Lazerio terapija – lengviausias būdas mesti rūkyti

Dauguma šiandien rūkančių suaugusių žmonių rūkyti pradėjo paauglystėje. Ironiška, užsirūkę pirmą cigaretę, jie norėjo būti panašūs į suaugusius! O tapę suaugusiais sutiktų daug atiduoti, kad galėtų išsivaduoti iš kažkada vaikišku protu sudarytos sutarties. Statistika teigia, kad ne mažiau, kaip 70 procentų rūkančiųjų norėtų atsikratyti šio įpročio ir yra jau ne sykį nesėkmingai bandę mesti rūkyti.

Deja, nikotinas kaip ir bet kuri kita narkotinė medžiaga sukelia pripratimą, todėl atsisakyti šio įpročio nėra lengva.

Negavęs įprastinės nikotino dozės, organizmas maištauja Pasireiškia abstinencijos požymiai: dirglumas, nekantrumas, nerimas, priešiškumas, depresija, prakaitavimas, nemiga…  Abstinencijos sindromas ir nesuvaldomas potraukis vėl rūkyti yra labiausiai paplitę priežastys, dėl ko sugrįžtama prie buvusio įpročio. Pirmomis nerūkymo valandomis ir dienomis nervingumo, irzlumo pojūtis, prislėgta nuotaika gali būti nepakeliami. Dažnai nepakanka vien tik pasiryžimo ir valios pastangų nugalėti abstinencijos kančias. Reikalinga kvalifikuota pagalba.

Lengviausias būdas mesti rūkyti – su lazerio terapija. Vienas seansas  ir šiek tiek valios pastangų, ir tapsite nerūkančiu!

Lazerio terapija neleidžia atsirasti arba žymiai palengvina abstinencijos sindromo pojūčius.

Pirmiausia vyksta individualus pokalbis su pacientu.

Po to 45 minutes trunkančios neskausmingos procedūros metu ausyse esantys meridianų taškai yra stimuliuojami lazeriu. Lazerio terapija –lengvas būdas pacientui mesti rūkyti.

Gydymas veikiant meridianų taškus nuo seno taikomas kinų, japonų, indų holistinėje medicinoje. Senovės rytiečių medicinos duomenimis energija žmogaus kūnu teka per taip vadinamą meridianų sistemą. Veikiant tam tikrus akupunktūros taškus, daromas poveikis su jais susijusiems vidaus organams. Šiuo principu remiasi gydymas adatomis, taškinis masažas. Šiuolaikinis mokslas, patvirtindamas ir panaudodamas rytų medicinos atradimus, nustatė, kad puikių gydymo rezultatų galima pasiekti meridianų taškus veikiant lazeriu.

Gydymo nuo rūkymo procedūros metu lazeris  yra nukreipiamas į tuos ausyse esančius meridianų taškus, kurie yra glaudžiai susiję su rūkančiųjų elgesiu, įtakojamu pripratimo prie nikotino. Veikiant meridianų taškus, atkuriama energijos pusiausvyra ir skatinama organizmo endorfinų gamyba, kurie “pasotina” receptorius, laukiančius eilinės nikotino dozės. Gydymo lazeriu esmė – sumažinti įtampą, pagerinti energijos apytaką kūne ir sukelti gilaus atsipalaidavimo pojūtį. Tai padeda nugalėti potraukį nikotinui ir su juo susijusį abstinencijos sindromą.

Dauguma atvejų vienos procedūros pakanka. Kartais gydymą tenka pakartoti per pirmus tris mėnesius.

Lazerio terapija tai:

  • Daugiau nei 20 000 europiečių, jau metusių rūkyti.
  • Vidutinis teigiamų rezultatų rodiklis didesnis, negu kitų gydymo būdų.
  • Procedūra visiškai neskausminga ir neinvazinė.
  • Nėra pašalinio poveikio.
  • Minimalūs abstinencijos pojūčiai.

Lazerio terapija – tai holistinis potraukio rūkyti įveikimo metodas, tai lengviausias būdas mesti rūkyti.


Komentarų 6

Komentuosite?