isdave ir diploma dave man neaisku.

     4. nefr ida

      isivaizduokit kokio masto tai nusikalteliai, tai ne tik ne gydytojai tai net ne zmones, nezinau kaip ju pavadinti net..jie bando savo klientams iteigti kad jiems depresijas sizofrneijas ir taip toliau..isivaizduokit ka patyria zmones kurie nezino kad testai suklastoti, arba net jeigu be testu, vistiek jie bando fabrikuot depresijas visiems,, testus kaip surpatau duoda jeigu nepavyksta be testu suklaidinti per siuntimus.. o kadangi parapstas zmogus neismano kas yra depresija, kokie simptomai, tai jie ir klaidina visus.

   3. Audrius

    Gavome SAM atsakymą dėl Nefridos
    „Sveikatos apsaugos ministerija nuo 2000 metų yra gavusi du skundus dėl Nefridos” tikrai nedaug kaip 20 m. darbo
    Skundas visų pirma nagrinėjams Nefridoje ir jeigu netenkina tada galima kreiptis į Valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą.”

    Jeigu kažkas Nefridoje atsitiko netinkamo taip ir darykite

    1. nef rida

     Audrius tu juokesi?)) i nefrida jau tiek zmoniu nori i teisma paduoti..jie ir pareugine is darbo neuzka ismete,…ir ir tu ta moteriske kuri emire del ju..jie ir per sukalstotus testus mulkina piliecius nes neismano medicinos ir ne i viena med klausim anezino atsakymo…ten dirba chalturskai..kurie per susitarimus fabrikuoja diagnozes..sunkiausias…sveikiems zmonems…ar rasiau fb ir sam ir akredetacija..ir ligoniu kasa..ir valstybine psichiatrijos tarnyba..niekas nieko nezino visiem snusispjaut..nors nafridos klinika sake kad tai SAM kalta..jiems klausimus del testus )) o psichiatrija sako keiskit istaiga )) jie turi stoga ju niekas bausti nenori )) o kiek per 20 metu jie gavo skundu man nusispjaut )) paziurek i atsilepimu saitu skiek nepatenkintu …jie is mane voge pinigus…kiekvienas karta dare tuos pacius tyrimus krauja kardiograma..parapsciausiai mulkino…per susitarimus bande nustatyti visokiaa bruda kurios man nera..toliau bande ulkinti per sukalstotus testus..kuris buvo patalpintas universitetines ligonines kardiologo puslapije ir palangos psichuska zino apie tai vien adarbotoja is ten pasake kad zino apie ta testa.. as tesiog arba i policija greit parasyiu i prokuratura ir taip toliau..nes policija praso papasakoti kaip ka buvo.. kad nubausti kai padministracine bauda..bet manau i teisma paduoti..taip jie tikrai ir pinigus grazins ir uz moraline ir uz sveikata zalojima sumokes..nes atsisakydavo..sake daugiau neateik ir mulkino kaip tik norejo 10 metu.

    2. nef rida

     seimos gydytojai isvis neturi teises tuos testus duoti..o sam fb sake kad gali duoti..ir kol suprato kad testas suklatototas kei issiunciau miegas lt saita )) o kai kalbejau su policij abutent ta diena puslapis buvo panaikintas manau visi viska zino ir nefridos aferistai turi stoga ) nes nebijo nei teismu nei ka sako kreipkis kur nori .. )) very gos puslapije parasiau apie tai jis iskart panaikino komenta )) bijo )) manau jie viska zino apie sita afera ir drbtinai nori pakelti depresijos serganciu statistika lietuvoje.. kad platinti psichotropinius.

    3. kaz kas

     Audrius ka tik suzinojau nuo zmoniu dar idomesniu dalyku apie ne fr ida…galvojau kad klientu apgaudinejimas taip pat ir per sukalstotus testus, sodinimas ant baisuaisius preparatus, tai blogiausia ka gali buti…pasirode kad ne..yra dar blogesniu dalyku…cia kolkas rasyti nenoriu, jeigu turit fb ar panasei galiu ten parasyti.

  1. specas

   bipolinis sutrikimas isgaslvota liga..ir labai populiari..jau ne viena jaunuoli maciau, kuris kalba apie tai, kad tapo net madinga tai…baisu…jie net nesupranta ka reiske bipilinis sutrikimas…jie eina pas psichus, ir jiems ten fabrikuoja…pagal psichiatrine knygele TLK kiekvienam sveikam zmogui galima isgalvoti po 100 diagnoziu. nes psichiatrioje nera jokiu objektiviu kriteriju nustatant diagnoze.

 19. habil docentas

  Baltarusijos med fondas 600 mln $ 9.5 gyventoju , Lietuvos med fondas 2 milijardu euru, 2.8 mln gyventoju. Lietuvoje pinigai i med istaigas eina per nereikalinga PSDF tarpininka, kuris suvalgo daug pinigu. Kainos.

  MRT

  Galvos magnetinio rezonanso tomografija BY 6 – 21 eu LT 80 – 198 eu
  Veido magnetinio rezonanso tomografija BY 4 -21 eu LT 80 – 198 eu
  Pilvo organų magnetinio rezonanso tomografija BY 6 – 21 eu LT 100 – 198 eu
  Stuburo dalies magnetinio rezonanso tomografija BY 7 – 21 eu LT 100 – 198 eu
  Dubens organų magnetinio rezonanso tomografija BY 6 – 21 eu LT 100 – 198 eu
  Vieno sąnario magnetinio rezonanso tomografija BY 6 – 21 eu LT 100 – 203 eu
  Viso kuno magnetinio rezonanso tomografija BY 50 – 100 eu LT 500 eu

  KT

  Galvos smegenų kompiuterinė tomografija BY 8 eu LT 50 – 134 eu
  Dubens organų kompiuterinė tomografija BY 8 eu LT 108 eu
  Dubens organų kompiuterinė tomografija (su kontrastavimu) BY 11.3 eu LT 184 eu
  Stuburo juosmeninės dalies kompiuterinė tomografija BY 8 eu LT 80 – 173 eu
  Vieno sąnario arba ilgųjų kaul kompiuterinė tomografija BY 6 eu LT 62 159 eu
  Krūtinės ląstos organų kompiuterinė tomografija BY 7 eu LT 80 eu

  Rentgenografija

  Galvos 1 – 2 krypčių rentgenografija BY 1.5 – 2.2 eu LT 40 eu
  Krūtinės ląstos apžvalginė apžvalginė rentgenografija BY 1.5 – 2.4 eu LT 57 eu
  Krūtinės ląstos 2-jų projekcijų rentgenografija BY 2.2 – 4 eu LT 68 eu
  Stuburo juosmeninės dalies 1 – 2 krypčių rentgenografija BY 1.5 – 2.2 eu LT 65 eu
  Mamografija BY 3.5 eu LT 63 eu

  Echoskopija ( ultragarsine )

  Skydliaukės ir kaklo limfmazgių echoskopija BY 2 eu LT 51 eu
  Širdies ir aortos krūtininės dalies echoskopija BY 4.5 – 7 eu LT 32 – 84 eu
  Intrakranijinių galvos smegenų arterijų echoskopija BY 3.2 LT 50 eu
  Pilvo organų echoskopija BY 5 eu LT 24 – 40 eu
  Vieno organo echoskopija BY 1 – 2 eu LT 17 eu
  Kraujagyslių dvigubas skenavimas (brachiocefaliniu) BY 4.7 – 5.8 eu LT 53 – 60 eu

  Elektrokardiograma

  Ramybės elektrokardiograma (EKG) BY 1 eu LT 4 – 34 eu
  Krūvio EKG ( veloergometrija ) BY 4 eu LT 33 – 71 eu
  EKG užrašymas Holterio rekorderiu (24 val.) BY 6 eu LT 35 -78 eu
  Paros kraujo spaudimo matavimas BY 4 eu LT 26 – 45 eu

  Endoskopija

  Gastroskopija BY 8 eu LT 28 – 85 eu
  Rektoskopija BY 5 eu LT 16 – 30 eu
  Kolonoskopija BY 18eu LT 120 eu

  Konsultacija

  seimos „gydtyojo” vs terapeuto konsultacija BY 2 – 4 eu LT 35 – 70.00
  seimos „gydtyojo” vs terapeuto konsultacija ( pakartotina ) BY 1 – 2 eu LT 25 – 35 eu
  m. dr. profesorio konsultacija BY 7 – 10 eu LT 65 – 90 eu
  Gydytojo kardiologo konsultacija BY 2 – 4 eu LT 40 – 55 eu
  Gydytojo neurologo konsultacija BY 2 – 4 eu LT 40 – 55 eu
  Gydytojo dermatologo konsultacija BY 1.6 eu LT 40 – 55 eu
  Gydytojo dermatologo konsultacija ( pakartotina ) BY 1.2 eu LT 30 – 55 eu
  Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija BY 2 – 4 eu LT 30 – 55.eu
  Gydytojo gastroenterologo konsultacija BY 2 – 4 eu LT 30 55 eu
  Gydytojo refleksoterapeuto konsultacija BY 1.4 eu LT 30 eu
  Gydytojo refleksoterapeuto konsultacija ( pakartotina ) BY 0.8 eu LT 20 eu
  Gydytojo refleksoterapeuto Akupunktura BY 1 – 2 eu LT 30 eu

   1. girius

    kad nesamone, buvau seskines poliklinikoje pernai, as nesidraudziu sodroj visai, iskaitant ir psd, tai uz abieju ausu uzdegimo remonta pilna, taip pat tyrima likusios klausos :) ultragarsu sumokejau dvidesimt euru…

 20. DAKTARAS

  [b]Kaip sodina visa lietuva ant psichotorpinius nuodus )) Zmoniu lietuvoje nuo 90x metu jau 1 milijonu sumazejo, o psichotropiniu suvartojimas auga. 2010 – 2019 kiek isaugo vartojimas per 9 metus…jau nekalbu kiek per 20 – 30 metu padaugejo psichotropiniu suvartojimas )) Sodina visus visam gyvenimui kas yra nusikaltimas.. ir sveikus, ir kuriems buvo trumpas sutrikimas, ir kuriems kazko sunkesnio buvo, o nustatyti tikra priezasti nesugeba, tikra sutrikima nesugeba nustatyti, ir gydyti nesugeba, todel taip pat sodina visam gyvenimui. Psichotropiniai sukelia visus sizofrenijos simptomus, ypac neuroleptikai antipsichotikai, todel sveikas zmogus tampa realiai sizofrenikas, su kruva psichiniu ir fiziniu sutrikimu ir ligu.[/b]

  Vaistų suvartojimui įvertinti yra naudojama Pasaulinės sveikatos organizacijos rekomenduojama ATC/DDD metodologija (ATC – anatominė-terapinė-cheminė klasifikacija, DDD – nustatyta paros dozė). Vaistų suvartojimas nurodytas nustatytų paros dozių skaičiumi, tenkančiam 1000 gyventojų per parą (DDD/1000/d)

  clonazepam 2010 2.30 2014 2.339 2.214 2.132 2.044 [b]2018[/b] 1.788
  valproat 2010 1.62 2014 2.017 1.969 1.960 2.008 [b]2018[/b] 2.004
  lithii carbonate ?????????????????????????????????????????
  gabapentin 2010 0.25 2014 0.327 0.380 0.416 0.497 [b]2018[/b] 0.594
  pregabalin 2010 0.25 2014 0.752 0.898 1.003 1.113 [b]2018[/b] 1.376

  levomepromazin 2010 0.15 2014 0.142 0.139 0.136 0.139 [b]2018[/b] 0.141
  haloperidol 2010 1.81 2014 2.030 2.037 2.085 2.306 [b]2018[/b] 2.298
  melperon 2010 0.36 2014 0.344 0.378 0.313 0.295 [b]2018[/b] 0.276
  ziprasidon 2010 0.24 2014 0.276 0.252 0.191 0.162 [b]2018[/b] 0.146
  flupentiksol 2010 0.18 2014 0.226 0.255 0.267 0.290 [b]2018[/b] 0.325
  chlorprotiksen 2010 0.32 2014 0.134 0.287 0.269 0.258 [b]2018[/b] 0.265
  clozapin 2010 0.37 2014 0.440 0.468 0.470 0.490 [b]2018[/b] 0.506
  olanzapin 2010 1.71 2014 2.602 2.771 2.834 2.981 [b]2018[/b] 3.127
  quetipin 2010 1.46 2014 2.365 2.556 2.674 2.942 [b]2018[/b] 3.301
  sulpirid 2010 0.06 2014 0.083 0,079 0,086 0,094 [b]2018[/b] 0,110
  tiaprid 2010 0.90 2014 1,450 1,537 1,657 1,771 [b]2018[/b] 1,948
  amisulprid 2010 0.38 2014 0,408 0,408 0,400 0,414 [b]2018[/b] 0,410
  risperidon 2010 0.74 2014 0,897 0,889 0,858 0,845 [b]2018[/b] 0,826
  aripiprazol 2010 0.24 2014 0,230 0,288 0,364 0,474 [b]2018[/b] 0,570
  paliperidon 2010 – 2014 0,146 0,433 0,511 0,263 [b]2018[/b] 0,321

  diazepam 2010 5.95 2014 5,738 5,423 5,072 4,662 [b]2018[/b] 4,422
  lorazepam 2010 18.77 2014 19,47 18,89 18,68 16,65 [b]2018[/b] 13,69
  bromazepam 2010 4.83 2014 6,201 6,168 6,284 6,365 [b]2018[/b] 5,987
  alprazolam 2010 4.69 2014 8,193 8,578 8,851 8,576 [b]2018[/b] 8,127
  triazolam 2010 0.41 2014 1,489 1,909 2,235 1,653 [b]2018[/b] 2,144
  buspiron 2010 0.06 2014 0,049 0,047 0,048 0,055 [b]2018[/b] 0,072
  zopiclon 2010 1.62 2014 1,665 1,685 1,751 2,108 [b]2018[/b] 2,145
  zolpidem 2010 1.82 2014 3,435 3,894 4,370 5,216 [b]2018[/b] 5,532

  amitriptilin 2010 1.29 2014 1,257 1,222 1,189 1,193 [b]2018[/b] 1,142
  fluoksetin 2010 0.45 2014 0,622 0,661 0,659 0,696 [b]2018[/b] 0,700
  citalopram 2010 1.17 2014 1,083 2,066 2,666 2,193 [b]2018[/b] 1,046
  escitalopram 2010 4.08 2014 6,878 7,246 7,916 9,670 [b]2018[/b] 8,616
  paroksetin 2010 2.13 2014 3,018 3,097 3,218 3,533 [b]2018[/b] 3,696
  sertralin 2010 3.99 2014 4,859 5,128 5,083 5,538 [b]2018[/b] 5,930
  trazodon 2010 0.09 2014 0,102 0,126 0,133 0,157 [b]2018[/b] 0,214
  mirtazapin 2010 2.94 2014 3,698 3,829 4,051 4,409 [b]2018[/b] 4,654
  bupropion 2010 0.17 2014 0,149 0,152 0,155 0,172 [b]2018[/b] 0,186
  tianeptin 2010 0.44 2014 0,434 0,511 0,548 0,593 [b]2018[/b] 0,691
  venlafaksin 2010 0.77 2014 0,894 0,934 0,982 1,056 [b]2018[/b] 1,232
  duloksetin 2010 1.05 2014 1,299 1,265 1,279 1,370 [b]2018[/b] 1,502
  agomelatin 2010 0.25 2014 1,116 1,048 1,062 1,156 [b]2018[/b] 1,329
  vortioksetin 2010 – 2014 – 0,040 0,073 0,068 [b]2018[/b] 0,105
  atomoksetin 2010 – 2014 0,001 0,001 0,002 0,002 [b]2018[/b] 0,000

  metadon 2010 0.46 2014 0,373 0,338 0,367 0,369 [b]2018[/b] 0,491

  lietuvoje psichiatrai pakeite gydytojus, nes gydytoju nera, todel ateina psichiatrai ir daro savo judus darbelius, pagal alegydytoju uzsakima. alegydytojai iskart siuntime pas neurologus ar psichiatrus, uzraso kokia diagnoze sufabrikuoti, ir psichiatrai vykda ta nusikaltima.. kam kazka nustatyneti, jeigu galima nustumti visus kaip kiaulius i psichiatrija, kur nera nei vieno objektivio simptomo nustatant diagnoze, viskas is lempos, pagal psichiatru nuotaika, pas psichiatra gera nuotaika, gausit depresija, bloga nuotiaka gausit sizofrenija..o istikruju jums infekcija, intoksikacija, ir kiti fiziniai sutirkimai.

  1. Petras

   Iki WW2 Lietuvoje buvo apie 2,8 mil. gyventojų. Stalinas padarė cccr tautų kraustymąsi, vietiniai sibiran, – kitataučiai x3 Lietuvon
   Dabar turime panašiai 2,8 ir nuolat augame kaip ir iki WW2 , t.y. natūraliomis sąlygomis

   1. habil docentas

    Zmoniu lietuvoje mazeja, protingi isvaziuoja, ir ten gimdo…kur tu matai kad dideja zmoniu? Ir gimdo maziau ir isvaziuoja daugiau. O po psichotropiniu moteris gali pagimdyti nesveika vaika.

 21. DAKTARAS

  Pasakoju apie LT bezdzioniu chalatose afera „net analagoff v mire”.

  Afera nauduoja seimos alegydytojai ir kiti zemos kvalifikacijos ale specialistai nusikalteliai. Afera vyksta pagal paprasta schema.

  1. Zmogus (klientas), ateina pas seimos alegydytoja, ar kita ale specialista…pasakoja apie savo somatinius negalavimus, pvz galvos skausmas, galvos svaigimas, viduriavimas, kraujavimas, pikinimas, silpnuma ir taip toliau..

  2. Seimos alegydytojas ar kitas specialistas, kuriems galvoje vienas vingis ir tas tik ausis laiko kad nenukristu, neismano nei ka nustatyti, nei kaip nustatyti liga, nei kaip gydyti…tada bando apgauti savo klienta ir nurasyti pas psichiatrus. Kadandi psichiatrioje nera nei vieno objektivio kriterijo statant diagnoze, galima visiems rasyneti, depresijas, psichosomatikas ir net sizofrenijas. Psichiatrioje jokiu analizu nera, viska nustatoma pagal psichiatru nuotaika.

  3. Tada seimos alegydytoja arba kitas ale specialistas, duoda jums siuntima, pvz pas neurologa arba iskart pas psichiatra, ir siuntime uzraso Fxx diagnoze ( F reiske psichikos sutrikimas ), neurologas ziuri seimos ale gydytojo arba kito specialisto uzsakyma, koki diagnoze klientui sufabrikuoti, daro pora nereikalingu tyrimu del imitacijos, pasako kad sveikas, ir nuraso pas psichiatra. Psichiatras taip pat ziuri siuntime kokia diagnoze sufabrikuoti, ir fabrikuoja jums diagnoze, arba ta diagnoze kuri paprase kitas ale specialistas, arba is lempos sugalvoja savo..Arba susikambineja per telefona , su uzsakovu ir fabirkuoja diagnoze.

  4. NEW ! NAUJA AFERA ! DEMESIO ! ACHTUNG ! UVAGA ! ATTENTION ! Kad lengviau butu apmulkinti klienta, kad klientas patiketu, kad jam reikia pas psichiatra ir vartoti psichotorpinius nuodus, klientui siulo SUKLASTOTA depresijos ir nerimo testa. Su printeriu atspausdina testo lapelius ir duoda klientui uzpildyti. Klientas atsako i 14 klausimu kad turi gera nuotaika ir neturi jokio nerimo ( 6 klausimu teste suklastoti ). Seimos alegydytoja arba kitas ale specialistas iveda atsakymus internet puslapije kur patalpintas suklastotas testas, ir gauna atsakyma kad klientui stipri depresija. ( testas patalpintas universitetines ligonines daktaro portale, isverstas is anglu kalbos ir suklastotas, beto net testo originalas yra nekokybiskas senas ir pavirsutiniskas, jis neijungia i save somatinius fizinius negalavimus del kuriu zmogui gali buti bloga nuotaika ir nerimas, testas juokingas ir ziuri tik nuotaika atskirai nuo fizinio kuno, kas yra absurdas, sitas aferistinis juokingas testas tik tam ir tinka , kad apmulkinti klientus pacientus )

  Ne papulkit ant nusikalteliu kabliuka. Filmuokit. Gaudikyt uz ranka. Rasykit apie tai internete. Isivaizduojat kaip jus ir jusu vaikus mulkina sitie nusikalteliai? Jug paprastas zmogus, kuris neismano medicinos, patikes kad jam depresija, arba kad jo vaikui depresija, apsiverkes eis pas psichiatrus, ir ten prasides ju pragaras.

  1. Inga

   Nesuprantu, man ištirtas bipolinis sutrikimas geriu quetepina ir haliperidoli tai yra blogai? Jau du metai negulejau ligoninėje, o prieš tai nuolat reikėdavo ligonines… tai kuo remiantis jus tvirtinat, kad daktarai apgavikai?

 22. lietuvos gydytojai ir psichiatrai sadistai ir zudikai !!

  balandzio menesi ant velykos 2017 meto lietuvos psichiatrai nuzude dar viena zmogu, jauna, protinga, grazi, sveika panele Evelina Talandytė, pripumpuojo taip su neuroleptikais, kad jinai i save nebuvo panasi, rasiau jos draugei, sako buvo neatpazint po neuroleptiku ziauri jos busena buvo.. psichiatrai platino jai ko daugiau psichotropiniu, ji negaljo jau kenteti tuos kancios, bande daug kart zudytis, greitoji gelbejo, bet paskui vistiek nusizude, forume rase kad nori zudytis, kai greitoji kviesdavo , ir sake kad nori zudytis, jie klausdavo ar turit siuntima??? isivaizduojat kokie uro dai lietuvoje dirba medikai, psichiatraii ir greitoji pagalba.

  visi psichiatrai nusikalteliai tik platino jai stipriausias psichotropinius, dydeliais kiekiais, kurie isvis turi but nauduojami tik stacionare , o ne ambulatoriskai namuose, tai pririnko tiek psichotropiniu isgere ir niekas takart jau neisgelbejo, nes buvo viena namuose. http://www.blogas.lt/vartotojas?lossofsoul jos blogas. Jinai baige zurnalistika, ar napasei, tai pora straispniu rase delfi, o delfi tai siuksliu portalas, parazitai, kurie sugeba tik reklamuoti nereikalingas vakcinas, o apie savo kolege, kaip ji buvo nuzudyta psichiatrais, nei zodzio neparase. kam apie tai rasyti? geriau parasyti apie tai kaip papua naujoje gvinejoje negrai pagavo virusiuka ir apsividuriavo, tai daug naudingesne ir isomesne informacija lietuviams. Kaip sake viena buvusi psichiatre, psichiatro diplomas, tai licenzija zudyti. lietuvos alegydytojams ir psichiatrams pragare atskyra keptuve paruosta.

 23. Vardnenis

  Kosmaras geras buvo…
  Kai nutraukiau amfetamina grieztai…
  Lekiau pas psichetra pagalbos ;D
  Kai prirase man tu neuroleptiku eglonyl, sulprid ir xanax…
  Pasiskaiciau salutinius poveikius viska i siuksline ismeciau….
  Nusprendziau pats gyditis…
  Sutriko virskinimas, kepenu uzdegima gavau, zarnyno infekcija…
  Zeuriausia buvo zeurus nerimas apjungtas panikos atakom… Nuo sirgimo ir issekimo pasigavau perdegima…
  Depersonalizacija, astenizacija…..
  O apie daktarus poliklinikose kiek as ten su jais prasigincyjau… Nu jau tokie protiskai atsilike….
  Pakile kepenu fermentai rodo uzdegima o man paskyre gydima nuo helikobakter…
  Paminejo kad truksta natrio, bet man i galva nedaejo bunant transo busenoi. Ir pati daktare nutylejo apie natri ir as uzmirsau.
  Po keliu savaiciu natrio trukumas sugryzo hiponijos forma…
  Spengimas ausyse ir zemas spaudimas nuo pacio ryto, nutoles vaizdas, akys kai zirniai…
  Gerai kad vaistininke uzsimine apie natrio trukumo kelemus simtomus. Tai nznau kiek buciau kankinesis…
  Pradejau daugiau vartot gero maisto, natrio ir sveikata gereja…
  Nu bet jau toke silpnaprote gastro gyditoja pasitaike…
  Pats viska internete susirandu.

  1. DAKTARAS AJBOLITAS

   taip lietuvos alegydytojai tokie aferistai bukaprociai, eisi pas 10 gastroenterologu kiekvienas tau savo isgalvotas nesamones prigalvos. sulpirida ir atskirai eglonyla paskyre? originala ir generika? arba tik eglonyla paskire?

   amfetaminai ismusa is organizmo neprileciamos medziagos, ima faktiskai i paskola..amfetamino priklausnciams ziauri busena, lomkes ten baisesni nei heorino narkomanams, tie kaip pragare, o amfetamino tai dar ir jeigu neturi, nes stimuliatoris ismuse visas jeigas..amfetamino narkomanai greitai sensta, organizmas isnesiotas kaip pas senukus paskui infarktai jaunisteje..o pakeisti amfetaminai druskos tai dar ziauresni, ir priklausomybe sukelia greitai kaip heroinas ir veikia kitaip nei amfetaminai kationai.zmogus tampa visa gyvenima gvvas lavonas. su ziauria busiena..prie drusku ir heroino kurie per pora kartu sukelia priklausomybe negalima net prisiliest.

   1. Vardenis

    Viena psichetre paskyre gerti visa menesi sulprida :D
    Kitas psichetras paskyre gerti tik 10 dienu vakarais pries miega eglonyl, silpniausia doze.

   2. Vardenis

    Didziausia esme yra zarnyne. Amfetaminiai narkushos supisa zarnyna o zarnynas ir zarnyno bakterijos yra praktiskai pamatas.
    Bakterijos sintetina viaminus kaikuriuos ir tokius hormonus kaip seratonina.
    Kitas dalykas miegas, ilgai amfetaminuojant ir nemiegant sutrinka hipofizes, endokrinines liaukos funkcijos, issiderina beveik visa hormonu sistema.

   3. Vardenis

    Niekas normaliai narkomanams neisaiskina kaip tikslingai reikia rebelituotis. Kisa blet savo tuos supistus neuroleptikus…
    Esme zmogui rebelituoti reikia sureguliuot mityba + miego ritma.
    Zarnynui probiotiku su prebiotikais, daug fermentuotu darzoviu, daug mesos, butinai nesociuju riebalu itraukt, nes nutrukus riebalu tiekimui praktiskai sutrinka ir hormonai.

    1. Elas

     Tai tau daktaras mėsos neisrasys cia jau pats turi savo sweikata gerint o psihiatras tik vaistais gali padėt daugiau nieko

   4. Vardenis

    Psichetru gydimo budai yra visiskai brutalus, nes jie naikina smegenini kompiuteri, ka dauguma vaistu daro, naikina sinapses neuronu jungtis tarp neuronu.

    1. DAKTARAS AJBOLITAS

     Na daug nesamones prirasai, apie bakterijas, zarnynas..tai mitas..neuroleptikai tikrai blokuoja dopamino receptorius, grubiai, pavojingai, tai sukelia daug ligu…amfetaminai ismusa neprileciamos medizgos is organizmo saugyklos, visas sistemas pradeda veikti neteisingai…organizmas sensta..silpneja ir taip toliau.. tu dabar ne vartoji jau narkotikus? vartodavai kiekviena diena kiek laiko? o po drusku tu pakeistu amfetaminu kationu, tok9ie ziauriai simptomai narkomanams kad pasilieka visam gyvneimui suzalotas smegenys.

     1. Vardenis

      Kodel nesamones apie bakterijas ?
      Pasiskaityk naujause informacija mokslininku… Zarnyno bakterijos ivardintos kaip dar vienas labai svarbus zmogaus organas.
      Is kokiu tu argumentu sugriausi mano argumenta. Nes as tai faktais objektyviais remiuosi.

     2. Vardenis

      Ph kiek tu smegenu suzalotu pasilieka, negazdink zmoniu pasekmem.
      As i savaite karta vartodavau puse metu, paskiau paskutiniu du men i savaite po pora sykiu.

     3. vardenis

      2.4.8. Minimali hepatinė encefalopatija ir žarnyno mikroflora
      MHE išsivystymui daug reikšmės turi ne tik hiperamonemija, uždegiminis procesas, bet ir žarnyno bakterijų sudėties pasikeitimas (santykis tarp amoniaką gaminančių ir negaminančių bakterijų). Palyginus pacientų, kuriems nustatyta MHE, ir
      sveikų žmonių žarnyno mikrofloros sudėtį išaiškėjo, kad pirmiesiems randami didesni kiekiai aerobų (Enterobacter, Enterococcus) ir anaerobų (Clostridium), o mažesni
      Bifidobacterium. Nustatyta tiesioginė priklausomybė tarp žarnyno bakterijų sudėties
      ir Child – Turcotte – Pugh klasių (CTP) [91]. Kitame tyrime vertintas bakterijų pertekliaus sindromo dažnis sergant kepenų ciroze (su ir be MHE). Šis tyrimas parodė,
      kad tiems, kurie turi MHE, sindromas nustatomas dažniau (atitinkamai 38,6 % ir
      8,9 %). Taip pat bakterijų pertekliaus sindromo atvejų CTP B ir C klasių pacientams
      pasitaikė daugiau nei A klasės. Šį sindromą turintiems žmonėms nustatytas ir ilgesnis
      maisto slinkimo žarnynu laikas (p<0,0001) [91].

     4. DAKTARAS

      netiesa, zarnynos bakterija visada buvo tokie kokie buvo nuo prigimties, ju niekai pneisnaikinsi, jie dauginasi labai greitai miljardai per para..o tu skaitai nesamones internete, tai siuksle ka tu skaitai..tie tyrimai is pirsto lauzyti. galima uz ausis pritemti betkoki tyrima, galima tyrimose pasakyti kad tu geri vandeni kiekviena diena, o amerikoje del to auga gyvenimo lygis..ir panasei..ta prasme ne gasdink pasekmem? narkotiku ir neuroleptiku? ir tas ir tas ziaurus nuodas kunui ir smegenym..baisus dalkus daro..

     5. Vardenis

      sakai netiesa ?
      Cia apie bakterijas sakyti, kad netiesa tas pats kas sakyti po gerimo kasos lasteles nuo prigimties, ju niekai pneisnaikinsi…

     6. DAKTARAS

      kalbi nesamone, ne apie moksla, o sarlatanizma..lietuvoje aferistai chalatose per ismatos kaip tarybiniais laikais dar tikrina kokiu bakteriju yra ismatose, tai yra ziauri afera ir absurdas, niekaip nenustatysi kokiias bakterijas gyvena zarnynu kriptose, o tik kokias yra pratarpe, ir tai centre nenustatysi kokiu yra..ir tai neturi jokios reiksmes…visa tai nesamone ir maisto papildu geruju bakteirju reklama, kurie niekada gyvenime neisisavins jusu organizme, puse mirs skrandije kita puse bus uzmusta su savo bakterijomis…o tas ismatu persodinimas, kai rieta liga..po operacijos..tai isvis kitas reikalas..ir tai nereikalingas..sudeti ir kieki nepakesi, kokia yra nuo prigimtes tokia yra..ju niekaip neisnaikinsi..o tai kad jie labai naudingi tai viskas pripustas burbulas..kazkokiu yra naudingu kurie celiulioze suvalgo , bet tai viskas ne taip kaip raso..viska ka raso tai yra geruju bakteriju reklama, propaganda..afera, tokiems naivuoliams kaip tu.

     7. DAKTARAS AJBOLITAS

      jeigu padaugeja klstridiju kai zmogus vartoja antibiotikus, ir prasideda vyduriavimas, ne del antibiotiku , o butent del klostridiju, tada zmogus turi vel vartoti antibiotikus kad panaikinti klostridija ir tiek..neskaityk sarlatanisku straipsniu.

     8. Vardenis

      suprantu, kad tai sarlatanizmas… as nekalbu apie vaistiniu prieparatu gerases bakterijas ir visas kitas reklamas…
      Nu jau juokinga skaityti… del Clostridium… ju seip sau ten is oro negali atsirasti vartoji vaistus, narkotikus, anbiotikus todel ir santykis bakteriju pasikeicia zarnyne..
      Kaip raso gali nešioti bakteriją be ligos simptomų….tas ir yra kol santykis geru daugiau, blogu maziau.
      Matomai tos Clostridium yra atsparesnes vaistams ir kai geru sumazeja astiranda terpe plestis.

     9. DAKTARAS AJBOLITAS

      ismatose aplamai puse bakteriju mirs is zarnyno pratarpes, bet jie ir nesvarbios pratarpe o jeigu ir kiek svarbi tai kriptuose..o ten ju nekai pnepaziuresi per ismatos…ten daug bakteriju zarnyne…vieni antibiotikai zudo gram pozitivus, kiti gram negativios..ir taip toliau..nuzudysi viena bakterija, kita netures priesu, ir prades daugintis ir grybeliai ir taip toliau..klostridju padauges ir prades viduriavimas..isnakinsi su kitais antibiotikais ir viskas.viska ka raso internete sarlatanai ir gydytojai, nekometitingi, ir papirkti mokslininkai tai sarlatanizmas..jokio skirtumo nera kokias ten bakterijas gyvena. aplamai net antibijotikai ju neisnaikins, jie greitai gauna imuniteta pries virusus ir antibiotikus ir nesa imuniteta per visa gimine..ir perduoda vienas kitam..jie ciaudit norejo ant tuos antibijotikus…antibijotikai kiek sustapdo ju augima, toliau organizmas pats nereikalingus nukovoja…seip organizmas dazniausiai pats nukovoja..bet yra bakteriju stipriu tiksliau kurie turi toksika stipri..daro intoksikacija pvz botulotoksinas..tada jau lasines antibijotaikai ir taip toliau..

     10. Vardenis

      Koki man patarima duotum? Man pvz is lepos ipiso dirglios zarnos sindroma.
      Kiek as savo pojucius subjektyviai ivertinau man pareina panikos, priepoliai su nerimu stipriu, obsesinem mintim, cypimais ausyse, itampos metu ir kuno trukciojimais.
      Psichinio simptomo zidinys manau yra zarnyne arba kepenyse.. Isgeriau pirma xanax 0.5 manau dar kartosis cia tie vidaus organu priepoliai, manau periferine nervu sistema cia stipriai dominuoja. Ka patartum is tu psichix nuodu laikinai panaudoti, maziausiai kenksmingu???

     11. DAKTARS AJBOLITAS

      o jeigu nuzudyti bakterija, kuri turi toksina, toksinas isejs i zarnynas ir prasides intoksikacija..beto bakterijas draugas draugui perduoda imuniteta nuo kitu organizmui ir antibiotiku, kurie isgyvena, ju jau neisnaikinsi su tuo paciu antibiotiku, o jie greitai dauginasi..todel isaugt blogesniu daugiau.. narkomanam opiodiniam, nuo heorino kai lomkes, gali skaudeti raumenis, zarnynas ir taip toliau…per interneta nieko nepasakysi, simptomu daug vienodu, nuo skirtingu ligu..tavo nerimas turbut del benzidiazepinu, abstinencija gal. daug visko gali but..psichotropiniu nerekomenduoju.

     12. Vardenis

      As jau 20 sav nevartoju narkotos. paskutini karta buteli alaus buvau isgeres pries 3 sav 1l alaus. kita diena vidurevau visa, vendeniu rugstim.

      As jokiu vaistu nevartoju isvis jei kada ir svaiginausi viena, kita, syki pauglystej su xanax, clonazepam.

      Iki vakar dienos. Nes jau pz, tie nervai mane veda i trukciojimus kuno.
      Simpatinė nervu sistema manau kratosi pas mane zeuriai.

      pvz; radau internete vieno daktaro atsakyma apie zarnyno infekcijas
      (((((kai kurie virškinimo trakto infekcijų sukėlėjai veikia ir neurotoksiškai, bei nualina visą kūną, nervų sistemą. Atsiranda vadinamoji astenizacija.))))

    2. DAKTARAS AJBOLITAS

     eik pas infekcionista, nors manau tau nera jokiu intoksikaciju, tada nerasytum cia o ligonineje guletum.

    3. Elas

     Tai ir neikit pas psihetrus as seniai jiem duris uzdares kr eina jie nx,geriau savais būdais gydytis nea realiai mums niekas negali padėt,o kai jau einam pas daktara su tuo tikslu kad mum reikia vaistų daugiau nieko iš jo

  2. vejas nupustas

   sveikas man ta pati dainele kaip ir tu čia pasakoji :) buvau pas psichetra papasakojau kaip viskas yra . kaip ir tu minejai cia . panikos priepoliai akys kai zirniai baime zmoniu :DD nu zdz . sunku papasakot. vairuot masinos neina nes pradeda lagint viska :D daktaras israse vaistu lyrika siandien pavartojau jau 2 kapsules tai kazkas pradejo link geros puses eit.. bet noriu taves paklaust kaip akis isgydei? nes 8menesius jau kai zirniai akys baisu kam parodyt yra.. vaikstau galva nuleides i zeme :D buciau labai dekingas jei papasakotum kaip akytes isgydei :)

   1. DAKTARAS AJBOLITAS

    lirika sukelia priklausmybe kaip ir benzodiazepinai..irgi stimuliatorius vartojai? jeigu vartoji iki siol tai ir bus panikos , nerima ir kitas brudas.

 24. DAKTARAS AJBOLITAS

  jeigu psichiatrai jums siulo tokius neurotropinius nuodus kaip, licio karbonata quilonum monolith, valproatas depakine, melperone buronil, haloperidole, quetipine, olanzapine, paliperidone, aripiprazole abilify, cariprazine reagila, risperidone, ziprasidone, sulpiride, amisulpiride, truxal, fluanksol, tiapride, levomepromazine tisercin, clozapine, fluphenazine moditen..fluoxetine prozac, citalopram, escitalopram, paroksetine, sertraline zoloft, vortioxetine brintellix, agomelatine, mirtazapine, venlafaxine, duloxetine, amitriptiline, bupropion elontril mysimba, atomoxetine strattera, trazadone trittico..diazepam relanium, xanax alprazolam, lorazepam lofaren, clonazepam, bromazepam lexotanil, zolpidem, zopiclone…bekit ko toliau nuo tokio, tai nusikaltelis aferistas, sadistas ir psichotropiniu platintojas..nuo situ preparatu prasides pragaras jusu gyvenime..sitie prepratai sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu.naviku, diabetu, osteoporoze, galaktoreja, ginekomastija, disterioze, amenoreja, dismenoreja, kaulu luzai, nevaisinguma, neurologinius pazeidimus, distonija, akatizija, veliavoji diskenezija, parkinsonizma, vidurini pavojinga nutukima kai riebalai tarp organu..sirdies kraujagisliu ligos, infarktai, insultai..psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, depresija, disforija, nerima ir taip toliau..po to kai psichiatras sufabrikuos jums diagnoze, tapsit darzove, be teisiu, be sveikatos, tapsit psichiatru ir psichiatriniu nuodu vergas. O psichiatrai tai profesionali melagiai, o lietuviski psichiatrai tai neprofesionali melagiai.makaronu kabintojai, kurie uzrasys kad esat dramblis, paskui visa gyvenime visiems turesit irodyneti kad esat zmogus. ne papulkit ant psichiatrijos kabliuka, atgal kelio praktiskai nera. lietuvos seimos alegydtyojai, neurologai, gastroenterologai..psichiatrai visi tarpu savi susikalba kad pastumti jus i psichiatrine pragara, butent del to kad nustatyti liga ir gydyti nesugeba, smegenu neuztenka. 99% zmoniu kurie vartoja situs nuodus, yra psichiskai sveiki ir turi sufabrikuota psichiatrais psichikos sutrikima ir sitie nuodai jiems nereikalingi, mazo to kad sveikiems skyria situs nuodus, tai dar ir visam gyvenimui ! tai yra dydelis nusikaltimas..nuo tokio vartojima organizmo bukle tik prastes, sitie nuodai sukels dar daugiau psichiniu ir fiziniu somatiniu ligu ir simptomu.

  1. Viltis

   Bet o tai ką jūs siūlot? Vaistai blogis – ok. Koks jūsų rekomenduojamas metodas: poilsis, miegas, psichoterapija, sexas?

 25. Viltis

  Ačiū už jūsų įžvalgas. Dabar epizodas tęsiasi lygiai du mėnesius, tačiau žmogus tikrai nebėgioja išdegęs akių, su kitais stengiasi elgtis tarsi įprasta, iš trumpo bendravimo nieko nesuprastum. Tačiau šeimos nariai (žmona,vaikai, tėvai) atsiima su kaupu: jam atrodo, kad viskas daroma prieš jį, jo negerbiant, jam meluojant, įsitikinęs, kad šeima kažką slepia ir nori jį apgauti, atimti turtą. Kartais jam atrodo, kad jį kažkas yra sekęs (dėl to net auto avarija sukėlė). Kartais žmonai siūlo skyrybas, kartais atsiprašo ir sako, kad myli. Kartais pyksta ant tėvų, paskui išperka kaltę kaip nors finasiškai ar kita pagalba. Gydytojo rekomendacija – taikyti medikamentinį gydymą ir psichoterapiją, nes jo teigimu, tai – kliedesiai.

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   kliedesiai neatitinka realibei, neina zmogu itikinti kad tai ka jis kalba netiesa…ir pilnai lemia jo elgesi..

   kliedesiai pilnai perdengia smegenus..zmogus kaip savo pasaulije…

   bet yra skirtumas del ko kliedesiai?? ar tai organines smegenu pazeidimai…ar tai mistine genetine kliedesiai…ar narkotikai…ar dar kazka… todel ir gydymas skirtingas…gal jam kokie nors smegenu uzdiegimas…ar galvos kraujo apytakos sutrikimas…

   kliedesiu sindromas taippat gali iejti i sizofrenija, pvz paranodine sizofrenija…as nezinau kas jam..bet psichiatrai gali ir sveikam zmogui sufabrikuot ir sizofrenija ir kliedesius ir depresijas ir nerima ir taip toliau..pagal savo nuotaika..

   1. DAKTARAS AJBOLITAS

    jeigu jums eina ji perkalbeti tada tai ne kliedesiai..ir jeigu kliedesiai ne pilnai perdengia psichika… tada tai ne kliedesiai..o pvz virsvertinga ideja…eikit pas geru gydytoju ligonineje ,o ne pas psichiatru, tegul iesko priezasti..nors jie dazniausiai ir ieskoti nieko nesugeba..todel visus nurasineja i psichiatrija..su betkokiais simptoamis fiziniais ar psichianiais..

    tai gal ir kliedesiai bet del ko neaisku, nes psichiatrioje viska yra genetika mistika ir kita nesamone…istikruju visada yra tikras realus fizinis priezastis..ir tokiu priezasciu sutrikimu organizme gali but 100 ir daugiau.

 26. Viltis

  PARANOJA.. Azuolyne psichiatras paskyre gerti Risperidron iki 10 dienų, pasireiske dusluys, krutines skausmai. Gydytis nenori, bet vaidenasi penkiais aukštais. Ką dar patartumete pameginti? (sergantis jaunas, 33 metai)

  1. DAKTARAS AJBOLITAS

   sakykyt ka turit omeni vaidenasi penkiais aukstais?? jam atrodo kad viska yra dydele?? na tai narkotikai..viskas dydele ar viska maza..ar viska uzsisuka pagal spirale…tai LSD kokie nors…haliucinogenai…tai psichoze …bet kuri pati praeis jeigu tai buvo narkotikai..risperidonas nuodas stiprus…nerekomenduociau.. jeigu tai buvo ne narkotikai bet trumpa umine psichoze tai taip pat pati praeis..prie ko cia 10 dienu risperidona..ja po pirmos tabletes blogai pasidare ir nieko nepadejo??

   1. Viltis

    „Penkiais aukštais” reiškia tai, jog žmogus išsigalvoja dalykus, mano, kad visi prieš jį nusistatę, ypatingi priešai jam tapo šeimos nariai (visi neva nori apgauti, įskaudinti ir pan.). Toks pats protrūkis įvyko prieš metus, dabar pasikartoja (trunka jau du mėnesius), norėjo guldyti į ligoninę, bet sergantis atsisako, nori kapstytis pats. Risperdrono viso neišgėrė.

    1. DAKTARAS AJBOLITAS

     risperidonas blogas…tai o vaikinas nieko nevartojo? gal zolele ruke? nes zolele gali sukelti ilga blogai pagydome psichoze…o seip tai kai zmogus sako kai visi persiokoja tai kliedesiai…ir tai vyksta pastovei?? diena ir nakti?? fiziskai sveikas jis?? sveikatai fiziskai atrodo?

     1. Viltis

      Taip, žolę protarpiais parūko, bet tikrai išimtinais atvejais, kai pasitaiko tokia kompanija. Gydantis gydytojas taip pat sutinka, kad tai gali būti ir nuo to. Fiziškai vyras sveikas, sportuoja, gerai maitinasi, nepiktnaudžiauja alkoholiu. Tyrimus darėsi, tai visi rezultatai fizinės sveikatos geri (kraujas, kardiograma ir t.t.). Jei tai kliedesiai, kurie kartais paaštrėja ir būna gan ryškūs, o kartais viskas lyg ir aprimsta, ką patartumėte daryti? kaip įtikinti žmogų, kad jam reikia pvz psichoterapijos?

     2. DAKTARAS AJBOLITAS

      psichoterapija nieko nepades..psichiatrioje kliedesiems duoda neuroleptikus..o zole tikrai gali sukelti sizofrenija nerima baime ir taip toliau..tai kad geriau tegul nevartoja..tai dabar aprimo viskas?? kiek dienu ta paranoja eina? daugiau papasakokit. sakot pirma karta buvo pries meta? seip siandien nezinoma ar zolele pati sukelia ta psichoze, arba tik isprovakuoja jau genetiskai determinuotus kliedesius ir sozofrenija..kliedesiai pilnai perdengia jam psichika? jis begioja ir kalba kad visi jo persekioja? arba ka konkreciai kalba? ir kiek laiko trunka.

  1. DAKTARAS AJBOLITAS

   dalink tablete..ir kas 2 savaites mazink doze po 10 mg…kad atsargiai nuimti…ko leciau to geriau

   1. Virginija

    Ar gali nutraukinejimo metu buti nerimas, liūdesys ir pan. Psichiatras išraše lexotanilio mazint nerimui itampai po puse tabletes pagert kol pageres, bijau ar prie situ per pira savaciu nepriprasiu, nesu tokiu gerus. Bet valerijonai nenuima nerimo ir įtampos :(

    1. DAKTARAS AIBOLITAS

     Lietuvoje nera tokiu sedaciniu kurie nesukelia priklasomybes..bet tie sedacines tik sedacija duoda o ne malsina nerima…lexotanilas daro ir ta ir ta..per 2 savaites benzodiazepinai gali sukelti priklausomybe..o kokia ad doze vartojat? jeigu vartosi bromazepama..na tada jau ne pastovei vartok..o tablete kada uzeis..jeigu 2 savaites pasku imazini doze ir nutrauki..o paskui dara dydele pertrauka..jeigu lietai nutraukinesi turi but viskas ok…aplamai jie turejo prijungti tau psichoterapija..paskui nuimti AD paskui tik psichoterapija..paskui psichoterpaija nuima..o ka su tavim dare nezinau…kaip ir su visa lietuva..pasodina ant tabletes ir viso gero..nusikalteliai.

     1. Virginija

      Negeriu jokiu AD tik nutraukineju Fluanxoli dabar geriu po puse tabletės 1 mg , tačiau jauciu sirdies plakimą stiprų nerimą kiek laiko tai tęsis, nesinori griebtis to lexotanilio , bijau priprast, gal išgert po puse kai jau labai sunku bus pakelt ta nerima? net neuzsimine nirks apie psichoterapija ir pan. :(

     2. DAKTARAS AJBOLITAS

      atsiprasau, neteisingai paziurejau..galvojau kad vartojat antidepresantai fluoxetina…fluanxol..tai neuroletpikas..kuris skiriamas ne depresijai, bet iki 2mg..gali but paskirtas depresijai…nors aplamai neurolpetikai neskyriami depresijai..o skyriami psichoze blokuoti..tai yra kliedesius haliucinacijas..visokias sizofrenijos simptomus….del ko jums paskyre nezinau..dalynkit tada i 1/4 ketvirtadali pagerkit..paskui puse…as nezinau kas su jumis ir kam paskyre..manau jusu psichiatras nekompetitingas ir paprasciausiai platina jums ta preparata..

     3. DAKTARAS AJBOLITAS

      pries nerima, negalejo paskyrti…nes neuroleptikai neturi pries nerimo efekto..o tik sedacini..aisku jeigu super dydele doze tai isvis isjungs visa smegeni…bet seip pries nerima efekta turi tik trankvilizatoriai benzodiazepinai…bet skyriami jie tik kaip greitoji pagalba vienkartiniai..arba daugiausiai pora savaiciu vartoti…nerimas ne gydomas su trankvilizatoriais…tai tik simptomatiskai blokuoja nerima..

      neuroleptikai seip ne sukelia priklausomybe..tokia kaip trankvilziatoriai…bet jeigu greitai nuimti gali but rikosetas..tai yra visu simptomu grizimas ir dar stipriau..tai kad reikia po truputi nuimti…jeigu nera simptomu galima ir iskart..bet geriau po truputi..

   2. Andrius

    Padėkit prašau kaip nutraukt clonezopam, naudoju keli metai, pabandžiau prieš miega gavos taip kad dabar geriu po 3 tbl per diena. Kažkada visai nuemiau 10 dienų neturėjau vaisto galvojau numirsiu nieko nevalgiau, nemiegojau atiminėjo galūnes visas mėlynuoti pradėjau. Meskit tuos sudus į šoną kokį pragarą praėjau priešui nelinkėčiau, mintyse prašiau Dievo kas numirčiau. Tad noriu laipsniškai nors sumažint. Kažkada buvau nuemes iki puse ryte. Žodžiu pasikeičiau kaip asmenybe ir manau atgal kelio nėra…

     1. Petras

      Sveiki Jore, jeigu kankina nemiga, tada vertėtų pasitarus su gydytoju pirkti vaistus nemigai gydyti. Ketipinor ne nuo miego sutrikimų.

  2. Viltis

   kliedesiai ryškesni dienos metu, bet pasitaikydavo, kad prabunda naktį, nes jam „kažkas pasirodė” (pvz.; kad žmona neištikima)

  3. Viltis

   Ačiū už jūsų įžvalgas. Dabar epizodas tęsiasi lygiai du mėnesius, tačiau žmogus tikrai nebėgioja išdegęs akių, su kitais stengiasi elgtis tarsi įprasta, iš trumpo bendravimo nieko nesuprastum. Tačiau šeimos nariai (žmona,vaikai, tėvai) atsiima su kaupu: jam atrodo, kad viskas daroma prieš jį, jo negerbiant, jam meluojant, įsitikinęs, kad šeima kažką slepia ir nori jį apgauti, atimti turtą. Kartais jam atrodo, kad jį kažkas yra sekęs (dėl to net auto avarija sukėlė). Kartais žmonai siūlo skyrybas, kartais atsiprašo ir sako, kad myli. Kartais pyksta ant tėvų, paskui išperka kaltę kaip nors finasiškai ar kita pagalba. Gydytojo rekomendacija – taikyti medikamentinį gydymą ir psichoterapiją, nes jo teigimu, tai – kliedesiai.

 27. genovaite

  kaip sau padėti ir pašalinti iš organizmo antidepersantus; flux, +konazepamą, mirtazapiną

  1. DAKTARAS AIBOLITASS

   O kiek laiko vartojat? ir kodel iskart 2 antidepresantus? o klonazepamas kam? tai antikonvulsantas kuri galima ne ilgiau nei 10 dienu vartoti..fluoksetinas tai stimuliojantis gana senas antidepresantas, kuris turi but vartojamas stacionare…mirtazapinas sedacinis..po truputi mazinant doze is pirmo atsisakykit clonazepama…kazkur 2 – 3 men mazinant doze…paskui fluoksetina…paskui mirtazapina… pagal kokia schema jums taike tuos preparatus?? ispirmo viena…paskui antra, paskui iskart du?? arba iskart 2?? manau jusu psichiatras nekompetitingas vaistu platintojas.

  2. Virginija

   Sveiki, jokiu AD nevartoju tik nutraukineju Fluanxol dabar geriu po puse 1 mg ,bet kaip minejau sukilo nerimas, įtampa, liūdesys, tam malšinti pasiule pagerti lexotanili, bijau ji gert, bet kartais lb prastai jauciuosi, širdis kalatojasi, kiek laiko truks tas nerimas ?

   1. DAKTARAS AIBOLITAS

    jus patys nutaret nutraukt ar psichiatras nutraukineja?? as nezinau del ko jums paskyre tuos tabletes, todel ir nezinau kiek laiko bus tas nerimas. is kur jus zinat ar tai nerimas ar kokia akatizija nuo neuroleptiku, kai zmogus turi vidini nerima, ir bando kazka daryti mintis vietoje ir taip toliau..tai neuroletpiku salutinis poveikis..

    1. DAKTARAS AIBOLITAS

     galbut jums akatizija? kur gali atsirastis po vaisto mazinimo..

     Akatizija umine

     tai ir psichine ir fizine patologija.. tai nemalonus vidurinis nerimo jausmas, diskomfortas, ir fiznis nerimo jausmas ypac kojose.kai zmogus turi pastovei judeti, jis pradeda vaikscioti, negali nei sedeti, nei guleti, minasi is kojo ant koja, trina rankomis Akatizija gali atsirasti iskart kai duoda neuroleptikus.. arba kai dydina doze arba kai keicia neuroleptikus, arba kai atsisako neuroleptiku.. ir tai gali trukti net keleta dienu ir daugiau..net iki puse meto..stipriau ar silpniau..jeigu ilgiau nei 6 menesio tai jau yra chronine akatizija.. ir visa tai ejna su neuroleptine disforija. Ziauri busena. Siandien dar atskiria veliavoji akatizija kuri atsiranda po daug menesiu ar metu po neuroleptiku vartojimo ir dideja kai nustoja vartoti..ir kai vel pradeda vartoti, vel trumpam praeina, ir vel atsiranda dar stipriau .Po atsisakimo nelabai praeina, gali lengveti tik labai ne greitai, daug menesiu ar metu..o dazniausiai visam gyvenimui. NEMANAU KAD DEL MAZOS DOZES JUMS TAI YRA, bet kas ten gali zinoti..geriau sita klausima uzduokit savo psichiatrui ka jis padare jums ir del ko israse neuroleptikus.

     1. DAKTARAS AJBOLITAS

      nors tikriausiai jums buvo tas nerimas pries tai !!! aktizija tai tada kai zmogus negali sedete vietoje, nekontroliojamai pradeda rankas trinti vaiksciuoti…arba buna net be vidurinio nerima..tik vaiksciojamai del nepatogu jausmu kojose ir taip toliau…todel kas konkreciai jums nezinau.

 28. Lora

  Alg. man taip pat tirpsta veidas, rankos, kojos, bet nutariau mažinti po truputuką vaistus, kartais visai kokią dieną negeriu vaistų ir nieko…svarbu tikėti, kad placebas padeda – vietoj TŲ vaistų išgeriu vitaminą ir save įtikinu kad TUOs išgėriau…

 29. Lora

  man pasireiškia nerimas ir keistas jausmas, kai atrodo, kad tyliai miršti, pirštai pabąla, atima viską, norisi gulti ant grindų.
  Kai vartojau klonaz. man atgydavo pirštai l. greitai, ir pradėdavau vėl normaliai jaustis…

 30. DAKTARAS AIBOLITASS

  Pavojingu psichiatriniu tableciu sarasas, kurie sukelia agresija, bukuma, savizudybes, depresija, disforija nerima, apatijas, silpnaprotyste, parkinsonizma, stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, tokius neurologinius ekstrapiramidines sutrikimus kaip distonija, akatizija, veliavoji diskenzija, piktibini neurolpetini sindroma, pazeidzia nervus ir daznai negriztamai. ( atnaujintas psichotropiniu sarasas )

  Trankvilizatoriai ( benzodiazepinai ) sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, kaip ir nuo barbituratu, morfino, heroino, kokaino, kitu stimulatoriu ir kitu narkotiku ir vaistu tokiu kaip pregabalinas lyrica ir ciklodolas ir tt..) fizine priklausomybe tai nauja liga, kuri sunkesni nei ta del kuriuos buvo israsomi benzodiazepinai, atsiranda auksta tolerancija, zmogus kelia doze, dozes nepakanka, atsiranda vis nauji simptomai, nemiga, nerimas, panika, ikirumai..ir taip toliau..tai tas pats kaip 2 stadijos alkoholizmas, kai zmogui isejna is homeostazes alkoholis, ir jam darosi labai blogai del to..organizmas normalei negali funkcinuoti, ir jis vel pradeda gerti, kad nors kazkiek pageretu..tuo alkoholikas skyriasi nuo sveiko zmogaus, kuris negali is ryto ziureti i alkoholi del organizmo intoksikacijos, ir betkokia doze sukelia vemima. antros stadijos alkoholikas gali isgert ir 10 litru diegtines, tolerancija labai auksta. blogeja atmintis..jeigu geria keleta dienu, paskui keleta dienu nemiga..atsiranda alkoholinis deliris ( vovieraites, velniai ) pavojinga busena…trecios stadijos alkoholizmas atvirksciai, tolerancija zemesne nei is pradzio..zmogus vartoja visa diena po truputi..dydesnis kiekis sukelia vemima..organizmas fiziskai suzalotas 3 stadioje del nuodu kurie gaminasi is alkoholio kai jis isejna is organizmodel to..smegenu degradacija, kepenys, inkstai..neurologines polineuropatijas..ispirmo griztami..paskui negriztami..zmogus viskas issuktas, rankas issuktas nieko paimti negali..tokie zmones dar keleta metu gyvena. Is 3 stadijos rietai kada grizta..bet kadangi lietuvoje veiksminga ( jeigu daro profesionalas ) kodavima uzdraude, dabar alkoholikas nejs kaip pirma ir antra stadija.. o lauks kol bus 3 nepagydoma stadija..

  diazepam ( apaurin, diazepeks, relanium, relium, seduxen,valium, Faustan, Lamra, Stesolid )
  bromazepam ( lexotanil, Lectopam, Lexotan, Bromazanil, Durazanil, Gityl, Lexaurin, Normoc, Lexilium )
  lorazepam ir lopirazepam ( lorafen , LORANS, Ativan, Valeans, Tavor, Tolid, Somagerol, Laubeel )
  alprazolam ( XANAX , XanaxXR, Frontin, alprax, cassadan, helex, zomiren, Esparon, Tafil )
  clonazepam ( Klonopin, Rivotril )
  clorazepate ( Tranxene, Novo-Clopate, clorazepate dipotassium )
  tofisopam ( grandaxin, Emandaxin, Seriel )
  chlordiazepoxide ( Elenium, Librium, Multum, Radepur )
  oxazepam ( tazepam, nozepam, Serax, Adumbran, Azotranquil, durazepam, Mirfudorm, Noctazepam, PRAXITEN )
  estazolam ( Estazolam TC, desmethylalprazolam, ProSom, Eurodin
  midazolam ( dormicum, Fulsed, Versed )
  nitrazepam ( Eunoctin, Radedorm, Berlidorm )
  triazolam ( halcion )
  Flunitrazepam ( Rohypnol )
  Temazepam (Normison, Restoril, Signopam, Euhypnos, Levanxol, Maeva)
  medazepam ( Azepamid, Nobrium, Raporan, Ansilan, Mezapam, rudotel )
  Buspiron ( Spitomin )

  nebenzodiazepininiai trankvilizatoriai, migdomieji, kurie taip pat sukelia psichine ir fizine priklausomybe..

  Zolpidem ( ambien, Stilnox, Hypnogen )
  Zopiclon ( Somnols, Zopitin, Imovane )
  Zaleplon ( sonata )

  1. DAKTARAS AIBOLITASSSS

   Antidepresantai – dydele psichiatrijos artilerija ( taip pat sukelia priklausomybe, nors pagal narkologija.. ne tokia priklausomybe, kokia sukelia benzodiazepinai, barbituratai, heroinas..bet panasei..taip vadinamas rikoseto sindromas..kai staigiai nuimi grizta simptomai ir dar stipresni..nors istikruju ir nauju simptomu atsiranda kaip ir nuo benzodiazepinu..kiti antidepresantai sukelia lomkes ir kai lietai nuimi..zmogus kencia taip pat kaip ir nuo benzodiazepinu faktiskai..gali ir naviku sukelti ir diabeta, ir istverkia neuronu ir endokrinines sistemos veikla, ir taip toliau..ir psichikai kencia kaip ir kiti psichotorpines, salutiniu daug, nes antidepresantai primitiviai blokuoja atgalini seratonino isiurbima i lasteles, ir ne tik seratonina )

   Fluoxetinas ( PROZAC, fluctin, Flux, Magrilan, Sarafem, Fluvanna )
   Paroxetine ( PAXIL, SEROXAT, Arketis, Rexetin, Adepress )
   Citalopram ( CELEXA, Cipramil, Pram, Ciral, Seropram, Cipram, Sepram)
   Escitalopram ( CIPRALEX, Elicea, ESTAN, ESCITIL, Lexapro, Adescilan, Norestal, Sipralex, Sipralexa, Esipram, Seroplex )
   Sertraline ( ZOLOFT, Stimuloton ,Asentra, seralina, Aleval )
   Mirtazapine ( Remeron, MIRTASTAD, Mirzaten, Esprital )
   Tianeptine ( Coaxil, Stablon,Tatinol, Tianeurax, Salymbra )
   Duloxetine ( Cymbalta ,Dulasolan, Dulsevia, ONELAR, DuloxetineTeva )
   Venlafaxine ( Efexor, Effexor XR, Elify, Lanvexin, Alventa,Viepax )
   Desvenlafaxine ( Pristiq, Desfax )
   Milnacipran ( Ixel, Savella, Dalcipran, Toledomin )
   Trazodone ( Trittico retard ,Trittico AC )
   Agomelatine ( Valdoxan, Melitor, Thymanax )
   Vortioxetine ( Brintellix, Trintellix )
   Vilazodone ( Viibryd )
   Bupropion ( Elontril, Wellbutrin, Zyban)
   Atomoxetine ( Strattera )
   Maprotiline ( Deprilept, Ludiomil, Psymion)
   Fluvoxamine ( Fevarin, Faverin, Floxyfral, Dumyrox, Luvox )
   Amitriptyline ( Saroten, Sarotex, Elavil, Endep )

   1. AIBOLITAS

    Anti psichotikas (neuroleptikas) dydziausia ir pavojingiausia psichiatirjos artilerij a, chemine lobotomija dar vadinama..grubiai ir primitiviai blokuoja D2 potipo dopamino receptorius skirtingose smegenu dalise ir visamie kune..is ten galaktoreja, amenoreja, dismenoreja..ginekomastija, depresija, bukumas, disforija, nerimas, kliedesiai, haliucinacijas, visi negativi sizofrenijos simptomai.. nevaisingumas, osteoporoze, kaulu luzai.. smegenu, krutines, zarnyno navikai ir tt, stipri pavojinga visceralini vidurinis nutukimas, kai riebalai atsiranda tarp organu..paskui sirdies kraujagisliu ligas, infarktai, insultai..hipertenzija..endokrininiai sutrikimai..Blokuoja D 2 receptorius, ekstrapiramidineje smegenu dali, kuri atsako uz judesius…ir ne tik..organizme mazai ka gali veikti be juodo branduolio..is ten tokie neurologiniai sutrikimai kaip distonija, akatizija, parkinsonizmas, veliavoji diskenezija..ir neuroleptinis piktybinis sindromas, kuris atsiranda kai zmogus vartoja neuroleptikus, keliasi temepratura, dusulis, seiles iki grindo, raumenu spazmas, jeigu ne padeti iskart zmogus mirsta daznai. Pagal narkologija skaitosi kad sukelia kaip ir antidepresantai rikoseto sindroma, o ne priklasomybe, istikruju zmones kencia kai ne tik greitai nuima preparata..ir kencia nuo visu kitu simptomu.

    Haloperidolas ( Haldol, Senorm, HaloperidolRichter, HaloperidolDecanoate )
    Quetiapine ( Seroquel, Ketipinor, Kventiax, Hedonin, Ketilept, SeroquelXR )
    Clozapine ( Leponex, Alemoxan, Clozaril )
    Olanzapine ( Zyprexa, Zalasta, Lapozan, ZyprexaVelotab, Zolafren, Zolaswift, ZYPADHERA )
    Risperidone ( Rispolept, Risperdal, Medorisper, Rispolept consta, Aleptolan, Risset, Rispen )
    Paliperidone ( Xeplion, Trevicta, Invega )
    Amisulpride ( Solian, Deniban, Amazeo, Amipride ,Amival, Soltus, Sulpitac, Sulprix, Socian )
    Aripiprazole ( Abilify, AbilifyMaintena, Zykalor, Aristada, Aricogan, Arisppa ,Lemilvo, PAXIFOR )
    Brexpiprazole ( Rexulti )
    Cariprazine (Vraylar, Reagila)
    Ziprasidone ( Zeldox, Zypsilan, Geodon, Zipwell )
    Lurasidone ( Latuda )
    Iloperidone ( Fanapt, Fanapta, Zomaril )
    Asenapine ( Saphris, Sycrest )
    Tiapride ( tiapridal, Italprid, Sereprile, Tialaread, Tiaryl, Tiaprim, Tiaprizal, Sereprid )
    Sulpiride ( Eglonyl, Dogmatil, Dolmatil, Espiride, Modal, Prometar, Sulpor )
    Flupentixole ( Fluanxol, Depixol)
    Chlorprothixene ( TRUXAL, Cloxan, Taractan )
    Promazine (Sparine)
    Levomepromazin ( Tisercin ,Nozinan, Levoprome, Detenler, Hirnamin, Levotomin, Neurocil )
    Zuklopentixole ( Cisordinol, Clopixol, Acuphase, CisordinolAcutard, CisordinolDepot )
    Lumateperone ( Lumateperon )
    Sertindole ( Serdolect, Serlect )
    Thioridazin ( Melleril, mellaril, Sonapax, Thioril)
    Periciazine ( Neuleptil, Aolept, Apamin, Nemactil, Neulactil, Periciazinum, Propericiazine )
    Fluphenazine ( Prolixin, Moditen Depo )
    Trifluoperazine (Triftazin, Eskazinyl, Eskazine, Jatroneural, Modalina, Stelazine, Terfluzine, Trifluoperaz )
    Thioproperazine ( Cephalin, Majeptil, Thioperazine, Vontil )
    Perphenazin ( Trilafon, Trilifan, Etaperazine, Ethaperazine, Decentan, Emesinal, Fentazin, Perphenan )
    Melperonas ( Bunil, Buronil )

    1. DAKTARAS AIBOLITASSS

     Normotimikai, Antikonvulsantai, Prokinetikai ir tt kai kurie is situ „vaistu” taip pat sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe. cerucal veikia kaip neurolpetikas, domperidone taip pat. Daznai sitie preparatai skyriami ne pagal parodymus, ne tik tiems kurie serga epilepsija, bet ir kitiems visiems is ejles kaip kiauliams..

     Pregabalin ( Lyrica, Pragiola, Pregamid, Brieka )
     Lamotrigine ( Lamictal )
     Gabapentin ( Neurontin, Gabagamma, Gordius )
     Carbamazepine ( Tegretol, Finlepsin, Carbatol, Carbalex )
     Lithii Carbonas (Quilonum retard, Contemnol )
     Acid valproic ( Depakine Chrono, convulex, Valproate sodium)
     Natrii valporate ( depakine , orfiril , absenor)
     Parkopan ( Cyclodol, trihexyphenidyli hydrochloridum)
     Cabergoline ( Dostinex )
     Bromocriptine ( Parlodel )
     Biperiden ( Akineton )
     Dicycloverine ( dicyclomine, Bentyl )
     trigan d ( dicyclomine + Acetaminophen (paracetamol) )
     Metoclopramide ( Cerucal )
     Domperidon ( Motilium, Oroperidys )

 31. DAKTARAS AIBOLITAS

  youtube com/watch?v=9WH3HPTChkQ

  Na baudziaviniai valsteciai, jus nori ne tik skiepyti kaip kiaulius priverstinai bet ir nuo geguzes 2019, lietuvos valstybe, uzsimane, be teismo sprendimo, kiekviena sodinti i psichuska priverstinai, ir daryti ten su jumis ka tik panores, gales musti, pumpuoti su psichiatrine narkota, nuo kurios zmogus tampa baubuojanciu gyvunu, kuris praranda samone, sukineja skausmingai visa kuna, leizuvis iskrenta, seiles iki grindo.. atsiranda ziauri busena , disforija, nerimas.. nekontroliuojamas zadas begioti, mintis vietoje, trinti rankomis tai akatizija vadinasi…paskui parkinsonizmas..zodziu zmogus jaucia save kaip pragare, nervu pazeidimai, veliau gali atsirasti.. navikai, osteoporoze, kaulu luzai, infarktai, insultai, raumenu degeneracija, stiprus pavojingas vidurinis nutukimas kai riebalai tarp viduriniu organu, diabetas 2 tipo, nevaisingumas, ir taip toliau..ir tai negriztamai..dar piktibinis neuroleptinis sindromas gali atsirasti, tai visu raumenu suspaudzia, auksta temepratura, zmogus pradeda dusti..be pagalbos mirsta..o.kadangi psichiatrus niekas nekontruolioja, kontrole tik tarp savuju, jie ir siandien isidirbineja ka tik panores…jie gali ka nori su jumis daryti..vienas bahuriukas pasakojo, kad jos motina dirba psichuskei kur senukai guli, tai pumpuoja su neurolpetikais, pastovei lavonus isnesa, zodziu grizta baudziamaja psichiatrija, kaip buvo prie sovietu, tarybiniais laikais..kada i psichuskes sodino valdzios priesus.

  video rodo viena is ekstrapiramidininiu sutrikimu nepagydoma, konkreciai umine distonija, tai psichiatriniu tableciu pasekme, gali atsirasti iskart, arba veliau ir dazniausiai negriztamai. O kadangi psichiatrines tabletes sukelia kaip fizines ligas, taip ir psichines, paskui nieko neirodysit, pripumpuos su psichiatrine narkota, ir pasakys kad toks ir buvot. Nors kaip zinau ir siandien mentai be teismo sprendimo veza i psichuska. Tai kad bukit akuraciai, filmuokit nusikaltelius baltose chalatose ir ne tik baltose, kad paskui butu irodimu, kad esat sveikas, ir esat zmogus o ne dramblys, ir po sienos ne begiojot, o tai uzrasis i med knygele ka tik panores..butinai filmuokit.

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   klonazepanas tai stiprus antikonvulsantas, jis dar greiciau nei kiti benzodiazepinai sukelia priklausomybe, per 10 dienu..mirtazapine sedacinis antidepresantas..kuris turi toki saulutini efekta kaip stipri sedacija, kuri pasireiske iskart..na nezinau del ko jums skyre..psichotropines visi daro zala organizmui fiziskai ir psichiskai.

   1. DAKTARAS AIBOLITAS

    Pagal standartus klonazepamas ne israsomas kai nerimas, o tik kaip antikonvulsantas..nors turi ir visu kitu benzodiazepinu efektu.. seip benzodiazepinai tai vienkartiniai vaistai..ju ilgai vartoti negalima ir nera prasmes.

   2. Lina

    Ką reiškia stipri sedacija?mirtazapine sedacinis antidepresantas..kuris turi toki saulutini efekta kaip stipri sedacija, kuri pasireiske iskart.
    Ačiū

 32. Pavel

  Sveiki nenoriu jau gyvent su tableciais , savijauta vis blogeja ir blogeja , nuoriu tik mirt , gal kas nori kartu nes venam baisu , palikit savo emaila.

   1. robertas

    sveiki,kokios pasekmes ilga laika vartojant xanax?pavartojau menesi 0,5 tablete per puse,staigiai meciau,dabar nemiga konkreti,nukrito temp.

    1. DAKTARAS AIBOLITASSS

     per 2 savaites trankvilizatoriai sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, fizine reiske bus abstinencija, lomkes, nauji simptomai kai ilgai vartoji arba mazini doze..zmogus pastovei kelia doze, bet efekto vistiek nera kokas buvo..atsiranda nemiga, lomkes, nerimas…mesti reikia po truputi..bet jeigu jau yra priklausomybe, nors ir po truputi mesti vistiek bus lomkes..savaite ar 2..tada reikia ne benzodiazepininius raminancius kol meti vartoti, kad blogai labai nebutu. jeigu nelabai blogai tada galima nuimti ir be pagalbiniu vaistu.

 33. Juozas

  Per kiek laiko ir po kiek patarsite mažintibromazepamą. Vartoju po 3 mg prieš miegą apie pusmetį. Pamėginau nuimti ketvirtį, tai atbudau naktį 12 val ir nebeužmigau. Ryte skauda galvą, krečia drebulys… ką galit patarti?

  1. Pavel

   Sveiki tokia problema pradejau vartot antideprisantus ir neuroleptikus ir dingo miegas dabar be ju miegot negaliu , ir jauciausi vis blogiau ir blogiau mintis pastoviai apie savizudybe eina , ar imanoma atsistatit miega su Marihuanos pagalba . Gal kas turi toki patirti ir gales patart.

    1. DAKTARAS AIBOLITAS

     kokia neuroleptiku ir ad doze?? kiek laiko vartoji..pavadinimai?? del ko??? neurolpetikai depresijai ne israsomi..

 34. Ramunė

  Sveiki, norėčiau pagalbos. Po 2men neintensyvaus vartojimo kokaino, pajaučiu baimėd jausma, bijau zmoniu, bijau eiti į parduotuve, einu tik greitai apsipirkti ir tuoj pat grįžti namo, svaigsta galva. Daug laiko guliu lovoje, nėra laimės, baimės jausmas, susijaudinant jaučiu širdies permušimus. Stengiuosi save visaip raminti, kad tai greitai baigsis bet jau 1men laiko viskas, tas pats galvos svaigimas, baime. Negeriu jokiu antidepresantu, geriu tik raminacia arbata ji man kiek padeda. Geriau vitaminus atsistatyti savo organizmui. Tačiau, galbūt galite patarti kas man galetu sumazintu kiek galvos svaigima, bei baimes jausma? Nezinau, kaip man sau padėti. Stengiuosi save kontroliuoti, bet kartais tai tiesiog yra neįmanoma.

  1. Rūta

   Ramune, sveika, nieko nelaukite ir vykite pas psichiatrą. Psichikos sutrikimai yra nestabilūs ir neprognozuojami. Patariu mažiau skaityti internete esančias analizes, apie žmones, kurie serga. Mažiau bijosite. Užsiimkite veikla: dainuokite, šokite. Patarčiau apsilankyti Ąžuolyno klinikoje. Supratingi medikai. Pati iš to išsikapsčiau, linkiu ir Jums to paties. Tik nedelskite. Susiraskite harmoniją. Gražių Jums Naujųjų metų.

    1. psichiatrai tai zudikai

     Jums reikia atistatyti organizma, ligonineje, detoksikacijas daryti ir panasei..lietuvoje jeigu pasodins parazitai ant psichotropines tai pasodins visam gyvenimui, lietuvos alegdyytojai tai nusikaltetliai.

    2. Edita

     gal Fluanxol ? man ji israse gydytojas po skyrybu, kad sustabdytu nesustojama istisini verkima.Labai padejo.

 35. Juozas

  5 metus sergu sunkia depresija. Kęstutis kartus gulėjau ligoninėj. Visus 5 metus geriu psichiatro paskirtą olanzapiną vakare po 5 mg, mirtazapiną po 30 mg vakare ir kadangi pradėjau visai neužmigti, apie pusę metų geriu leksatonilio po 3 mg tabletę. Pradėjau atbusti pirmą Val ir nebeužmigti. Po to visą dieną labai bloga. Pradėjau atbudęs išgerti tabletę stilnoxo ir vėl užmigdavau. Dabar stilnoksas po kokių 3 mėn nustojo veikti. Išgeriu vakare olanzepiną, mirtazapiną ir leksotanilį, pamiegu maximum 3-4 val. Po to visą naktį kankinuosi nemigoj, ateina labai lėtai diena. Dieną nerimas, drebulys, beveik visai nevalgau, bloga, baimė ir tt. Netekau svorio 8kg. Noriu žudytis, tik bijau ir nežinau kaip. Padėkit man, jei įmanoma. Bandžiau mesti leksotanilį, mažinau po ketvirtį tabletės, nustojau visai miegoti, abstinencija. Noriu tik mirti.

  1. Nezinomas

   Juozai,
   Kaip bebutu sunku jus turite suprasti,jog yra del ko gyventi jus turite stengtis bandyti issikapstyti is tos situacijos kurioje dabar esate. Kreipkites i daktarus,artimuosius pasidomekite turi buti linija kuri padeda dorotis su tokiomis baisiomis mintimis. Mes visi zmones ir visi nesame savo nasta,toks jau toks gyvenimas visko atsitinka ir reikia ieskoti savyje stiprybes. Prasau pazadekite,jog nepasiduosite! Mes jus suprantame,jus esate ne vienas! Milionai zmoniu visame pasaulyje jauciasi taip pat Kaip jus! Nenuleiskite ranku ir laikykites! As tikiu,jog jus sugebesite pasveikti! Linkiu jums daug stiprybes!

   1. Jin

    Juozai, skubiai kreipkites i psichiatra. Tikrai jums pades. Tik profesionali pagalba padeda ir isgelbeja.

   2. DAKTARAS AIBOLITAS

    keiskit psichiatra kad nuimtu jums psichotropines, nes tiek daug vartoti, ir tiek ilgai, tai jus zudo o ne gydo..prie ko cia depresija ir neuroleptikas olanzapinas kuris israsomas sizofrenikams? kokia jusu diagnoze? pas jus yra kliedesiu prie depresijos? psichoze?

    1. Susidomejau

     Daktaras Aibolitas, ar būtų galimybė su tavim susisiekti pokalbiui, vartoju vaistus neesu kažkoks ten labai didelis ligonis bet čia paskaičius tavo komentarus pradedu tikėti tavim, jog psichiatrija labai didelis verslas kuris negalvoja apie žmogų o kaip sau į kišenę daugiau pinigų įsidėti, galim apie tai pakalbėti man daug kas įdomu ir turiu tau nemažai klausimų. Tai pridėk savo skype ar kitus kontaktus

  2. Audrius

   Sveiki Juozai,
   kokios specializacijos (psichiatras/šeimos ar…) gytytojas jums išrašo vaistus?

  3. Sara

   Butinai vykite pas psichiatra gera ir Jums tikrai pades. Reikia pagulet ligonineje, lankyt psichoterapijos ivairius uzsiemimus, bendraut su psichologu. Pasveiksite.

 36. Agne

  Drauge vartoja nelegalius stimuliantus ir praejus ju poveikiui jaucia didziuly nerima baime ir atsiranda dar didesnis noras dar ir dar kartoti stimuliantu vartojima ar galima prasidedant nerimui jai isgerti pvz xanax?ar nekenks sirdziai?bandziau atkalbeti nuo ju vartojimo bet veltui

  1. marchius

   jeigu vartoja stimuliantus tokius kaip metamfetaminas ar amfetaminas,tai kai poveikis mazeja,tada prasideda dazniausiai paranoja stipri,baime,nuovargis.blogiausia tai kai prasideda paranoja,tau atrodo,kad vyksta kazkoks samokslas pries tave,kad visi yra susimoke pakenkti tau kazkokiu budu,tai tuo laiku geriausiai,kad butu zmogus salia kuris nera pavartojas,kad butu kas nuramintu del paranojas ir siaip del kitu blogu dalyku kurie atrodo,kad nutiks. benzodiazepinai labai padeda ,jeigu zmogus nera priprates prie benzodiazepinu tai jam gal uztektu net ir poros tableciu,o jei jas daznokai vartoja tai kokiu 5 turetu uztektiir prie viso to dar isgerti koki buteli alaus.tada po biski turetu viskas atsistatyti i vietas.prie tu nemaloniu pojuciu kaip paranoja labai prisideda nemiga,nes pavartojus gultis i lova ir bandyti uzmigti net neverta,nes jokiu sansu uzmigti niera,nebent kaip sakiau prigerti diazepinu ir alkoholio siek tiek ir gerai issimiegoti,ir viskas bus vel ok.

   1. DAKTARAS AIBOLITAS

    negalima alkoholi su benzodiazepinais, o tavo draugei reikia mesti vartoti narkota ir viskas atistatyis.

 37. neurofiziologas

  neuroleptikai antipsichotikai sukelia ir sizofrenijos simptomus

  Neuroroleptinis deficitarinis sindromas

  Taip pat labai daznas afektinis ir kongetivinis sutrikimas, tai yra zmogui kuris vartoja neuroleptikus atsiranda sizofrenijos deficitarinis sindromas. Deficitarini ( negativi) sizofrenijos simptomai..tai apatija kai zmogui visai nera jokiu jausmu, noru ir taip toliau, sedi vietoj, abulija, tai visai nera valios atistoti pvz ar kazka veikti..zmogui pilnai nera nei emociju nei valios..sunkiai galvoti..autizmas ir taip toliau. Zmogus neturi jokiu motivaciju, galva darosi tuscia, vatine, zmogus negali sukoncentruoti demesi . Gali atsirasti depersonalizacija, derealizacija, ne kaip sindromas kitose psichikos sutrikimose, o del neuroleptiku, arba kitu preparatu kurie veikia dopamina, kurie yra neurotropines.

  Hiperjautrumo psichoze Veliavoji psichoze

  tai zmogui kuris vartoja neuroleptikus, ar mazina doze, ar keicia i kita neuroleptika, arba reciau kai vartoja kitus preparatus kurie veikia dopamina, atsiranda visi psichozes , sizofrenijos simptomai, produktivios ( pozitivios ) haliucinacijos, kliedesiai, pseudohaliucinacijos, automatizmai ir deficitariniai ( negativios ) ir neurologiniai pazeidimai tai yra diskenezijos ar hiperkinezai visokios apie kurias rasiau. Atsiranda betkam ir zmogui kuriam yra psichikos sutrikimu , depresija ar sizofrenija ir zmogui kuriam nera jokiu psichikos sutrikimu.

  Neuroleptiku atsisakimo sindromas

  Kai greitai nuimi neuroleptikus grizta visi simptomai kurie buvo pries vartojant neuroleptikus antipsichotikus, ir dar sunkiau. Tai rikoseto efektas.

 38. neurofiziologas

  Dabar konkreciau apie esktrapiramidines sutrikimus

  Distonija umine

  tai nevalingi lieti arba pasikartojancias greitos raumenu spazmai, dubens raumenu, veido, galuniu, kaklo..tai keicia kuno padeti, kunas sukasi, lenkasi pirmin arba atgal..gali but skausmai, atidarosi burnas, ar stipriai uzdarosi.. islenda leizuvis..galva lenkasi atgal, i prieki i sonus.. kai yra veido spazmai, tai puse veido zmogui gali suspausti, gali net gerkle suspausti, ar balso klostes..akys stipriai atidarosi..arba uzdarosi, arba ziuri i virsu i apacia..i sonus..ar suveda taip kaip zmogus ziuri ant savo nosi..zodziu ziauriai atrodo..bet distonija gali but genetine is prigimtes, del galvos traumu.infekciju..uzdegimu..ir taip toliau…bet dazniausiai del neuroleptiku antipsichotiku. Siandien dar atskiria veliavoji distonija, kuri gali atsirasti po keleta metu neuroleptiku vartojimo, tai nepagydomas invalidizuojantis sutirkimas.

  Akatizija umine

  tai ir psichine ir fizine patologija.. tai nemalonus vidurinis nerimo jausmas, diskomfortas, ir fiznis nerimo jausmas ypac kojose.kai zmogus turi pastovei judeti, jis pradeda vaikscioti, negali nei sedeti, nei guleti, minasi is kojo ant koja, trina rankomis Akatizija gali atsirasti iskart kai duoda neuroleptikus.. arba kai dydina doze arba kai keicia neuroleptikus, arba kai atsisako neuroleptiku.. ir tai gali trukti net keleta dienu ir daugiau..net iki puse meto..stipriau ar silpniau..jeigu ilgiau nei 6 menesio tai jau yra chronine akatizija.. ir visa tai ejna su neuroleptine disforija. Ziauri busena. Siandien dar atskiria veliavoji akatizija kuri atsiranda po daug menesiu ar metu neuroleptiku vartojimo ir dideja kai nustoja vartoti..ir kai vel pradeda vartoti, vel trumpam praeina, ir vel atsiranda dar stipriau .Po atsisakimo nelabai praeina, gali lengveti tik labai ne greitai, daug menesiu ar metu..o dazniausiai visam gyvenimui.

  Neuroleptinis parkinsonizmas

  Tai sindromas pasireiske to kad raumenis suspaustas, yra tremoris rankas pvz greitai juda, zmogus nevalingai krato ranka tokiu greiciu po 6 kartus per sekunde, arba krumpliaracio simptomas, jis juda ne tolygiai, o pertrukiais, kai pvz kazka paimti nori su ranka. zmogui sunkiai koordinacija laikyti, gali griuti. Atsiranda dazniausiai per pirmos savaites neuroleptiku vartojimo buna ir veliau.

  Veliavoji diskenezija

  tai judejimo sutrikimai, raumenu spazmai, kurie atsiranda po kurio laiko neuroleptiku vartojimo..ir kai zmogus jau nebevartoja dar tesiaisi menesius , metus, o dazniausiai visa gyvenima. jeigu placiai ziureti tai reiske viska iskart ir distonija gal but ir akatizija ir tikai, ir tremoris..bet jeigu konkreciai ka dazniausiai turi omeni, tai nevalingi judesiai kazkur po 2 kart per sekunde, del raumenu pazeidimu neuroleptikais, veido darkymasi, leizuvi rodo, ar burnoje taip daro kaip saldine brunoje, taip ir vadinasi saldaine burnoj simptomas. ar kaip varle gauda muse su leizuviu tokias judesiai .. lupos juda, skirtingai gali but kyskio simptomas, gali but kaip kramta kazka, na ir jeigu placiau tai gali viska judet ir rankos ir galva pecios kojos, kakla, gerkles spazmai, plauciu raumenu spazmai, rietas kviepavimas, sunkiai praryti, sunkiai kalbeti, zmogus tada kalbai letai, silpnai ir taip toliau.

  Piktybinis neuroleptinis sindromas

  Tai apsinuodijimas faktiskai, gali atsirasti kaii zmogus vartoja neuroleptikus, tada keliasi temperatura, prakaita, dusimas, seiles, melinejimas, spazmai., mutizmas, negativizmas, koma ir kita.. reikalinga greitoji pagalba, reikia atskirti nuo seratonino sindromo, cholinerginio sindromo ir taip toliau.

  1. Aurelija

   20metu vartoju lorafena,xanaxa(po 10tableciu per diea₽,stilnoxas,imovane,clonazepamas,visi zepamai,dideliais labai kiekiais,beveik visada maisau su alkoxoliu,negaliu nutraukti nei to,nei to.Lomkes,nemiga,baimes,halionkes,lb auga svoris,neturiu isvis energijos,lankau psixologus,psixiatrus,reabilitacijas..padekit..as žudau save

   1. DAKTARAS AJBOLITAS

    tau detoksikacija reikalinga narkologijos skyriuje..ar gera toksikologa rask..kad nuimtu tuos preparatus po truputi…ju reikia mazinti,po truputi po puse tabletes..kas 2 savaites..

    1. Ausra

     Daktare vartoju xanax po 1mg y diena 4 tabletes taip jau virs metu negaliu nezinau kaip nutraukti valgyti visai negaliu svoris nukrito per 2men 12kg nerimas krutines drebinimas nervai ir nuotaika keiciasi kas valanda ka man daryt kaip sumazinti juos cia Londone negaliu pasakyt kad geriu nes as juos perku per interneta jie man pasakys gydykis kaip nori ka patartumete dyrbu pardaveja baigiu isproteti ir darba prarasti

     1. Audrius Batisa

      Labas Aušra, visų pirma pradėkite maitintis, kad ir per prievartą. Su maistu gauname ir vitaminų ir kitų reikalingų medžiagų. Taigi Vaistas numeris vienas dienotvarkį su maitinimusi, miegu, sportu, skaitymu, darbu. Papildomais vitaminais. Jeigu visgi neinate pas gydytojus dėl xanax, tai mažinkite dozę, palaipsniui. Matau, kad keturi kartai po 1mg. Pradžiai padarykite tris, taip pagyvenkite savaitę ar mėnesį. Ir taip toliau.

      BŪTINAI valgykite maistą ir gerkite vandenį!!!

      P.S. Kelias nebus lengvas bet įmanomas.

 39. neurofiziologas

  Kaip neuroleptikai antipsichotikai pazeidzia ekstrapiramidine smegenu sistema, kuri ejna apeinant piramidines sistemos ir atsako uz judesius, raumenu tonusa ir poza. Sutrinka judesiu kokybe ir kiekibe, taip ir raumeniai gali suketeti taip kad zmogus negali pajudeti.

  Ekstrapiramidines sutrikimai gali but ir po galvos traumos, bet dazniausiai ekstrapiramidines sutrikimus sukelia vaistai, tada tai vadinasi vaistinis ekstrapiramidinis sutrikimas ar sindromas..tai tie vaistai kurie veikia dopamino sistema. Ir dazniausiai tai neuroleptikai antipsichotikai daugiau nei 90% atveju, taip pat gali padaryti kai kurie antidepresantai, antikonvulsantai, litis, gastroenterologijos prokinetikai, tokie kaip motilium ar cerucal.

  Neuroleptiniai ekstrapiramidiniai sutrkimai ( neuroelptinis sindromas ) tai tokie sutrikimai kaip distonija, akatizija, parkinsonizmas, tremoris, atetoze, choreja, tikas, mioklonija, stereotipijos, veliavoji diskenzija ir kiti giperkinezai. Taip pat i neuroleptini sindromas iejna piktibinis neuroleptinis sindromas, tai uminis apsinuodijimas, temperatura, dusimas, raumenu suspaudimas, seiles iki grindo, tada reikalinga greitoji pagalba, 10% zmoniu mirsta.

  Be ekstrapiramidniu sutrikimu, yra ir kiti neurologiniai sutrikimai kuriuos zmones negali kenteti kaip ir akatizija ir distonija ir atsisako nuo neuroleptiku antipsichotiku vartojimo. Tai tokie sutrikimai kaip neuroleptine disforija, neuroleptine depresija, agedonija, kurie trunka metais.. kai zmones neturi isvis jokios nuotaikos, o ne tai kad bloga nuotaika.. galva tuscia, vatine galva, arba gali but ziauriai bloga nuotaika. Dar buna neuroleptine encefalopatija, kai toksiskai pazeidzia smegenus. Jau nekalbu apie tai kad zmones po neuroleptiku jokiu garsu negirsi, tik triuksma, kiti ziuri i knyga mato figa, kiti sako kad jiems skyle galvoje..arba sako kad atrodo kad ju kunas ejna prekije, dumas pries akys ir taip toliau..

  Kai yra akatizija ir neuroleptine disforija, depresija labai dydele savizudybes rizika.

  Beto neuroleptikai daznai sukelia, metabolini sindroma, svoris dideja iki 50kg ir daugiau..pavojingai, cukrinis diabetas, cholesterenemija, aterialine hipertenzija ir taip toliau..

  Taip pat neuroleptikai antipsichotikai sukelia hiperprolaktinemija, pakelia prolaktina. ..sukelia ginekomastija, seksualines disfunkcijas, impotencija, gadina spermatozoidus, menesiniu sutirkimas, osteoporoze, kaulu luzas, galaktoreja, navikus smegenije, krutineje ir taip toliau…..taip pat del to gali but nevaisingumas , taip pat sukelia psichikos sutrikimus depresija, psichoze, nerimas, nervringumas, zmogus pavargsta, oda sausa, prakaita..taip pat akne, skausmai, blogas atmintis.. ir taip toliau..

  Aisku prolaktinas gali keltis trumpam, kai zmogus valgo, miega, arba sekso metu..ir ilgam kai moteris nescia, ar maitina..bet tai visk anepavojinga, o neuroleptikai sukelia ilgam stipriai ir pavojingai.

 40. neurofiziologas

  neuroendokrininiai sutrikimai, nuo neurolpetiku antipsichotiku

  hiperprolaktinemijos sindromas, tai menstruacijos ciklo sutrikimas, galaktoreja, seksualines disfunkcijas, krutines suketejimas ir skausmai, ginekomastija, osteoporoze.

  metabolinis sindromas arba sutrikimai, nes sindromas jie keiciasi endokrinologioje, o sutrikimai tai platesnis sutrikimas, tai kuno svorio padidejimas, net iki nutukimo ( neuroleptinis nutukimas ), abdominalinis ( visceralinis, vidurinis ) nutukimas , jeigu kalbeti apie neurolpetikus,( tai kai riebalai ne po uodos o ten kur organai, tai pavojingai, ir veda prie daug sirdies ligu ir diabeto ) , hipergligemija, displidemija, arterine hipertenzija.

  Polimorfinis sindromas, tai simptomai is pirmu 2 sindromu, tai naujas sindromas, nes taip danizuaisiai ir buna.

  Disterioze , tai ne tik skydliaukes hipoterioze ar hiperterioze , o viskas kartu, irzlumas, prakaita, tachikardija sako apie hiperterioze, silpnumas, pagreitejas nuovargis, padidejas odos sausuma, tai sako apie hipoterioze ir taip toliau, o cia viska kartu. Tai viska neuroendokrinines disfunkcijas, nes endokrinines salutines tai ne toks platus supratimas. Nes reikia ir rizikos faktorius ziurek, ir farmakogenines ir taip toliau. o endokrinines sutrikimas tai dazniausiai tik farmakogenines.

  pagal populiaruma hiperprolaktinemija, gali but nuo 2 iki 100%, ziurint kokie neuroleptikai, metabolinis sindromas iki 50%, kuno svorio padidejimo neuroletpnis nutukimas 40 – 90 %, cukrinis diabetas 2 tipo 14 – 17 %, disterioze 20 – 50 % polimorfinis sindromas apie 30 % ypac nuo haloperidolo, risperidono, amisulpirido, olanzapino , clozapino, quetipino. ir dazniausiai jeigu jau sukele tabletes diabeta tai jau po atsisakimo dazniausiai neisniks ! bet diabeta gali sukelti ir antibiotikai, ir priesuzdegiminai, hormonalines, steroidai, diuretikai, betablokatoriai, ir taip toliau.

  Hiperprolaktinemijos sindromas, atskirai, pas moteru reproduktivinio amzio 48 – 93 %, pas vyru 42 – 47 %

  pati hiperprolaktinemija 2 – 100 % atveju, menesiniu sutrikimai iki 5 – 85 %, galaktoreja iki 90%, libido sumazejimas, iki 85 % atveju, ejakuliacijos ir erekcijos sutrikimai, 0.5 – 15 %, oligozoospermija ir nevaisingumas 5 – 15 %, ginekomastija kai pas vyru krutine dideja, tai 6 – 23 %, osteoporoze, 57 % vyr 32 % mot , bet tai nebutinai, kiti duomenis rodo kas pas moteru dazniausiai osteoporoze, nes pas osteologus ne visi ejna, kiti ziuri tik kai jau yra kaulo luzai tada tik. Imptotencija, dismenoreja, amenoreja, girustizmas kai pas moteru plaukai visur pradeda augti kaip pas vyra pereferioje ir visa kita tai kai ilgiau vartoja, ir ne gydo prolaktinemija, toliau, ejna sirdies sutrikimai isemija ir mirtis, osteoporoze, nevaisingumas, cukrinis diabetas, ir navikai pvz hipofizes adenoma. Pvz krutines navikai pas moteru kurie vartoja neurolpetikus 10 kart dazniau nei populiacioj ypac po 40 metu. Bet hiperprolaktinemija buna be visu situ sutrikimu.

  Ir visa tai del neurolpetiku poveikio, jie blokoja D2 dopamino receptorius kur hipotalamus, seratonino 1a, 2a , 2c receptorius, kur hipotalamus, histamino h1 receptoriu blokada, beta adreno receptoriai hipotalame.

 41. Lina

  Šizotipinis sutrikimas:
  Vaistai:
  pradžia -raminamieji lexotanil (beveik jokio poveikio)(pusė metų)
  pagrindiniai – haloperidolis(6 mėnesiai) ir olanzapinas (4 metai) (beveik jokio poveikio, šalutiniai – svorio padidėjimas, pasunkėję simptomai, mažinant dozę simptomai beveik išnyko)
  pabaiga – olanzapinas 5mg (sumažinus sumažėjo svoris į įprastą ir sumažėjo kiti simptomai, kai kurie dingo visai) raminamieji loransas (pradėjo veikti, vartojama reikalui esant, nors ir norisi dažniau, tačiau reikia atgaivinti įprastą smegenų imunitetą, nežinia ar pavyks, bet prošvaisčiai yra).
  Gydytoja siūlė mesti raminamuosius po truputį, mečiau net į ketvirtadalį tabletės dalinau, praėjo bevek be jokių šalutinių, vartojama dabar tik pagal reikalą, stengiamasi atgaminti, atgaivinti natūralų organizmo procesą.
  Sutrikimai liko, tik netokie skausmingi, kiek įmanoma buvo suvaldyti asmeniškai, kaip ir minėjau vaistai pradėjo veikti tik nutraukus kitus vaistus ar sumažinus dozę iki minimumo. Dabar paprasčiausia sutrikimą išgano raminamieji, tačiau šis malonumas brangiai kainuoja, priklausomybe ir nesugebėjimu naturaliai pagaminti reikalingų medžiagų laiku.

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   Sizotipinis tai nekonkreti diagnoze, tarpautine sveikatos organizacija nerekomenduoja statyti toki..tada galima piktnaudziauti ir visiems statyti sizotipine kas bebutu…kokie konkreciai simptomai??

   haloperidolas, tai senas 1950 metu neuroleptikas, nuo jo blogo daugiau nei gero…beto tai stiprus stacionare turi tik skyrti…o ene ambulatorioje ! olanzapine naujesnis bet taippat daug salutiniu..neurolpetikai seip sau neturi but skyriami..o haloperidolo maza doze kaip tik sukelia psichoze ! ir dydele doze daro is zmogaus darzove, gali sukelti akatizija vidurini nerima, nora judeti negali zmogus save suvaldyti ..svorio dudejimas, vidurinis, o paskui insultai ifarktai, diabetas..navikai , navaisingumas, osteoporoze ir taip toliau..tai gana rimti preparatai.

   lexotanil tai bromazepam, o loransas tai lorazepam..tai benzodiazepininiai trankvilizatoriai agonistai gama amino sviesto rugsties, pagrindiniu stapdanciu neuromediatoriu smegenise..po 2 savaites reguliaraus vartojimi sukelia stipri psichine ir fizine pripratima ir priklausomybe…

   as netikiu kad jums yra sizotipinis arba kokia nors kita psichoze aplamai.

 42. As

  Meskit,kol dar nenusizudet!!!Man sizofrenija haliucinacijos,po kuna begioja vabalai…o viduje lytiskai kazkas su manim santikiauja.Tai tikiu,kad cia nuo vaistu poveikis,jei nenusizudysiu tai mesiu po truputi visus vaistus ir pradesiu ispradziu gal ir egzistuot.bet tikiu Dieva gal jis sugrazins man gyvenima.Ka manot Daktare Aibolite?

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   O pries tai kai pradejot vartoti preparatys, kokie simptomai buvo? del ko paskyre? ir kokius? ir kiek laiko vartojat?

  2. Marti

   Daktare Aibolite kaip numest Haloperidolį vartojamas 4 metai?Po 3×5mg.ir dar ciklodolis 3×2 mg.Kaip numest jog mažiau šalutinių būtų?Kiek domėjaus labai keblu juos numest .

   1. DAKTARAS AJBOLITAS

    o kokia diagnoze? sizofrenija? arba depresija su kliedesiais? kokie simptomai? tiek ilgai vartojant, galima ziauriai atbuketi..ir gauti daug ligu fiziniu ir psichiniu.. jeigu jauciat save gerai, o diagnoze jums per apgaule sufabrikavo..tai galima po truputi mesti..mazinti doze, pridengus su raminanciais.. tai turi daryti tas kas pasodina jus ant situs nuodus.

 43. Asta

  Gal kas galite patarti, nebežinau ką daryti.

  Po operacijos prasidėjo galvos skausmai, tris mėnesius bėgiojau pas gydytojus, nieko nerado, o tai mane vedė tik labiau į neviltį. Po truputį pradėjo trikti miegas, pykino, svaigo galva. Paskutinė mano stotelė – psichiatras. Rekomendavo gerti antidepresantus, anksčiau jokių psichotropinių vaistų nesu vartojus, labai nenorėjau jų vartoti, nes apskritai esu prieš vaistų vartojimą.O čia dar antidepresantai, bet tuo metu maniau, kad tai mano vienintelė išeitis. Buvau be galo pavargusi nuo savo prastos būklės. Kai pradėjau gerti vaistus, prasidėjo košmaras, šalutiniai tokie baisūs, galvojau, kad paskutinioji ateina. Tada sužinojau, ką reiškia nerimas – bebrotiškas nerimas, kai negali nei gulėti, nei stovėti, nei sėdėti; sąnarių laužymas, viso kūno deginimas, oro trūkumas ir dar daug kitų bausybių. Gydytoja sakė, kad tai nuo mano nerimo, bet prieš vaistų vartojimą nebuvo šių simptomų… Tada pradėjau visiškai nemiegoti, tai papildomai skyrė raminamuosiu, man jie nelabai padėjo, tad parinko dar vieną antidepresantą nemigai. Miegas šiek tiek susitvarkė, bet jaučiau apsnūdimą ir galvos skausmą.
  Kadangi aš labai nenoriu tų vaistų tiek daug, tai gydytoja pasiūlė pirmą antidepresantą sumažinti perpus. Tai praėjus kelioms dienoms po vaistų sumažinimo, vėl prasidėjo tas pats, kai pradėjau vartoti vaistus, tik šiek tiek švelniau. Ima nerimas, nors kaip jau sakiau, prieš vaistus jo nejaučiau. Gydytoja siūlo vėl padidinti vaisto dozę, nebežinau ją daryti, ko kiek simptomai mano ligos, o kokie nuo vaistų….

  1. Dalia

   mano draugei buvo labai panasi situacija i tavo, tik jai pazistama medike patare nutraukti vaistu vartojima ir nueiti pasidaryti kraujo tyrima ( ko truksta organizmui), truko vitamino B12 ,kuris ir atsakingas uz musu nuotaka (maziau ar daugiau)…. Taigi pradejus vartoti B12 vitamina po poros dienu pajuto pasikeitimus ,savaites laikotarpiu dingo depresija….

   1. Asta

    Ačiū, ir aš būtinai atliksiu šį tyrimą, esu užburtame rate, nežinau ko griebtis. Gal dar kas turite kokių nors patarimų?

 44. Violeta

  Bet turetu buti gydymas vilniuja nuo tableciu fsihotropiniu priklausomybes nejau negaliu pagyti man ryte reikia 2 tableciu leksatanilio ir vienos sanakso tabletes ant vakaro nes uzeina staigei viskas if sirdis ir nerimas ir baime viskas drebulys kaip pasveikti kur gydytis noriu gyventi kaip anksciau jsu geriu koki 14 m butu kas pasakes kad tai pavojinga nebuciau nei pradejus bet daktarai lpatys lengviausiu budu israso gerk ir jokiu patsrimu
  As noriu suzinoti kur galeciau issigydyti

 45. Egle

  Ar vartojus ilgesni laika xanax ir nustojus vartoti smegenys atsinaujina ar visam laikui lieka paveiktos vaistuku?

 46. Danas

  Sveiki prastai miegu ir labai sunkiai uzmiegu noreciau kad užmigti lengviau geleciau nes dabar isgersiu kokius 2 alaus ir iškarto lengviau uzmiegu tai juos pakeisti norėčiau kokiom tabletem. Gal patarsit. Ir plius jai netyčia isgersiu kokius 3 alaus ir tabletę sumaisysiu su alum kas gali nutikti maždaug kokia reakcija ar tiesiog ilgiau miegosiu ir pns

 47. alg

  Sveiki, vartoju ralanium tabletes(diazepam), Psichatre dabar israse antidepresantu ir sudare gydymo plana pagal kuri reikia mazinti relanium dozes. Sekasi sunkiai, labai sunkiai. Atrodo, kad is viso nepavyks ju nutraukti, priklausomybe labai didele. Is viso vartoju apie 4 metus. Is pradziu bromezepam dabar relanium. I diena 3 abletes minimum. Gal kas nors yra nutraukes siuos vaistus gal galite pasidalinti patarimais??? Mazinant dozes tirpsta veidas ir kas ten tik nesidaro nezinau ka daryti…..

 48. Nezinomas

  Sveiki ,ar yra žmonių vartojančių Olanzapine activis 10mg ,aš geriu vakarais. Vartoju jau šiek tiek ilgiau nei metus. Jaučiuosi tuščias ir mano atmintis atrodo suprastėjusi ,nebera jausmų ,nebesijaučiu laimingas. Patarkit ką daryti ,pasidalinkite ir jūs kokius vaistus vartojat ir ką jaučiat.

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   del ko vartoji? kokia diagnoze? olanzapine tai neuroleptikas, kuris blokoja D2 potipo dopamino receptorius. aisku kad bus tuscia vatine galva ir taip toliau..nes zmogui galvoja su dopaminu.

 49. DAKTARAS AIBOLITAS

  Psichiatrija – šarlataniškas pseudomokslas, o sizofrenija ir depresija – isgalvotos ligos. Psichiatrioje nera objektiviu kriteriju statant diagnoze, viskas pilnai subjektiviai, is kalbu. Nera nei vieno analizo, visi neurotropiniai nuodai skyriami zmonems is lempos. Psichiatrine knygele pagal kuri statomas diagnoze, tai aferistine knygele, kuri pastovei pildoma naujomis diagnozemis ( kurie ikeliami arba reciau nuimami, DEMESIO ! pagal balsavima ! ) kur parasyta ne kaip gydyti, o kaip sufabrikuoti diagnoze ir parduoti ko daugiau psichotropiniu preparatu zmogui. Per 200 metu psichiatrai neisgyde nei vieno zmogaus, o nuzude ir padare invalidais milijonus. Psichiatrija seniai save deskreditavo, psichiatrai nesugeba nei gydyti, nei mazinti narkomanu skaiciu, nei mazinti savizudybiu skaiciu. Tai parazitai kurie ima pinigus is zmoniu, is valstybes, is farmkompaniju, kitu fondu, bet jokiu rezultatu nera. Ar jus galit tiketi zmonems kurie apgaudineja ir neturiu jokiu rezultatu, ne viena meta, ne 2 metus, o 200 metu? Ar gali isgydyti jusu psichine bukle seni preparatai, kurie buvo atrasti netycia, is priesparazitiniu, priesalerginiu, priestuberkulioziniu, anastezijos priemoniu 70 metu atgal ir nauduojami iki siol ?

  Visi psichikos sutrikimai – tai ne ligos, o tik somatiniu ( fiziniu ) ligu simptomai. Gydant realiai organizma, gerinant fizine sveikata, psichikos sutrikimo simptomai isnyksta patys.

  Jeigu alegydytojai ( psichiatrai ) siulis jums vartoti tokia bjaurybe bekit kuo toliau kaip velnias nuo ladano.

  Pavojingu psichiatriniu tableciu sarasas, kurie sukelia agresija, savizudybes, depresija, nerima, apatijas, silpnaprotyste, parkinsonizma, stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, distonija, akatizija, veliavoji diskenzija, piktibini neurolpetini sindroma, pazeidzia nervus ir daznai negriztamai.

  Trankvilizatoriai

  diazepam ( apaurin, diazepeks, relanium, relium, seduxen,valium, Faustan, Lamra, Stesolid )
  bromazepam ( lexotanil, Lectopam, Lexotan, Bromazanil, Durazanil, Gityl, Lexaurin, Normoc, Lexilium )
  lorazepam ir lopirazepam ( lorafen , LORANS, Ativan, Valeans, Tavor, Tolid, Somagerol, Laubeel )
  alprazolam ( XANAX , XanaxXR, Frontin, alprax, cassadan, helex, zomiren, Esparon, Tafil )
  clonazepam ( Klonopin, Rivotril )
  clorazepate ( Tranxene, Novo-Clopate, clorazepate dipotassium )
  Zolpidem ( ambien, Stilnox, Hypnogen )
  Zopiclon ( Somnols, Zopitin, Imovane )
  Zaleplon ( sonata )
  tofisopam ( grandaxin, Emandaxin, Seriel )
  chlordiazepoxide ( Elenium, Librium, Multum, Radepur )
  oxazepam ( tazepam, nozepam, Serax, Adumbran, Azotranquil, durazepam, Mirfudorm, Noctazepam, PRAXITEN )
  estazolam ( Estazolam TC, desmethylalprazolam, ProSom, Eurodin
  midazolam ( dormicum, Fulsed, Versed )
  nitrazepam ( Eunoctin, Radedorm, Berlidorm )
  triazolam ( halcion )
  Flunitrazepam ( Rohypnol )
  Temazepam (Normison, Restoril, Signopam, Euhypnos, Levanxol, Maeva)
  medazepam ( Azepamid, Nobrium, Raporan, Ansilan, Mezapam, rudotel )
  Buspiron ( Spitomin )

   1. Asta

    Manau, kad tikrai visiems aišku, kad šie vaistai nuodai. Tik norėtųsi, argumentų, patarimų, alternatyvos. Nemanau, kad toks jūsų rašymas kam nors padeda. Aš asmeniškai prašiau jūsų patarimo, ką daryti, parašiau, kokius tyrimus atlikau, nuo ko viskas prasidėjo, bet jūs man nedavėte nei vieno patarimo…Dabar nutraukiu vaistus, 8 dienos be vaistų, didelis nerimas, prieš vaistus jo nebuvo.Gal ką patarsite? Ką daryti? Nesuprantu iš kur tas nerimas…

  1. noriu padeti

   Kaip padeti atsikratyti zmogui nuo sios priklausomybes vaistams kurie yra siame sarase net kelios pozicijos kurias naudoja …. kaip padeti ir kuo greiciau ? dingsta atmintis ,pykcio priepoliai , ir pan … duokite atsakyma kaip padeti zmogui su tuo susitvarkyti…
   Lauksiu atsakymo.Ar vienas pats gali zmogus susitvarkys su tuo ?

   1. DAKTARAS AIBOLITAS

    Kokia diagnoze? kokie simptomai? kiek laiko vartoja prepratus? kokius ? kokia doze ? ir kaip jinai jaucia save vartojant?

  2. Sara

   Dakataras Abolitas nusisnekejo ale „daktaras” gydant realia organizma ir gerinant fizine sveikata psichikos sutrikimai dingsta patys. Nu nebkvailinkit zmoniu. Medicina ir yra tam, kad gydytu, niekas nesako , kad reikia arklinem dozem gerti neuroleptikus ir kt psicho vaistus, bet be ju taip pat sergantis neapsieis. Taip ,kad neklaidinkit ezmoniu ir nedarykite anarchijos su savo nihilizmu pries medicina ir baikit postringavimus pries medikus,nes sussidaro vaizdas, kad past is to paties „pasaulio”. Atsirado mat daktaras copy paste padares is interneto svetaines apie vaistus ir parasydamas savo nuomone. Uz tokia nuomone gali tekti ir atsakyti, kad zmones klaidinat.

   1. DAKTARAS AJBOLITAS

    zmoniu klaidini tu ale psichiatriuke…gydyti reikia fizini organizma ir ta daro daktarai , o ne psichiatrai, psichiatrija tai pseudomokalas kuris zudo , blokoja, istverkia visus procesus..zmogus tampa ligoniu ir psichiskai ir fiziskai..lietuvoje sveikiems fabrikuoja depresijas sizofrenijas ir visa kita..99% kas vartoja sita bruda yra pilnai psichiskai sveiki. nuo neurolleptiku antidepresantu benzodiazepinu daugiau zalos nei naudos.

 50. virga

  as ryte geriu po 2 tabletes leksotonilio ir dabar jau reikia po pietu tablete snakso ka daryti noriu atsikratyti priklausomybes prasau padeti nebegaliu taip gyventi

 51. Vilma

  Pažįstu tokį žmogų. Jis vartoja vaistus saujom. Xanax ir Lyrika. Ir matau kaip jis žlunga ir jo psichika išvis pašlijusi. Netvarkingas ir vien vaistai pas jį. Kaip padėti tokiam asmeniui? O aš daugiausiai Valerijoną išgeriu, nes kai matau tokį asmenį, pradedu sirgti. Mano nuomone-stiprūs vaistai tik blogina viską.

  1. Audrius Batisa

   Visais atvejais dėl vaistų vartojimo reikia kreiptis pas gydytojus. Saviveikla jokiu būdu neužsiiminėti.
   Jeigu bendrosios praktikos gydytojas rašo vaistus saujomis. Tada vertėtų dėl šio klausimo apsilankyti pas psichiatrą kuris suplanuotų ir pradėtų taikyti atpratimo nuo vaistų žingsnius.

  2. Vygantas

   Metus vartoju vaistažolės kurios man nuiama visus vaistų šalutinius poveikius. Kaip mieguistuma dienos metu ir jaučiuosi kaip nevartojantis raminamųjų ,.antiphihoziniu vaistų Prieš tai jausdau baimės jausmą, bloga nuotaika.Jegu netekimą.Dabar atvartojes22 metus antiphihoziniu vaistų.Svori nuo 120 sumažėjo iki82kg .Vaistažolių vartojimas ir atsisakimas pridėtinio.i cukraus.Tai mano kredo.o apie gydytojų kurie nepataria kaip gydytis ,ne tik vaistais bloga nuomuone

   1. Anzelika

    O sakykit kokias vaistazoles vartojat?As jau 12m.geriu bromazepamo po 1 tablete per diena,bet dabar jau jei neisgeriu tai atrodo kad mane lauzo visa,dreba visas kunas,nerimas didziulis,labai noriu ju nebegerti bet negaliu,pasidalinkit kaip jums pavyko?Aciu

 52. Aistė

  Vilniuje pagal 12 žingsnių programą veikia tarpusavio paramos anoniminė grupė „Avilys”, skirta asmenims, norintiems nustoti vartoti psichiką veikiančius vaistus.
  Nemokami susirinkimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį 18,30-19.30 adresu Stuokos Gucevičiaus g. 4 / Daukanto a. 1 (Šv. Kryžiaus namai)​.

  1. Robertas

   Labai ačiū už informaciją. Gal būtų galima gauti šv. Kryžiaus namų telefoną ir konkrečius asmenis? Iš anksto dėkoju, noriu kreiptis dėl vaistų nutraukimo, pats negaliu.

 53. Egidijus

  Sveiki, pusantru metu ieskojausi per daktarus kas yra, o budavo uzeina sirdis, uzeina blogumas, jegu toks nebuvimas, galvos svaigimas sioks toks, libido susilpnejimas ir kiti somatiniai kuno negalavimai- issitirta nemazai o atsakymas- jus sveikas. 34 metu vyras… Dziugu kad sveikas bet pasirodo kyla nerimas ir viska sujaukia organizme… Psichiatras diagnozavo neurastenija, tipo letinis nuovargis…. Na visa laikai buvau begantis, skubantis, darbas pamaininis, norejimas kazko daugiau, geriau, greiciau….. Sau vienam laiko skyriau mazai, kad imt pagulet…… Tai vaikais rupinimasis, tai darbas pamainomis, tai po darbo toks begimas kazka veikt gal ir privede per ilga laika prie to…. Psichoterapija pradejau lankyti, tai daktare visa sia mano issakyta puokste susumavo ir sako tokia puokste turint naturalu kad tokioj situacijoj atsiduret…. Psichiatre israse seroxat, pradejes vartoti pirma savaite vos nenumiriau, baisiai kankinausi, matyt netiko jis man tad meciau iskart….. tada po kurio laiko kamuojamas nerimo, visokiu negalavimu kitas psichiatras israse escitalopram actavis 10mg. na jis nerima nuima, vartoju jau pusantro meenesio, visa laika po puse tabletes buvo gerai, pabandziau po ketvirtadali bet nerimas vel sugryzo tad vel po puse geriu, manau vel tvarkosi viskas… bandziau po visa, t.y po 10mg bet pajauciau kad per stipru…. ka patarsit kol neikliumpau, kaip ta nerima zinoma nepanaikinsi o tiesiog kaip jo atsikratyti…… patarkit labai

  1. Paulius

   Ponas, as escitalopram vartojau 4 metus, po 2 metu pradejau kaskur po 20mg ar 25mg na nepamenu. nutraukti nesunku, paprasciausiai kai suvoki kad jokia chemija jau neveikia tau taip kaip pradzioj. na reikia to suvokimo, kad gana. nutraukiau per 3 savaites o gal ir anksciau, kelias dienas geriau vietoj 100% _ 75%dose, o maziausia doze buvo ketvirtis tapletes 25%, po keliu dienu geriau kas antra diena. na aplinka daug ka reiskia, nutraukinejan butu gerai pakeisti ja, na tarkim atostogu isvaziuot, o dar geriau jeigu darba pavyktu pakeis kuriam laikui. vartoti ilga laika ir didelemis dozemis nerekomenduoju, na pasikeicia smegenu veikla, po kiek laiko tarkim 2 metu nutraukimo tas gali pasijusti. Na kodel man nebuvo sunku nutraukti? na as priestai jau buvau nutraukes savo valia kitas priklausomybes, na smegenys-samone(o gal net ir pasamone) pamena kaip pavyko ta pirma karta perlauzti save, na iskenteti. tarkim raminancius vaistus clonozepam ar xanax buvo daug sunkiau nutraukti,jautesi stiprus nerimas, baime, net ir jau po 1men nutraukimo.
   Sekmes Egidijau

 54. Erika

  Ilgus metus vartoju antidepresantus ir xanexa,100 mg zolofto,15 mg remerono,2 mg xanaxo.
  O beda prasidejo 1991m po skydliaukes operacijos, pirmi nesuprantami priepuoliai , silpnumai,ir visas klasikinis depresijos savijautos buketas.
  8 metus gydytojai negalejo nustatyti diagnozes-todel gyde viska tik ne ta ka reikejo.
  Ir tik deka vienam protingam gydytojui arejo i galva,kad tai misrus nerimo ir depresijos sutrikimas.Tada ir atsirado vaistai,padeje gyventi ir funkciuonuoti,dirbti,auginti vaika.
  Suprantu,kad tai blogis,noreciau atsikratyti,bet keli bandymai baigesi liudnai.
  Gal yra tikslas atsigulti i toksikologija ir su gydytoju pagalba kuo lengviau pakelti abstinencija?

  Noreciau gauti specialisto atsakyma-patarima

 55. Zose

  Kas naudoja raminamus, tai tie homeopatiniai, valerijonas ir kitokie zoliniai nieko nepades.Nera ka ir rasyt.

  1. Laurute

   Sveikute…kodel tu nori nutraukti viska…jei jautiesi geriau…pagaliau radai savo vaistukus kur padeda dirbti ir auginti vaikiuka tai ir toliau gerk ir negalvok viskas savaime praeis kaip atejo taip ir praeis

 56. abc

  N metų vartoju Stilnox, darbas- senų žmonių priežiūra Vokietijoje. Kartais ir vaistai jau nepadeda miegoti, ypač , jei antrą mėnesį dirbu. Reikia vairuoti, reikia būti žvaliai, reikia bendrauti. Bandžiau natūralius, niekas nepadeda. Pastebėjau, kad prastėja atmintis, nuotaika, daug kas nebe džiugina, kaip anksčiau. Pas psichiatrus nenoriu, bus antidepresantai ir tiek. Kaip atsisakyti vaistų ?

  1. Mergina-ta

   Sveiki ,ar turite dar ta pacia beda ?? pas kokius daktarus ejote ? ka darete labai reikia info kaip nustoti juos vartoti ???

 57. Tiesiog

  Labas vakaras, turiu problema su miegu man israse clonezepam. Turiu dar didesne problema-odontologai… ka Berta naudoti panikai ir baimei malsinti?

 58. agne

  Vyras priklausomas nuo klonozepamo. Jau daug metu ji geria nuo epilepsijos,bet piknaudziauja ir ytin ziauriai. Kokia tikimybe jam pasveikti. Galvoja vaziuoti pas psihologa Toma Levuli. Noras mesti juos gerti yra bet didesnis noras yra padidinti jas.

  1. Audrius Batisa

   Sveiki Agne, reikėtų pas praktikuojantį psichiatrą, nes gali prireikti skirti kitokį medikamentinį gydymą. Apie Toma Levuli neturio jokių atsiliepimų.

  2. DAKTARAS AIBOLITAS

   Clonazepamas pagal standarta taikos kai yra epilepsija zmogui..bet psichiatrai skyria ji visiems kam papuola..sitas benzodiazepininis trankvilizatoris labai greitai sukelia fizine priklausomybe ir abstinencija lomkes.. vartoti daugiau nei 10 dienu negalima..kiti trankvilizatoriai sukelia per 2 – 3 savaietes priklasuomybe.. reikia po truputi mazinti dienos doze..po 20% kas 2 – 3 savaites ar net daugiau..jeigu vartoja po 3 tabletes per diena, tada reikia ispirmo pirma tablete per pus vartoti. paskui antra per pus, paskui trecia.. ir taip toliau. aisku jeigu prasides lomkes , nerimas..kiti simptomai..reikes padeti su kitais preparatais kurie nesukelia priklausomybes.. Jusu vyras nori pradeti vartoti kita preparata nuo epilepsijos? arba jus norit kad vartotu tik kada epilepsija?

 59. Jonas

  Jeigu jūs tikrai išgyvenate košmarą:depresija,nemiga ir t.t.kreipkitės pas šeimos gydytoja,(tebūnie gydymo pradžia-psichotropiniai vaistai,jeigu be jū manote,kad neišsisuksite),gydymo eigoje pssistenkite vesti sveiką gyvenimo būdą:sportas,kad ir dažnas pasivaiksčiojimas gryname ore,mityba,atsisakymas žalingų įpročių-alkoholis,rūkimas(apie alkoholį net kalbos nėra,jo visiškai reikia atsisakyti(kitu atveju,turiu omeny jeigu vartojate vaistus,liga paumės ir t.t.),o jeigu sunku mesti rukyti,tai pasistenkti kuo mažiau..),laikydamiesi šių taisyklių,gerokai trumpesnis bus gydymas psichotropiniais vaistais,rašau iš savo patirties..
  Vakarais dar galite pamedytuoti(prieš einant miegoti)..Tarp kitko,prie viso to,svarbu ir miego rėžimas(pasistengti kiekvieną vakarą tuo pačiu metu eiti miegoti ir rytais keltis tuo pačiu metu..),prieš einant miegoti,vengti pasisėdėjimo prie kompiuterio,tv.žiūrėjimo ir pan.
  Su Dievu ir malda!
  Visokeriopos sekmės Jums mielieji,ir kaip šventąjeme rašte parašyta:”IR TEBŪNIE JUMS TAIP,KAIP JŪS TIKITE”

 60. DAKTARAS AIBOLITAS

  pavojingu psichotropiniu sarasas

  trankvilizatoriai

  diazepam ( apaurin, diazepeks, relanium, relium, seduxen,valium, Faustan, Lamra, Stesolid )
  bromazepam ( lexotanil, Lectopam, Lexotan, Bromazanil, Durazanil, Gityl, Lexaurin, Normoc, Lexilium )
  lorazepam ir lopirazepam ( lorafen , LORANS, Ativan, Valeans, Tavor, Tolid, Somagerol, Laubeel )
  alprazolam ( XANAX , XanaxXR, Frontin, alprax, cassadan, helex, zomiren, Esparon, Tafil )
  clonazepam ( Klonopin, Rivotril )
  clorazepate ( Tranxene, Novo-Clopate, clorazepate dipotassium )
  Zolpidem ( ambien, Stilnox, Hypnogen )
  Zopiclon ( Somnols, Zopitin, Imovane )
  Zaleplon ( sonata )
  tofisopam ( grandaxin, Emandaxin, Grandaxin, Seriel )
  chlordiazepoxide ( Elenium, Librium, Multum, Radepur )
  oxazepam ( tazepam, nozepam, Serax, Adumbran, Azotranquil, durazepam, Mirfudorm, Noctazepam, PRAXITEN )
  estazolam ( Estazolam TC, desmethylalprazolam, ProSom, Eurodin
  midazolam ( dormicum, Fulsed, Versed )
  nitrazepam ( Eunoctin, Radedorm, Berlidorm )
  triazolam ( halcion )
  Flunitrazepam ( Rohypnol )
  Temazepam (Normison, Restoril, Signopam, Euhypnos, Levanxol, Maeva)
  medazepam ( Azepamid, Nobrium, Raporan, Ansilan, Mezapam, rudotel )
  Buspiron ( Spitomin )

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   pavojingu neurolpetiku sarasas

   neuroleptikai

   Chlorpromazine ( Aminazine, Thorazine, Largactil, Chlor-PZ, Klorazine, Promachlor)
   Haloperidol ( Haldol, Senorm, HaloperidolRichter, HaloperidolDecanoate )
   Quetiapine ( Seroquel, Ketipinor, Kventiax, Hedonin, SeroquelXR )
   Clozapine ( Leponex, Alemoxan, Clozaril )
   Olanzapine ( Zyprexa, Zalasta, Lapozan, ZyprexaVelotab, Zolafren, Zolaswift, ZYPADHERA )
   Risperidone ( Rispolept, Risperdal, Medorisper, Rispoleptconsta, Aleptolan, Risset, Rispen )
   Paliperidone ( Xeplion, Invega )
   Cariprazine (Vraylar)
   Lurasidone ( Latuda )
   Ziprasidone ( Zeldox, Zypsilan, Geodon, Zipwell )
   Iloperidone ( Fanapt, Fanapta, Zomaril )
   Asenapine ( Saphris, Sycrest )
   Lumateperone ( Lumateperon )
   Sertindole ( Serdolect, Serlect )
   Amisulpride ( Solian, Deniban, Amazeo, Amipride ,Amival, Soltus, Sulpitac, Sulprix, Socian )
   Aripiprazole ( Abilify, AbilifyMaintena, Zykalor, Aricogan, Arisppa ,Lemilvo, PAXIFOR )
   Brexpiprazole ( Rexulti )
   Thioridazin ( Melleril, mellaril, Sonapax, Thioril)
   Periciazine ( Neuleptil, Aolept, Apamin, Nemactil, Neulactil, Periciazinum, Propericiazine )
   Tiapride ( tiapridal, Italprid, Sereprile, Tialaread, Tiaryl, Tiaprim, Tiaprizal, Sereprid )
   Sulpiride ( Eglonyl, Dogmatil, Dolmatil, Espiride, Modal, Prometar, Sulpor )
   Flupentixole ( Fluanxol, Depixol)
   Chlorprothixene ( TRUXAL, Cloxan, Taractan )
   Promazine (Sparine)
   Levomepromazin ( Tisercin ,Nozinan, Levoprome, Detenler, Hirnamin, Levotomin, Neurocil )
   Zuklopentixole ( Cisordinol, Clopixol, Acuphase, CisordinolAcutard, CisordinolDepot )

  2. DIANA

   norėčiau žinoti kaip vadinasi raminamos kapsulės tik galiu apibudinti kaip jos atrodo kapsulės puse baltos spalvos pusę ružavos

 61. DAKTARAS AIBOLITAS

  pavojingu psichotropiniu sarasas kurie sukelia pripratima ir priklausomybe, abtinencija lomkes, istverkia normalia neuro lasteliu veikla, zaloja nervus fiziskai.

  trankvilizatoriai

  diazepam ( apaurin, diazepeks, relanium, relium, seduxen,valium, Faustan, Lamra, Stesolid )
  bromazepam ( lexotanil, Lectopam, Lexotan, Bromazanil, Durazanil, Gityl, Lexaurin, Normoc, Lexilium )
  lorazepam ir lopirazepam ( lorafen , LORANS, Ativan, Valeans, Tavor, Tolid, Somagerol, Laubeel )
  alprazolam ( XANAX , XanaxXR, Frontin, alprax, cassadan, helex, zomiren, Esparon, Tafil )
  clonazepam ( Klonopin, Rivotril )
  clorazepate ( Tranxene, Novo-Clopate, clorazepate dipotassium )
  Zolpidem ( ambien, Stilnox, Hypnogen )
  Zopiclon ( Somnols, Zopitin, Imovane )
  Zaleplon ( sonata )
  tofisopam ( grandaxin, Emandaxin, Grandaxin, Seriel )
  chlordiazepoxide ( Elenium, Librium, Multum, Radepur )
  oxazepam ( tazepam, nozepam, Serax, Adumbran, Azotranquil, durazepam, Mirfudorm, Noctazepam, PRAXITEN )
  estazolam ( Estazolam TC, desmethylalprazolam, ProSom, Eurodin
  midazolam ( dormicum, Fulsed, Versed )
  nitrazepam ( Eunoctin, Radedorm, Berlidorm )
  triazolam ( halcion )
  Flunitrazepam ( Rohypnol )
  Temazepam (Normison, Restoril, Signopam, Euhypnos, Levanxol, Maeva)
  medazepam ( Azepamid, Nobrium, Raporan, Ansilan, Mezapam, rudotel )
  Buspiron ( Spitomin )

  1. DAKTARAS AIBOLITAS

   neuroleptikai

   Chlorpromazine ( Aminazine, Thorazine, Largactil, Chlor-PZ, Klorazine, Promachlor)
   Haloperidol ( Haldol, Senorm, HaloperidolRichter, HaloperidolDecanoate )
   Quetiapine ( Seroquel, Ketipinor, Kventiax, Hedonin, SeroquelXR )
   Clozapine ( Leponex, Alemoxan, Clozaril )
   Olanzapine ( Zyprexa, Zalasta, Lapozan, ZyprexaVelotab, Zolafren, Zolaswift, ZYPADHERA )
   Risperidone ( Rispolept, Risperdal, Medorisper, Rispoleptconsta, Aleptolan, Risset, Rispen )
   Paliperidone ( Xeplion, Invega )
   Cariprazine (Vraylar)
   Lurasidone ( Latuda )
   Ziprasidone ( Zeldox, Zypsilan, Geodon, Zipwell )
   Iloperidone ( Fanapt, Fanapta, Zomaril )
   Asenapine ( Saphris, Sycrest )
   Lumateperone ( Lumateperon )
   Sertindole ( Serdolect, Serlect )
   Amisulpride ( Solian, Deniban, Amazeo, Amipride ,Amival, Soltus, Sulpitac, Sulprix, Socian )
   Aripiprazole ( Abilify, AbilifyMaintena, Zykalor, Aricogan, Arisppa ,Lemilvo, PAXIFOR )
   Brexpiprazole ( Rexulti )
   Thioridazin ( Melleril, mellaril, Sonapax, Thioril)
   Periciazine ( Neuleptil, Aolept, Apamin, Nemactil, Neulactil, Periciazinum, Propericiazine )
   Tiapride ( tiapridal, Italprid, Sereprile, Tialaread, Tiaryl, Tiaprim, Tiaprizal, Sereprid )
   Sulpiride ( Eglonyl, Dogmatil, Dolmatil, Espiride, Modal, Prometar, Sulpor )
   Flupentixole ( Fluanxol, Depixol)
   Chlorprothixene ( TRUXAL, Cloxan, Taractan )
   Promazine (Sparine)
   Levomepromazin ( Tisercin ,Nozinan, Levoprome, Detenler, Hirnamin, Levotomin, Neurocil )
   Zuklopentixole ( Cisordinol, Clopixol, Acuphase, CisordinolAcutard, CisordinolDepot )

  2. DAKTARAS AIBOLITAS

   pavojingu antidepresantu sarasas

   Fluoxetine ( PROZAC, fluctin, Flux, Magrilan, Sarafem, Fluvanna )
   Paroxetine ( PAXIL, SEROXAT, Arketis, Rexetin, Adepress )
   Citalopram ( CELEXA, Cipramil, Pram, Ciral, Seropram, Cipram, Sepram)
   Escitalopram ( CIPRALEX, Elicea, ESTAN, ESCITIL, Lexapro, Adescilan, Norestal, Sipralex, Sipralexa, Esipram, Seroplex )
   Sertraline ( ZOLOFT, Stimuloton ,Asentra, seralina, Aleval )
   Mirtazapine ( Remeron, MIRTASTAD, Mirzaten, Esprital )
   Tianeptine ( Coaxil, Stablon,Tatinol, Tianeurax, Salymbra )
   Duloxetine ( Cymbalta ,Dulasolan, Dulsevia, ONELAR, DuloxetineTeva )
   Venlafaxine ( Efexor, Effexor XR, Elify, Lanvexin, Alventa,Viepax )
   Desvenlafaxine ( Pristiq, Desfax )
   Milnacipran ( Ixel, Savella, Dalcipran, Toledomin )
   Trazodone ( Trittico retard ,Trittico AC )
   Mianserin ( Depnon, Lantanon, Lerivon , Lumin, Norval, Tolvon )
   Agomelatine ( Valdoxan, Melitor, Thymanax )
   Vortioxetine ( Brintellix, Trintellix )
   Vilazodone ( Viibryd )
   Bupropion ( Elontril, Wellbutrin, Zyban)
   Atomoxetine ( Strattera )
   Maprotiline ( Deprilept, Ludiomil, Psymion)
   Fluvoxamine ( Fevarin, Faverin, Floxyfral, Dumyrox, Luvox )
   Amitriptyline ( Saroten, Sarotex, Elavil, Endep )

   1. DAKTARAS AIBOLITAS

    visi sitie preparatai sukelia agresija, savizudybes, silpnaprotiste, depresijas, nerima, panikos atakos. ne papulkit ant psichiatrijos kabliuka.

   2. Vilma

    Daug metų,apie 20m. vartoju…,au antidepresantus įvairius. Paskutinus 15 m.Duloxetin(Cymbalta,60mg,paskui
    30) ,plius kitus visokiausius raminamuosius: (”zepamus”,xanax ir t.t). Gydė nuo panikos atakų,kurios pasireikšdavo priepuoliais,baisiomis baimėmis. Jau netoli metai,savavališkai bandau Cymbalta gerti kas antrą dieną.O pastarąją savaitę ,atsiradus įvairiems rūpesčiams ir 2 dienas neišgerus šio vaisto ,toliau nebedrįstu vėl pradėti. Jaučiuosi pusėtinai,miego kokybė prastesnė.Jautrumas nenormalus,norisi be reikalo paraudoti. Ar ištversiu abstinenciją,ar retsykiais organizmą pamaitint tais ”nuodais”?

  3. DAKTARAS AIBOLITAS

   dar pavojingu normotimiku ir taip toliau, daznai ne pagal parodimus vartojami, kai kurie sukelia stipri fizine priklausomybe

   Pregabalin ( Lyrica, Pragiola, Pregamid, Brieka )
   Lamotrigine ( Lamictal )
   Gabapentin ( Neurontin, Gabagamma, Gordius )
   Carbamazepine ( Tegretol, Finlepsin, Carbatol, Carbalex )

   Lithii Carbonas (Quilonum retard, Contemnol )
   Acid valproic ( Depakine Chrono, convulex, Valproate sodium)
   Natrii valporate ( depakine , orfiril , absenor)
   Parkopan ( Cyclodol, trihexyphenidyli hydrochloridum)
   Dicycloverine ( dicyclomine, Bentyl )
   trigan d ( dicyclomine + Acetaminophen (paracetamol) )

   1. Roma

    Ai, ka jus cia kartojates.Puikiai visi zinom kokie tie vaistai ir ka jie sukelia.As geriu bromazepama jau 15 metu ir viena diena imu puse tb, kita arta visa, o buna retkarciais kad ir dvi.Buna, kad ketvirtuka.Nu ir gyva ir nedurna.O ka daryt, kai kitaip gyvent neiseina.Pamoralizuot lengva.

 62. gita

  Gera jums cia sakyt ,kas nepatyres depresijos,tikros,kai nuo mazumes seimoje buvau musama,po to nelaiminga santuoka,bandymai zudytis ir seip seimoje daug serganciu depresija,kiek tu vaistu tik neisbandzius ir lorofena,klonezepama,mirtazipina ,kepitinora,xanax,dezepamum,bronezepam ir t.t.kur israso antidepresantus geriau 5m,nieko negerejo nusprendziau nutrauk lygiai tas pats,bet kaip nutraukti migdomuosius kas galit patart,bijau kad nebutu absistencijos,nes jau karta esu patyrusi.

  1. Virginija

   Sveiki, geriu Fluaxol po tablete ryte, noriu nutraukti, jaučiuosi gerai, planuojam nėštumą. Kokiu principu nutraukt, kaip mažinti doze? Geriu virš metų laiko.

  1. Audrius Batisa

   Tai migdomiesiems ir raminamiesiems vaistams reikalingas receptas. Dėl jo galite kreiptis į šeimos gydytoją. Tačiau vaistinėse yra be recepto parduodamų preparatų kurie padeda lengviau užmigti.

 63. AURIMAS

  GAL ZINOT KOKIU VAISTU NEMIEGU JEU PUSE METU NORECIAU PAMIEGOT BENT TRIS PARAS KOKIE VAISTAI GALI PADET

  1. Dalia

   Bandyti KETIPINOR, padeda užmigti, nors tai ir antidepresantas.Labai sunku,kai negali normaliai išsimiegoti… Pati tai patyriau.

   1. xx

    ketipinor tai chemine medziaga quetipine , originalas vadinasi seroquel, tai ne antidepresantas tai pavojingas neuroleptikas, sizofrenikams israsomas, del miego sutrikimo nerekomenduojama vartoti, jeigu miegas blogas reiske organizme kazkas negerai. gal kraujos apytaka dar kazka.

 64. Gražimoteris

  Sveiki
  Ar yra čia žmonių kurie naudoja šiuos vaistus ?Stilnox ir Quetiapine- nuo nemigos ir nerimo .
  Gal minčių yra ir patarimų kaip jų atsikratyti nes jie visiška priklausomybė …nes gal yra budu ??

  1. Akvilė

   Naudojau šiuos vaistus ilgus metus labai didelėmis dozėmis, gyvenimas buvo nebepakeliamas košmaras. Daug ką išbandžiau, bet patirtis parodė, kad vienintelė galimybė atsisakyti vaistų yra:
   1. Problemos pripažinimas ir pasiryžimas visiškai nutraukti vaistus ir ištverti ilgai trunkančią abstinenciją (geriausias būdas – ilgalaikė priklausomų asmenų reabilitacijos bendruomenė, min. pusę metų tokioje prabūti tarp palaikančių asmenų);
   2. Palaikomosios/psichologinės priklausomų asmenų grupės ar anoniminių priklausomų asmenų grupės lankymas;
   3. Priklausomybės ligos pažinimas ir nuolatinė savistaba, siekiant išvengti atkryčių.
   Žinoma, galima vienus vaistus keisti kitais, „gydytis” kitom cheminėm priemonėm, koduotis, burtis, bet visa tai tėra tuščia saviapgaulė.
   Šita priklausomybė psichologiškai daug baisesnė už alkoholizmą ir narkomaniją, gerai, kad ją pripažįstat. Vaistus daugelis ramia galva geria jau vien todėl, kad juos „legaliai” skiria „patikimas” daktaras, o poveikis toks malonus – nebekankina nemiga ir nerimas. Bet tai trunka trumpai.
   Kai atsisakiau vaistų – akyse prašviesėjo, protas veikt pradėjo, jausmai atsigavo, jaučiu, kad gyvenu, o ne bėgu nuo savęs į cheminį košmarą.
   Nesakau, kad kiekvienas turėtų visiškai atsisakyti bet kokių dozių vaistų, bet chemiškai veikiamas gyvenimas visgi yra chemiškai veikiamas gyvenimas.
   Sėkmės jums, viskas įmanoma, jeigu tik yra noro!

   1. noriu padeti

    Akvile ,kaip padeti žmogui kuris nori mesti gerti šiuos vaistus savo valia nes nei viena ligonine nepadejo i dar labiau klampino drauge.Negaliu ziureti i ja tokia noriu kad kuo greiciau ji mestu visus tuos vaistus ir pradetu gydyma .Apie ligonines girdet nenori o gal yra kokia vilniuje rebilitacija ????

    1. Akvilė

     Vilniuje yra pvz. Caritas priklausomų asmenų bendruomenė „Aš esu”, galite pamėginti.
     Taip pat ieškokite palaikomųjų grupių. Sėkmingai „išeiti iš vrtojimo” gali padėti ir tinkamas toksikologas, tik raskite sau tinkamą specialistą.
     Nors šiaip atrodo, kad jūs labiau norite gydyti, negu jūsų artimas žmogus gydytis…

 65. Vardas

  Kaip jus visi prie tos chemijos limpat kaip narkomanai kokie…. Baisu skaityt net tokius patarimus. Ar bent zinot kad nuo tu visu barbituratu-ale raminamuju abstinencija nustojus vartot sunkesne nei nuo heroino ir galima mirtis? Panosej kiekvienoj vaistinej yra naturaliu augaliniu vaistu o jus atsiprasant suda ryjat. Pvz Valeradix, valerijonu pagrindu. Nereceptinis, naturalus, nesukelia priklausomybes, padeda nemigai ir stresui nuimt. Ech, ciumpat pirma papuolusi po ranka nuoda o veliau verkiat prisidare sau dar didesniu problemu.

 66. Rimanta

  Apsilankyk pas daktara ir paprasyk kad istrasytu stilnox tableciu. Jos geros. Man tapati beda.negaliu miegot, taciau su sitais vaistais viskas kitaip puikiai issimiegu. ISPEJIMAS! Ju pavartojus, po keliu minuciu atsiranda svaigimas galvos, nes organizmas pradeda miegoti. Taciau pati dar nemiegi. Todel geriau ju pavartojus gulk i lova iskart.

 67. Arturas

  jau eina antra savaite, kai negaliu normaliai uzmigt ir issimiegot bei pasiilset ka man daryti ir kokius vaistus gert, kad normaliai uzmigciau ir issimiegociau? naissimiegu ir todel dienos metu aukstas kraujo spaudimas ir atrodau kaip zombis?

  1. Audrius Batisa

   Sveiki, vaistinėse yra nereceptinių įvairių medikamentų galite pasikonsultuoti su vaistininku, jie gali ir arbatų pasiūlyti. Bet visgi siūlyčiau nuvykti pas šeimos gydytoją ir papasakoti situaciją. Ji gali ir receptinių vaistų skirti jeigu yra toks poreikis.

   1. DAKTARAS AIBOLITASS

    Antidepresantai – dydele psichiatrijos artilerija ( taip pat sukelia priklausomybe, nors pagal narkologija.. ne tokia priklausomybe, kokia sukelia benzodiazepinai, barbituratai, heroinas..bet panasei..taip vadinamas rikoseto sindromas..kai staigiai nuimi grizta simptomai ir dar stipresni..nors istikruju ir nauju simptomu atsiranda kaip ir nuo benzodiazepinu..kiti antidepresantai sukelia lomkes ir kai lietai nuimi..zmogus kencia taip pat kaip ir nuo benzodiazepinu faktiskai..gali ir naviku sukelti ir diabeta, ir istverkia neuronu ir endokrinines sistemos veikla, ir taip toliau..ir psichikai kencia kaip ir kiti psichotorpines, salutiniu daug, nes antidepresantai primitiviai blokuoja atgalini seratonino isiurbima i lasteles, ir ne tik seratonina!! )

    1. DAKTARAS AIBOLITASSSSS

     Neuro leptikai ( antipsichotikai ) dydziausia ir pavojingiausia psichiatirjos artilerija – chemine lobotomija dar vadinama..grubiai ir primitiviai blokuoja D2 potipo dopamino receptorius skirtingose smegenu dalise ir visamie kune..is ten galaktoreja, amenoreja, dismenoreja..ginekomastija, depresija, bukumas, disforija, nerimas, kliedesiai, haliucinacijas, visi negativi sizofrenijos simptomai.. nevaisingumas, osteoporoze, kaulu luzai.. smegenu, krutines, zarnyno navikai ir tt, stipri pavojinga visceralini vidurinis nutukimas, kai riebalai atsiranda tarp organu..paskui sirdies kraujagisliu ligas, infarktai, insultai..hipertenzija..endokrininiai sutrikimai..Blokuoja D2 receptorius, ekstrapiramidineje smegenu dali, kuri atsako uz judesius…ir ne tik..organizme mazai ka gali veikti be juodo branduolio..is ten tokie neurologiniai sutrikimai kaip distonija, akatizija, parkinsonizmas, veliavoji diskenezija..ir neuroleptinis piktybinis sindromas, kuris atsiranda kai zmogus vartoja neuroleptikus, keliasi temepratura, dusulis, seiles iki grindo, raumenu spazmas, jeigu ne padeti iskart zmogus mirsta daznai. Pagal narkologija skaitosi kad sukelia kaip ir antidepresantai rikoseto sindroma, o ne priklasomybe, istikruju zmones kencia kai nuima preparata ir ne tik kada greitai nuima..ir kencia nuo visu kitu simptomu.

Komentuosite?