Narkotikai "ratai"

 • Sveiki. Jaučiu, kad pasibloginau sau gyvenimą per narkotikus vadinamais „ratai”. Anksčiau jų nevartojau net bandžius nebuvau, bet viskas prasidėjo nuo sausio mėnesio, kai susipažinau su vaikinu klube ir po laiko pradėjome draugauti, jis man pasiūlė pabandyti „ratų”. Jie man labai patiko nuo jų jausdavaus euforijoj, šviesos atrodydavo gražios, galėdavau šokti visą naktį. Taip iš pradžių tai buvo smagu kol jie manęs nenuvilko į dugną. Ėmiau piknaudžiauti kiekvieną savaitgalį ir taip pusę metų. Paskutiniu metu aš nuo jų atrodžiau kaip „zombis”, pavartodavau per daug nieko neatsimindavau. Jau esu iš kelių barų- klubų gavus banus. Nebeįleidžia dėl mano elgesio, nes aš tiesiog neatsimindavau ką dariau, o žmonės pasakodavo ir man baisu kaip aš galėdavau šitaip elgtis ir atrodyti kaip zombis. jaučiu didelę gėdą, nekenčiu savęs, net bijau viešumos. Galvoju kodėl kiti gali normaliai linksmintis, kad ir vartoti bet šitaip nepasidaryti. Dabar kiekviena diena smerkiu save ir atrodo visiškai nebėra gyvenimo prasmės, noriu tik mirti. Jie man sukėlė depresiją, dar netgi matau haliucinacijas ir užsimerkus matau vaizdinius ryškius, ir kartais nuaidi garsai per ausis kad pasidaro nemalonu ir turiu miegoti su šviesa. Atrodo aš norėčiau toliau juos vartoti, eiti į vakarėlius, bet ne taip hjie mane veikia. Neturiu palaikymo, vaikinas pasakė kad toliau vartos kartais kai eis kažkur nors prašau to nedaryti. Aš tiesiog nežinau kaip išlipti iš šitos priklausomybės nes atrodo man kad nieko linksmo daugiau nėra kaip tik išgerti alkoholio ir pavartoti. Nieks nebeteikia laimės, nerandu hobio, nerandu nieko kas man patiktų atsikeliu tik su liūdna nuotaika kai viskas atrodo pilka, o noras vartoti nedingsta ypač kai jaučiuosi liūdna. Ar gali būti priklausomybė nuo „ratų” ir ką tokiu atveju daryti, kaip atrasti prasmę gyvenime?

  Atsakyti

  La, čia šeik tiek info apie stimuliuojančius https://www.prevencija.lt/pagalbos-resursai/stimuliuojancios-medziagos-ir-anabolikai/ iš to ką perskaičiau atrodo kaip ekstazi ar kažkas panašaus. Bet ne esmė pavadinimas. Jaustis taip ir turi, nes kurį laiką kūnas turi atsistatyti, tiesiog medžiagų pusiausvyra (savo vidine chemiją). Dabar geriausias vaistas yra geras maitinimasisi gal net vitaminų papildomai naudojimas, kalcis, magnis, B grupė, D ir daug skysčių naudojimas. Kai pasijusi šiek tiek geriau, galima pagulėti vonioje ar pirtyje paprakaituoti (esmė išprakaituoti, tik nepersistengti). Jeigu matai kad labai važiuoja stogas (negali miegoti, eina gliukai), būtinai reikia pas šeimos gydytoją, išrašys vaistų. Juos naudoti griežtai pagal gydytojo nurodymą ir neilgą laiką, nes nuo jų taip pat vystosi priklausomybė. Visa tai daugiau mažiau su fizine sveikata, bet įprotis linksmintis užsimetus yra daug baisesnis dalykas ir kol neišmoksi linksmintis be svaigalų vis grįši ir grįši, todėl NA grupės būtų pirmoji pagalba https://www.prevencija.lt/pagalbos-resursai/na-grupes/ Suprantu kad gali neatrodyti smagiai, bet yra gerų grupių. Dar vienas dalykas, – dienotvarkė. Ją svarbu susidaryti ir jos laikyti, miegoti po 8/10 val. Bent tris/keturis kartus maitintis. Ir bent kelis kartus išeiti pasivaikščioti.

  Sėkmės ir stiprybės

  Atsakyti
  DAKTARAS AJBOLITAS

  ratai visokie buna, gali but amfetaminas, extazy, druskos, metamfetaminas..druskos blogiausia kaip is spaisai..tai yra sintetine marihuana..druskos ir spaisai gali smegenus suzaloti visam gyvenimui.

  Atsakyti
  nebesniok

  nebesniok ri viskas ramu

  Atsakyti

  Sveiki, prieš 2men. Pavartojau ratų 5 suvalgiau, prasidėjo paranoja išgėriau xanax, naktį neuzmigau, vėl išgėriau xNax. Po 2 d atsirado spengimas ausyse, galvos skausmas nepakeliamas, ir prasidėjo panikos atakos, nerimas, baime. Geriau tranxene nieko nepadėjo, xanax tam kartui, kita diena atsikeliu ir pulsas kala 110, bijau eit į darbą, pastoviai kažko bijau,neturiu kur dėtis, atrodo, kad išprotesiu. susinervavau pradeda kūnas smarkiai drebėti, purtytis net. Jei išgeriu alkoholio iškart atrodo, kad isprotesiu,nebegaliu taip gyventi, labai sunku. Ką daryti????

  Atsakyti

  Tai nebevartok bus pizda užsilenksi greit

  Atsakyti

  o po ratu varojimo saugu yra xanax ar leksotanil? kad nusiraminti ir uzmikti?

  Atsakyti
  Anonimuks

  Viena vakara baisiai stumem su draugais ir vienas išsitrauke amfos sakom nu pizdu pisam ir taip kiekviena savaitgalį.Paskui prasidėjo ir ratukai :D O ant galo ir sniegelis jausmas buvo toks ahuienas visi linksmi tusinom iki paryčiu, net cigaretes ir alkocholis prarado savo skoni iki kol viskas baiges. Jau turejom siokia tokia priklausomybe, betai px jaunyste durnyste. Viskas baiges ir jau 4 men esam svarios. Bet drauge turi maiseli amfos ir nezinom ka daryt;)

  Atsakyti

  Labas. Panašu kad tau depresija, kuri atsiranda po narkotikų ty ,,ratų” high stadijos. Organizmas išseko, ir dabar reikės daug laiko kad jis atsistatytų. Tik nedidelė zmonių dalis gali vartoti narkotikus nepakenkdami savo sveikatai. Siūlyčiau pakeisti draugą, nes jis kaltas kad įklimpai į narkotikus, ir turi prisiimti atsakomybę, o ne sakyti man px, tai yra egoizmas didelis, o ne meilė ir rūpestis. Kai susirasi tavim besirūpinantį žmogų, užpildantį tavo širdį geromis emocijomis, atsiras noras gyventi. Pasidomėk kokios veiklos didina oxytocino išskyrimą. Pasufleruosiu kelias: masažas, apkabinimas, bučiniai, laikymasis uz rankų, dalinimasis maistu. Oxytocinas meilės hormonas. Tai vienas iš laimės hormonų. Jis padeda atsikratyti narkotikų priklausomybės. Kai jausiesi reikalinga, naudinga, mylima viskas grįš į savo vėžes. Tik prižadėk sau kad nesieksi geros nuotaikos nesąžiningu būdu ty per narkotikus. Meilė gydo.

  Atsakyti

  Aš vartojau ratus pries keliata dienu ir ta diena taip viskas linksmai buvo praejo viskas gerai, neturiu tam priklausomybes noriu vartoju noriu ne bet tikrai nieko baisaus nebuvo, mes ju negerdavom o tiesiog per nosi sutraukdavom ( aš sakydavau sutrinti ratai)

  Atsakyti

  Jau daug kartų sakiau, nežinote ką vartojate. Ne vaistinėje gi perkate, niekas už pasekmes neatsakys, tik jūs pati.

  Atsakyti

  Ar ratai veikia ant visu? Nes pazinojau tokia drauge kuri ipiso du ratus ir nieko nebuvo jai beveik bet ar tai gali but del to kad ji ant antidepresantu sedi ir valgius ta diena buvo?

  Atsakyti
Atsakymas į: Narkotikai "ratai"
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakyti